Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Kemer

- - - - -
  • Please log in to reply
167 replies to this topic

#19
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

View Postadipetrescu, on 1st June 2010, 13:01, said:

Salut,

Am fost anul trecut la hotel LA MER cu masina. Drumul la dus l-am facut cu oprire in Izmir, un oras superb ( am ajuns seara ) si foarte aglomerat. Nu mai stiu la ce hotel m-am cazat deoarece am facut rezervarea pe booking. A doua zi am plecat spre Kemer.
Sa revin la hotelul LaMer.
In ceea ce priveste peisajul este sublim, mare cu munte, apa este foarte limpede si calda, personalul este ok, mancarea la fel. Singurul lucru mai rau este acela ca sunt foarte multi rusi si unii dintre ei sunt cam obraznici ( trebuie sa-i ignori ).

Anul acesta tot acolo merg, la inceputul lunii Septembrie ( inca nu am luat bilete ), tot cu masina, dar fara oprire ( suntem 3 soferi ).
Pentru alte informatii ma puteti contacta si la adresa de mail: [email protected].
LA MER sosiiiiiiiiiim

#20
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Multa rabdare:) atat va doresc si puterea de a avea o vacanta reusita indiferent de conditiile de la  hotel! asteptam cu interes un review obiectiv

#21
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

View Postkoder, on 13th June 2010, 18:36, said:

Multa rabdare:) atat va doresc si puterea de a avea o vacanta reusita indiferent de conditiile de la  hotel! asteptam cu interes un review obiectiv
Multa rabdare?Nu mai pot,deja colegii mei au inceput sa plece in concediu si eu turbez,offff mai sunt 2 luni,asta e Koder,rabdare,rabdare,dar si cind vom ajunge......

#22
ITD69

ITD69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 23.05.2005
Ceva informatii despre hotel MAXIM RESORT din KEMER?
Am deja biletele luate ptr 23 august(7 nopti).
Si inca ceva:viata de noapte exista in KEMER(cluburi,disco,cazinouri,spectacole)?
Obiective de vizitat in zona KEMER?

Multumec anticipat.

#23
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

View PostITD69, on 19th June 2010, 10:28, said:

Ceva informatii despre hotel MAXIM RESORT din KEMER?
Am deja biletele luate ptr 23 august(7 nopti).
Si inca ceva:viata de noapte exista in KEMER(cluburi,disco,cazinouri,spectacole)?
Obiective de vizitat in zona KEMER?

Multumec anticipat.
Am inteles ca este o statiune ok dar cel mai bine ne poate spune Koder si Rott si binenteles toti cei care au fost in aceasta statiune.

#24
iliee

iliee

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 23.10.2006
va rog detalii despre vreme in zona kemer???am vazut pe un site de prognoza meteo noaptea 19-20 grade iar ziua max 32 grade.mi se pare incredibil ptr zona !!!...noaptea la 19 grade trebuie pantaloni lungi si pulover de bumbac deci bagaj mai mult.rog pe cei de acolo care citesc topicu sau pe cei care se intorc zilele astea sa fie draguti si sa ne spuna starea vremii!!!
multumesc mult.

#25
florinelanajjar

florinelanajjar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 06.06.2010

View Postiliee, on 28th June 2010, 22:35, said:

va rog detalii despre vreme in zona kemer???am vazut pe un site de prognoza meteo noaptea 19-20 grade iar ziua max 32 grade.mi se pare incredibil ptr zona !!!...noaptea la 19 grade trebuie pantaloni lungi si pulover de bumbac deci bagaj mai mult.rog pe cei de acolo care citesc topicu sau pe cei care se intorc zilele astea sa fie draguti si sa ne spuna starea vremii!!!
multumesc mult.


cele 19 gr sunt dupa ora 2 noaptea; iti trebuie pluover si pantaloni lungi numai daca ai de gand sa faci de planton in jurul hotelului .pluover nici in decembrie nu-ti trebuie.

#26
iliee

iliee

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 23.10.2006
...florinele!!...anu trecut la 1 iulie nu se putea sta seara in tricou asa ca am rugat pe cineva sa ne aduca pulovere de bumbac cu anchior paul and shark  :P  si pantaloni lungi din in asortati...ups!!! am uitat sa spun ca eram la LYKIA GOLF BELEK!!!

#27
ANTURIUM

ANTURIUM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 14.02.2007
La jumatatea lui iunie, nu am avut nevoie sa scoatem din bagaj nimic cu maneca lunga nici macar seara.

#28
iliee

iliee

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 23.10.2006
...hai cu vremea la kemer ca miine imi fac bagajul!!!
va rog frumos!!! :thumbup:

#29
florinelanajjar

florinelanajjar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 06.06.2010

View Postiliee, on 29th June 2010, 23:25, said:

...hai cu vremea la kemer ca miine imi fac bagajul!!!
va rog frumos!!! :thumbup:


http://www.besttouri...rcia-kemer.html

#30
darkjetx

darkjetx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 01.01.2006
va rog sa imi spuneti care hotel are plaja cu nisip dintre Mirada del Mar si Corinthia Tekirova ? Ce diferente demne de stiu sunt intre cele doua ? Multumesc.

#31
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

View Postdarkjetx, on 13th July 2010, 22:15, said:

va rog sa imi spuneti care hotel are plaja cu nisip dintre Mirada del Mar si Corinthia Tekirova ? Ce diferente demne de stiu sunt intre cele doua ? Multumesc.
Rott a recomandat Corinthia asa ca mergi pe mina lui.

#32
adipetrescu

adipetrescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 07.01.2009

View PostJidanu, on 13th June 2010, 16:34, said:

LA MER sosiiiiiiiiiim

Salut,

Revin pe acest forum deoarece am rezervat tot la hotelul La Mer. Ajung acolo pe 02.09. si plec pe 09.09.
Daca nu ne intalnim iti doresc vacanta placuta.
Ai facut o alegere fff. buna cu acest hotel.

#33
mihapavel

mihapavel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 221
  • Înscris: 13.07.2007
Ma intereseaza un hotel in zona Olimpos-Ciraly langa Kemer, care sa se regaseasca in ofertele agentiilor. Aveti vreo sugestie?

#34
chrismo

chrismo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 15.02.2009

View Postmihapavel, on 19th August 2010, 13:47, said:

Ma intereseaza un hotel in zona Olimpos-Ciraly langa Kemer, care sa se regaseasca in ofertele agentiilor. Aveti vreo sugestie?
Cea mai apropiata zona de Cirali (unde voi merge peste fix 2 saptamani) este Tekirova. Cirali-Olympos nu au hoteluri gen resort-uri si nici nu am vazut la vreo agentie din Romania hoteluri (sau mai degraba pensiunile, in majoritate) din localitatile respective. Dar gasesti oferte f.bune pe booking sau intra aici: http://www.ciralipan...dex.php?lang=en sau aici: http://www.cirali.or...k-tesisler.html. Un hotel nou si frumos este si http://www.hotelnerissa.com/ (aici mi-au cerut 95e/noapte/cu MD/tripla, la inceputul lui septembrie).

Edited by chrismo, 19 August 2010 - 23:51.


#35
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

View Postchrismo, on 20th August 2010, 00:42, said:

Cea mai apropiata zona de Cirali (unde voi merge peste fix 2 saptamani) este Tekirova. Cirali-Olympos nu au hoteluri gen resort-uri si nici nu am vazut la vreo agentie din Romania hoteluri (sau mai degraba pensiunile, in majoritate) din localitatile respective. Dar gasesti oferte f.bune pe booking sau intra aici: http://www.ciralipan...dex.php?lang=en sau aici: http://www.cirali.or...k-tesisler.html. Un hotel nou si frumos este si http://www.hotelnerissa.com/ (aici mi-au cerut 95e/noapte/cu MD/tripla, la inceputul lui septembrie).
Totusi la 95E pe noapte m i se pare cam exagerat ,mai ales si inceput de Sept.

#36
chrismo

chrismo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 15.02.2009

View PostJidanu, on 20th August 2010, 04:32, said:

Totusi la 95E pe noapte m i se pare cam exagerat ,mai ales si inceput de Sept.
Nici macar nu am incercat sa negociez. Am dat mail, pt. ca-mi placuse hotelul, dar nu am prea intrat in discutii. Probabil mai poti trage din pret. Pana la urma am luat alt hotel (sau sa-i zic mai degraba pensiune, desi e prezentat ca hotel): Grand Aygun. 3 nopti- 126e, 3 pers. (rezervare facuta in februarie). Totusi, pe TA, Grand Aygun e prezentat no.1 la B&B, asa ca m-am riscat.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate