Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Rixos Lares

- - - - -
  • Please log in to reply
389 replies to this topic

#1
ORTEGGA

ORTEGGA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 04.07.2008
Salut all!am  gasit o oferta pt hotelul RIxos lares din LARA pt inceputul lunii iunie cu reducerile EB-565 euro/pers/sejur+ taxe de aeroport 95 euro= 660 euro , e buna oferta ? ASTEPT pareri de la cei care cunosc zona si hotelul!

#2
alekz31

alekz31

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 731
  • Înscris: 04.09.2009

 ORTEGGA, on 15th February 2010, 23:22, said:

Salut all!am  gasit o oferta pt hotelul RIxos lares din LARA pt inceputul lunii iunie cu reducerile EB-565 euro/pers/sejur+ taxe de aeroport 95 euro= 660 euro , e buna oferta ? ASTEPT pareri de la cei care cunosc zona si hotelul!
Eu am fost la Rixos Belek,Antalya si a fost superb...presupun ca si in Lara e la fel deoarece ambele apartin Rixos Hotels

#3
coliver

coliver

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 236
  • Înscris: 08.01.2009

 ORTEGGA, on 15th February 2010, 22:22, said:

Salut all!am  gasit o oferta pt hotelul RIxos lares din LARA pt inceputul lunii iunie cu reducerile EB-565 euro/pers/sejur+ taxe de aeroport 95 euro= 660 euro , e buna oferta ? ASTEPT pareri de la cei care cunosc zona si hotelul!
Unde ai gasit oferta asta?

#4
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Oferta e super buna.Nu o rata!

#5
ORTEGGA

ORTEGGA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 04.07.2008

 coliver, on 15th February 2010, 23:00, said:

Unde ai gasit oferta asta?
In Cluj la agentia ******

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Va rog nu mai folositi nume de agentii,( cel putin cele din Roamnia. ) eventual pe privat. Multumesc

Edited by ferrellroo, 16 February 2010 - 18:20.


#6
alexandra_irimescu

alexandra_irimescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 22.04.2009

 ORTEGGA, on 16th February 2010, 00:06, said:

In Cluj la agentia *******
AI MAI FOST PRIN ACEASTA AGENTIE IN VACANTA?

Edited by ferrellroo, 16 February 2010 - 18:20.


#7
ORTEGGA

ORTEGGA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 04.07.2008

 alexandra_irimescu, on 16th February 2010, 12:47, said:

AI MAI FOST PRIN ACEASTA AGENTIE IN VACANTA?
Nu, de ce mă întrebi? Ai auzit ceva de ea mai dubios?

#8
alinusha

alinusha

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 18.06.2007

 ORTEGGA, on 15th February 2010, 22:22, said:

Salut all!am  gasit o oferta pt hotelul RIxos lares din LARA pt inceputul lunii iunie cu reducerile EB-565 euro/pers/sejur+ taxe de aeroport 95 euro= 660 euro , e buna oferta ? ASTEPT pareri de la cei care cunosc zona si hotelul!
toata lumea spune am gasit oferta asta! am gasit oferta asta!....dar spuneti fratilor si in ce perioada ca  asa gasim si noi multe oferte....... :rolleyes:

#9
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006
Pai spune . "am gasit o oferta pt hotelul RIxos lares din LARA pt inceputul lunii iunie " :naughty:

#10
ORTEGGA

ORTEGGA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 04.07.2008
imi puteti explica ce inseamna "all inclusive-all exclusive" :notangel:

#11
sabinav

sabinav

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 21.02.2007
Am primit si eu acum o oferta pt Rixos Lares incepand cu 07.09 pt. 7 nopti cu tot cu taxe de aeroport cu 1370E pt. 2 adulti. E ok?

#12
alinusha

alinusha

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 18.06.2007

 ANDOX, on 16th February 2010, 15:54, said:

Pai spune . "am gasit o oferta pt hotelul RIxos lares din LARA pt inceputul lunii iunie " :naughty:
ai drepte andox... :thumbup: sunt aiurita,,,,de cand cu criza asta..... :deadtongue:

#13
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Ortegga iti trimit un PM cu linkul de prezentare (factsheet) a conceptului de la Rixos Lares pentru vara anului 2010.

 sabinav, on 16th February 2010, 20:50, said:

Am primit si eu acum o oferta pt Rixos Lares incepand cu 07.09 pt. 7 nopti cu tot cu taxe de aeroport cu 1370E pt. 2 adulti. E ok?


Esti sigura ca pretul include si taxele de aeroport? Din calculele mele pare un pret fara taxe.
Daca e cu tot cu taxe e un pret f bun!

Edited by koder, 16 February 2010 - 21:33.


#14
ORTEGGA

ORTEGGA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 04.07.2008
[quote name='koder' date='16th February 2010, 21:29' post='7818387']
Ortegga iti trimit un PM cu linkul de prezentare (factsheet) a conceptului de la Rixos Lares pentru vara anului 2010.


PT  koder
Iti multumesc ca te ai preocupat atat pt mine si pt urari :worthy: (la fel iti doresc si tie) :OK:
Acum mai am cateva intrebari..: ce hotel imi recomanzi dintre:-RIXOS LARES din Lara
                                                                                -MIRACE din Lara
                                                                                -AKKA Antedon, din Beldibi
                                                                                -Club hotel sera din  Lara
                                                                                -IC Santai
                                                                                -Amelia Beach din SIDE
                                                                                -Porto Bello

#15
criss_65

criss_65

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,349
  • Înscris: 07.05.2007
pt sabinav'
eu am o oferta pt 3 adulti, 7 zile, din 1 septembrie cu 1205 euro LV si 1268 euro SV, transport individual.
o seară bună,

date='16th February 2010, 20:50' post='7818224']
Am primit si eu acum o oferta pt Rixos Lares incepand cu 07.09 pt. 7 nopti cu tot cu taxe de aeroport cu 1370E pt. 2 adulti. E ok?
[/quote]

#16
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Ortegga prietene

Din toate hotelurile am sa aleg 3 iar dupa decizia va fi a voastra.

Alegere e facuta pe baza calitatii serviciilor si trebuie sa ia in calcul si fatpul ca vorbim de o saptamana ce se doreste perfecta si va reprezenta pt voi luna de miere.Asta nu o poti schimba dupa daca nu iese:

1 Rixos Lares/ fiindca e un hotel renovat, inca se mai fac renovari la el si va arata bine plus ca are un concept bun aflandu-se sub marca respectabila Rixos
2 AKKA Beldibi/fiindca peisajul e superb si serviciile sunt bune si am prieteni care au fost aici in luna de miere si s-au intors incantati
3 Porto Bello /sunteti tineri si sunt sanse sa vreti sa va plimbati sau sa mergeti in parcul de distractii sau sa dansati cat e noaptea de lunga in Antalya Beach Park(la asta inca stau pe ganduri daca nu e mai potrivit pt aniversarea a 25 de ani insa pastrati-l pe lista ca o rezerva la care nu neaprat sa apelati) stiu eu?!

Pentru restul hotelurilor aveti timp cand apar primii copii insa de la luna de miere nu trebuie sa va refuzati mai nimic.Mai departe e alegerea vostra insa nu dati cu zarul pentru cele 3 ci alegeti unul care va place voua. Uitati-va la poze, cititi cateva review-uri, discutati si alegeti.Cel mai frumos hotel din toate e cel ales de voi doi impreuna. Nu uitati sa mentionati agentului de turism ca mergeti in honey moon ca sa va scrie pe voucher si sa informeze hotelul.

Cam atat

#17
ORTEGGA

ORTEGGA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 04.07.2008

 koder, on 16th February 2010, 23:38, said:

Ortegga prietene

Din toate hotelurile am sa aleg 3 iar dupa decizia va fi a voastra.

Alegere e facuta pe baza calitatii serviciilor si trebuie sa ia in calcul si fatpul ca vorbim de o saptamana ce se doreste perfecta si va reprezenta pt voi luna de miere.Asta nu o poti schimba dupa daca nu iese:

1 Rixos Lares/ fiindca e un hotel renovat, inca se mai fac renovari la el si va arata bine plus ca are un concept bun aflandu-se sub marca respectabila Rixos
2 AKKA Beldibi/fiindca peisajul e superb si serviciile sunt bune si am prieteni care au fost aici in luna de miere si s-au intors incantati
3 Porto Bello /sunteti tineri si sunt sanse sa vreti sa va plimbati sau sa mergeti in parcul de distractii sau sa dansati cat e noaptea de lunga in Antalya Beach Park(la asta inca stau pe ganduri daca nu e mai potrivit pt aniversarea a 25 de ani insa pastrati-l pe lista ca o rezerva la care nu neaprat sa apelati) stiu eu?!

Pentru restul hotelurilor aveti timp cand apar primii copii insa de la luna de miere nu trebuie sa va refuzati mai nimic.Mai departe e alegerea vostra insa nu dati cu zarul pentru cele 3 ci alegeti unul care va place voua. Uitati-va la poze, cititi cateva review-uri, discutati si alegeti.Cel mai frumos hotel din toate e cel ales de voi doi impreuna. Nu uitati sa mentionati agentului de turism ca mergeti in honey moon ca sa va scrie pe voucher si sa informeze hotelul.

Cam atat
iti multumesc din nou :OK:  si chiar am sa ma gandesc repede la ce hotel ramanem ca se apropie sfarsitul perioadei de EB la agentie in 28 feb pt Hotelul RIXOX LARES, spre care inclin cel mai mult in acest moment .
PS: dau o bere ,doua ,trei daca o sa ne intalnim pe acolo :coolspeak:

#18
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Dati un PM si ne vedem sa bem ceva:) important e sa fiti voi incantati si ar fi fain sa vad care sunt impresiile cand veti ajunge.Tinem legatura.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate