Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Buna

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Simona92

Simona92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 15.02.2010
Buna seara. Am primit de cateva zile un porcusor de guineea foarte sperios, timid si care nu musca absolut deloc. Astazi sora mea mi-a zis ca l-a vazut scarpinandu-se si l-am controlat prin blanita. Spre surprinderea mea am gasit o muscatura destul de adanca dar care e de ceva timp pentru ca se vindeca si una mai micuta, dar ca o gaura langa botic. Pe langa asta are o ureche diforma ( banuiesc ca a fost muscat ) , iar un dinte din partea de sus este rupt. Am mai gasit de asemenea o mica chestie, care initial care am crezut ca e capusa, dar acum vazand celelalte lovituri tind sa cred ca e sange inchegat. Avand in vedere comportamentul lui foarte fricos si faptul ca sta intr-un singur colt in cusca tind sa cred ca au fost muscaturi de la ceilalti parteneri de cusca de la magazin. De asemenea am observat ca si stranuta. Eu abia pe la sfarsitul lunii primesc niste bani, dar pana atunci ce pot sa-i dau? Multumesc frumos

#2
Dobybest

Dobybest

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,260
  • Înscris: 28.08.2007
Te duci cu el la un cabinet veterinar ... sa vada un doctor ce are !

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate