Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Ce "afacere" ti`ai ridica daca ai avea bani ?!

- - - - -
  • Please log in to reply
149 replies to this topic

#19
smith

smith

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 07.01.2005
:coolspeak:
:cheers:

#20
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004
O terasa dinaia afara intr-un cartier mai de la margine, inca re nu mai este nici o terasa de gen. Sa coboare Nea Vasile jos dupa paine, si daca tot a coborat si e dimineata si e cald afara, se opreste si la terasa sa bea repede o halba de bere. E 15 000 halba. Si se avnd milioane de halbe pe zi... merge beton treaba cu terasele astea... eu ma uit aici in Iasi si e super okay cu o terasa... ba sunt chiar si doua gard in gard si tot vine zilnic masina cu butoaie de bere sa aprovizioneze...



Alte afaceri aici.

#21
Tzepi

Tzepi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 04.08.2003
i'd be a pimp :)

#22
c_cris85

c_cris85

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 11.05.2005

StGermain, on Jun 23 2005, 14:05, said:

Si se avnd milioane de halbe pe zi...
aici.

<{POST_SNAPBACK}>

MILIOANDE HALBE??? PE ZI??? sa zicem ca e un oras cu 2 milioane de locuitori, din care 500.000 beau bere si toti vin la terasa ta sa bea bere in aceiasi zi! Ai 500.000 de scaune? Ok, n-o beau toti in acelasi timp... sa zicem ca un om bea 2 beri in juma de ora. tu ai program 12 ore, deci ai bevoie de aprox 20.000 de scaune :D

#23
Mortis Vivis

Mortis Vivis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 20.06.2005
Eu nu mai am nici o shansa sa-mi ridic nici o afacere ca mi-o furat Hugh Heffner unicul vis pe care l-am avut vreodata :crybaby: :crybaby: :crybaby:

Edited by Mortis Vivis, 23 June 2005 - 22:32.


#24
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,543
  • Înscris: 24.05.2005
Ce ziceati de billiard,  nu sunt multe sali de billiard?

Aia cu berea e super!

#25
bigsmasher

bigsmasher

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 07.12.2004
omule pana sa iti deschizi tu afacere... ai nevoie de multe chestii cum ar fi o gramda de hartii, autorizatii + 1` milion de taxe. dupa ce termini toate astea ori ramai fara bani ori iti piere chefu.

parerea mea.

#26
baseq

baseq

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.06.2005
Ce-atzi zice de o afacere in domeniul IT cu parteneri germani... ??????

Va dau detalii daca imi raspundetzi la POST....

#27
miny

miny

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 01.04.2005
Eu as deschide o spalatorie de masini unde sa spele masinile tipe calumea, pe tocuri, pantaloni scurti, maieuri scurte sau sutiene, in multa spuma si muzica.

Hm? Ce ziceti? V-ati duce masina la spalat intr-un asemenea loc?

Oare ar avea succes afacerea mea? B)

#28
bigsmasher

bigsmasher

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 07.12.2004
cred k ar avea succes.. pentru ca acum vreo 2-3 ani era la Neptun o spalatorie cu niste fete super marfa.. care mai erau si topless. Cred ca a scos omu` ala la bani..

#29
catabit

catabit

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 250
  • Înscris: 19.04.2004
hmmm...
1) berarie undeva in centru Constantei (nu exista asa ceva... doar o chestie in mamaia numita hanul cu bere)...cu 50-60 sortimente de bere... in care, pe baza unor card-uri de fidelitate sa ai parte de anumite reduceri...cu siguranta mesele si scaunelele ar fi de lemn....ce mai... ceva auster... sigur ar prinde... mai ales pt studenti:)

2) club gen "Club A" (Bucuresti) tot in Cta--- Phoenix 1 si 2 nu ajung(ma refer la capacitatea de locuri la concerte);

3) Spalatorie auto in Eforie Nord...

#30
u9511160

u9511160

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 531
  • Înscris: 16.02.2005
Eu daca as avea vreo 20K eur, mi-as deschide un call-center.

#31
bigsmasher

bigsmasher

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 07.12.2004

bigsmasher, on Jun 24 2005, 16:15, said:

cred k ar avea succes.. pentru ca acum vreo 2-3 ani era la Neptun o spalatorie cu niste fete super marfa.. care mai erau si topless. Cred ca a scos omu` ala la bani..

<{POST_SNAPBACK}>


mai umbla si tu .. sa stii ca mai sunt o gramada de locuri prin Constanta gen Pheonix1,2 ( vama, art music cafe etc etc). eu in constanta as deschide un bar, in care sa se asculte numai muzica hip hop (cum a fost Subculture daca stii. in subculture a venit odata Raku (component al trupei Zale) si vreau sa zic k era full pe acolo) Constanta chiar nu are asa ceva.

#32
Tzepi

Tzepi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 04.08.2003
cred k as face un Mall :)

#33
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001

smith, on Jun 19 2005, 12:10, said:

Ce "afacere" ti`ai ridica daca ai avea bani ?!
Sa spunem ca ai la indemana o suma de bani cu care ai putea incepe o afacere medie ca marime, c "afacere" ai face?

<{POST_SNAPBACK}>

daca ai bani, emigrezi...

#34
c_cris85

c_cris85

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 11.05.2005
AM vazut in Japonia ceva f tentant!! Sunt niste camarutze cu mobilier, vaze tot felu de chestii si ti se da o bata si o ora ai voie sa-ti descarci nervii, bine-nteles pe niste muzica rock  :punk: si contra-cost! (parca 100$ ora). Cik ajuta la eliminarea stresului. Voi v-ati baga? Si un paint ball pe un teren marfa ar fii o idee buna si banoasa!

Edited by c_cris85, 25 June 2005 - 12:38.


#35
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005

c_cris85, on Jun 25 2005, 12:37, said:

AM vazut in Japonia ceva f tentant!! Sunt niste camarutze cu mobilier, vaze tot felu de chestii si ti se da o bata si o ora ai voie sa-ti descarci nervii, bine-nteles pe niste muzica rock  :punk: si contra-cost! (parca 100$ ora). Cik ajuta la eliminarea stresului. Voi v-ati baga? Si un paint ball pe un teren marfa ar fii o idee buna si banoasa!

<{POST_SNAPBACK}>

tare rau!! dar nu stiu in ce masura ar merge in romania. multi au nervi ca n-au 100$ pentru medicamente -_-

#36
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
de 100 de dolari cumpăr un set de pahare sau de farfurii și le sparg!  :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate