Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Honeymoon weekend

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
grecul68

grecul68

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 989
  • Înscris: 13.08.2007

View Postkoder, on 23rd February 2010, 16:27, said:

Uite un hotel dragut in frumosul Bruges cum ii zic belgienii:

http://www.nh-hotels.../nh-brugge.html
Este cazare misto-n Bruge,nu asta-i baiul. Voiam doar sa stiu daca locatia este potrivita evenimentului.
Txs!

#20
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Are toate ingredientele unui oras romantic: chocolaterii, plimbari cu caleasca, peisaje frumoase.....arhitectura deosebita

#21
Imperator

Imperator

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,959
  • Înscris: 07.02.2007

View Postgrecul68, on 23rd February 2010, 16:14, said:

Merge Bruge-ul ca si honeymoon sau mai cautam?Eu as vrea prin septembrie, sper ca vremea sa fie buna.
No matter what,boieru-i tot boier si imperatorul tot imperator!!!
Depinde de ce te astepti de la honeymoon... E un oras romantic, dragut, canale, calesti ... e cu adevarat o Venetie a Nordului, dar in maxim 2 zile vezi tot :)
Inteleg ca nu e chiar un honeymoon, ci aniversarea a 10 ani de la honeymoon....

#22
grecul68

grecul68

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 989
  • Înscris: 13.08.2007
O sugestie foarte misto pentru honeymoon este Cinqueterre, aproape de Genova, Pisa sau Florenta. Mie mi se pare MAGNIFIC !

Edited by grecul68, 23 February 2010 - 17:29.


#23
Imperator

Imperator

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,959
  • Înscris: 07.02.2007

View Postgrecul68, on 23rd February 2010, 16:34, said:

Merge tot cu trenu din Briuj?
Da, merge cu trenul din Bruhe (e Bruhhe, nu Briuj ca e in zona flamanda !!!!). Oriunde in Belgia merge cu trenul :)

#24
grecul68

grecul68

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 989
  • Înscris: 13.08.2007

View PostImperator, on 23rd February 2010, 17:26, said:

Da, merge cu trenul din Bruhe (e Bruhhe, nu Briuj ca e in zona flamanda !!!!). Oriunde in Belgia merge cu trenul :)
Da, da io sunt si francofon  :w00t:

#25
traveling_peach

traveling_peach

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 19.10.2009
Buna,

Eu lucrez cu hotelurile din lanturile Accor, NH si Wyndham. Sunt ok NH-urile, dar majoritatea au 4 stele. Nu ma intelege gresit, nu sunt hoteluri proaste, dar daca tot cauti ceva pentru luna de miere, si iti permiti, as alege ceva de la Accor, un Novotel un Sofitel... Mie mi se par mai ok.
Acum depinde si de pret, evident.

#26
eugeniaC

eugeniaC

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 29.10.2009
Eu as alege Barcelona daca as fi in locul tau. Din punctul meu de vedere e cel mai romantic oras din Europa, devansand destinatiile clasice... Si ai si ce vizita... Pentru ca e vorba de un weekend, nu stiu daca e cazul sa cauti ceva mai insorit :). Aici pot sa-ti recomand hoteluri: Barcelo Atenea Mar 4* - cu vedere la Marea Mediterana, in apropiere de metrou; Omm 5* - are propria Spa (in caz ca vreti sa va rasfatati) si o terasa pe acoperis cu o vedere super.

#27
eugeniaC

eugeniaC

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 29.10.2009
Apropo de locatii romantice in Europa... Pe locul doi eu as pune Amsterdam! O vizita la Muzeul Sexului poate fi chiar foarte romantica, nu?! :D Un amic pleaca 4 zile in iunie si da 305 euro. Deci se poate si pentru Amsterdam mai ieftin.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate