Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Alegere hotel in Italia.

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#55
mirea22

mirea22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 27.01.2009
recomand hotel ESH (Executive style) pentru roma, pe Via di Torre Rossa,langa statia de metrou cornelia si destul de aprope de vatican.pretul unei camere duble cu md este de 70 euro.

#56
serban55

serban55

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 09.10.2011
Pt ROMA recomand hotel KRISS,via Treviso 37,statia metrou POLICLINICO,metrou linia B,2 statii de Termini.Are statie tramvaiul-autobuz 3 pt colosseum,autobuz 490,495 pt Vila Borghese,tramvai 19 pt Vatican.Daca studiezi www.atac.roma.it vezi orar.rute,statii.Personal ff amabil.Au apa clocotita permanent,au boiler nou.

#57
floryz

floryz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 11.11.2008
Pentru cazare in Roma recomand varianta unui apartament, mai ales daca plecati in familie sau in grup de prieteni. Am procedat asa pentru o saptamana de vacanta la inceputul lunii mai. Am apelat la site-ul www.flatinrome.com, i-am contactat si am solicitat oferte pentru perioada care ma interesa, in conditiile dorite (nr camere, grupuri sanitare etc). Am primit mai multe variante din care am ales ceea ce era mai convenabil pt noi. AU apartamente in tot orasul, noi am stat langa Vatican, avand astfel posibilitatea de a ne deplasa pe jos catre toate obiectivele importante, sau acolo unde a fost cazul, cu busul turistic (a carui statie era langa Vatican).

Apartamentele sunt complet mobilate, utilate etc. iar pretul a fost super ok. Pe site gasiti si modalitato de transport aeroport-apartament-aeroport. Serviciile sunt super ok, iar dl Amedeo, persoana de contact, este ft amabil. Se plateste o taxa prealabila, care se scade din suma totala, achitabila la destinatie.

Drum bun!

#58
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
Un hotel in Roma la care ati fost de curand, imi puteti spune si mie, va rog? (3-4 stele, pret mediu, nu vrem creme de la creme, ci un acoperis decent pt 3 nopti).
Vad ca nu s-a mai scris de cativa ani, deci...a fost cineva de curand?
Multumesc anticipat pt raspuns.

PS: am nevoie de experienta cuiva, google am si eu. Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate