Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn
 Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus
 Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...
 Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...
 

Hotel Papillon Zeguma - Belek

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
hmady

hmady

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 19.01.2008
A fost cineva la PAPILLON ZEUGMA din BELEK
M-ar interesa acest hotel pt.anul acesta si as vrea sa stiu cum sta la capitolul servicii.Daca se merita raportul calitate pret

#2
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005

View Posthmady, on 4th February 2010, 16:01, said:

A fost cineva la PAPILLON ZEUGMA din BELEK
M-ar interesa acest hotel pt.anul acesta si as vrea sa stiu cum sta la capitolul servicii.Daca se merita raportul calitate pret

E un hotel fain, clasic care a vaut perioada lui de glorie in ani 2007-2008 dupa care nu a mai fost promovat atat de intens pe piata din tara.Nu mai stiu la momentul actual cum mai arata dar iti pot recomanda un alt hotel din acelasi lant super indragit de romani - Papillon Aysha.

Ce asteptari ai de la Zeugma sau de la vacanta din Antalya?

Edited by koder, 04 February 2010 - 17:34.


#3
Phx'

Phx'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 868
  • Înscris: 16.10.2005
Noi am fost la Zeugma in iunie 2007 si am fost f multumiti. Camerele sunt mari, mancarea variata si buna si muuullltaaa, piscinele frumoase, 2 topogane, spectacole bune seara in aer liber. Copiilor mei le-a placut mult.

#4
mita2008

mita2008

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 08.04.2008
Eu si sotia mea am fost in 2008. Nu am cu ce sa compar, a fost primul concediu in Turcia. Pot doar sa-ti spun ca mi-a lasat o impresie excelenta. Nu-mi amintesc nici macar un singur lucru care sa nu-mi fi placut, si crede-ma, sunt un tip foarte pretentios. Un avantaj major a fost faptul ca Receptie era o tipa care vorbea romaneste si care ne-a ajutat foarte mult. Ar mai fi ceva de spus, 30% din turisti erau romani, lucru care mie mi-a placut.
As reveni oricand la Zeugma daca nu ar fi atat de multe locuri de vizitat in Turcia.
Daca ai intrebari, iti pot raspunde punctual, eventual iti pot trimite si poze.

#5
hmady

hmady

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 19.01.2008
[quote name='koder' date='4th February 2010, 17:33' post='7755889']
E un hotel fain, clasic care a vaut perioada lui de glorie in ani 2007-2008 dupa care nu a mai fost promovat atat de intens pe piata din tara.Nu mai stiu la momentul actual cum mai arata dar iti pot recomanda un alt hotel din acelasi lant super indragit de romani - Papillon Aysha.

Ce asteptari ai de la Zeugma sau de la vacanta din Antalya

Multumesc pt.raspuns. Ce asteptari am de la ZEGUMA? Sa fie un hotel bun cu servicii de calitate. Eu in 2007 am fost la ROYAL WINGS si vreau sa fie la fel de bun ca acel hotel, daca se ridica peste cu atit mai bine
Singurul lucru la care nu o sa se ridice la nivelul lui ROYAL WINGS e aquaparcul dar daca serviciile sunt bune,programul de animatie e bun no problem
Oricum multumesc pentru informatie



[quote name='koder' date='4th February 2010, 17:33' post='7755889']
E un hotel fain, clasic care a vaut perioada lui de glorie in ani 2007-2008 dupa care nu a mai fost promovat atat de intens pe piata din tara.Nu mai stiu la momentul actual cum mai arata dar iti pot recomanda un alt hotel din acelasi lant super indragit de romani - Papillon Aysha.

Ce asteptari ai de la Zeugma sau de la vacanta din Antalya

Multumesc pt.raspuns. Ce asteptari am de la ZEGUMA? Sa fie un hotel bun cu servicii de calitate. Eu in 2007 am fost la ROYAL WINGS si vreau sa fie la fel de bun ca acel hotel, daca se ridica peste cu atit mai bine
Singurul lucru la care nu o sa se ridice la nivelul lui ROYAL WINGS e aquaparcul dar daca serviciile sunt bune,programul de animatie e bun no problem
Oricum multumesc pentru informatie

#6
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
O varianta mai buna ar fi hotelul Royal Dragon care nu te va dezamagi mai ales ca esti familiarizat cu conceptul de la Royal.RD este peste RW.

#7
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Ma gandesc ca vei fi umpic dezamagit de Zeugma...just a feeling.

#8
hmady

hmady

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 19.01.2008
[quote name='koder' date='14th February 2010, 23:09' post='7808708']
Ma gandesc ca vei fi umpic dezamagit de Zeugma...just a feeling.

De ce crezi ca voi fi dezamagit? Este sub RW.?? Cind am fost la RW.in2008 am dat 1560de E 2 adulti+copil gratis pina in 12 ani transport individual
La ZEUGMA COSTA 1460-1500 E depinde de agentie
La RD costa 1800-2000 E e ceva diferenta nu??

#9
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Diferenta se reflacta in calitatea serviciilor de la RD.Vorbim de un hotel mult mai nou care are si un mic parc de distractii si arata impecabil. La Zeugma acum 2 ani avea probleme cu aerul conditionat si in lobby nici nu puteai sa respiri...

Poate mai nou lucrurile s-au mai schimbat.

#10
hmady

hmady

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 19.01.2008

View Postmita2008, on 5th February 2010, 08:22, said:

Eu si sotia mea am fost in 2008. Nu am cu ce sa compar, a fost primul concediu in Turcia. Pot doar sa-ti spun ca mi-a lasat o impresie excelenta. Nu-mi amintesc nici macar un singur lucru care sa nu-mi fi placut, si crede-ma, sunt un tip foarte pretentios. Un avantaj major a fost faptul ca Receptie era o tipa care vorbea romaneste si care ne-a ajutat foarte mult. Ar mai fi ceva de spus, 30% din turisti erau romani, lucru care mie mi-a placut.
As reveni oricand la Zeugma daca nu ar fi atat de multe locuri de vizitat in Turcia.
Daca ai intrebari, iti pot raspunde punctual, eventual iti pot trimite si poze.

Trimitemi niste poze daca nu te superi
Multumesc

View Postkoder, on 17th February 2010, 16:53, said:

Diferenta se reflacta in calitatea serviciilor de la RD.Vorbim de un hotel mult mai nou care are si un mic parc de distractii si arata impecabil. La Zeugma acum 2 ani avea probleme cu aerul conditionat si in lobby nici nu puteai sa respiri...

Poate mai nou lucrurile s-au mai schimbat.

Daca nu te superi:de ce nu se mai poate scrie pe forum turcia 2 ?S-a inchis?nu se mai deschide alt forum? Sau e ceva temporar

#11
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Acum s-au deschis mai multe sectiuni si din cate stiu ideea a fost sa se organizez totul in functie de statiuni

#12
softyty

softyty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 23.02.2008
Este un hotel bun, care in 2004-2006 era f bine cotat. Acum au aparut multe care il depasesc. Are ceva aparte, ceva care nu o sa mai vezi la alte hoteluri. Am fost in 2004 si 2006 si nu regret nici un moment. Probabil ca acum l-as vedea cu alti ochi. Nu cred ca o sa regreti daca il alegi, dar depinde de gusturi. Spre exemplu, nu este foarte galagios spre deosebire de cele mai noi deschise. Este parca un pic mai sobru. O sa ai o surpriza sa vezi seara la restaurant multe doamne imbracete in rochii...are o eticheta care incearca sa si-o respecte. Nu cred ca o sa vezi oameni in papuci la restaurant asa cum vezi in multe alte hoteluri, chiar daca sunt puse afise cu "asa da, asa nu".

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate