Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camping Franta - Chamonix

Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...
 Nikon Z6III

Caști bluetooth pentru smart...

Mutare tablou electric exterior

La mulți ani @leomagic44!
 Recomanadare viniluri

Tv ars din cauza la cctv?

Recomandare soundbar pentru telev...

Vecinii din curte au pus monopol ...
 La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...

Dimensionare putere centrala / ca...

Rixos Sungate Vs. Antedon Beldibi

- - - - -
  • Please log in to reply
195 replies to this topic

criss_65

criss_65

Active Member

• Grup: Members
pt gabialbici'
multumim pentru frumoasele tale povestile de la rixos si oludeniz......

gabialbici

gabialbici

Junior Member

View Postteo35, on 5th July 2010, 08:30, said:

Este si internet free. Dar sint sesiuni doar de 10 minute dupa care trebuie sa te conectezi iar. DUpa ce iti bagi userul si parola si intri in fereastra principala, la conexiune alegi optiunea free (ca default este optiunea cu o ora 2,99 E). Numai ca merge cam greu.

La net-ul free aveai uimitoarea viteza de 10 Kb/s. Am incercat si eu dar sa fim seriosi... In 10 minte nu se deschidea nici pagina de google, dar sa vrei sa-ti iei si mail-urile...

Jidanu

Jidanu

Member

View Postgabialbici, on 5th July 2010, 19:14, said:

La net-ul free aveai uimitoarea viteza de 10 Kb/s. Am incercat si eu dar sa fim seriosi... In 10 minte nu se deschidea nici pagina de google, dar sa vrei sa-ti iei si mail-urile...
Te rog sa mi povestesti despre drumul spre telecabina si putin mai detaliat despre munte.Merci

Edited by Jidanu, 05 July 2010 - 19:17.

gabialbici

gabialbici

Junior Member

View PostJidanu, on 5th July 2010, 20:16, said:

Te rog sa mi povestesti despre drumul spre telecabina si putin mai detaliat despre munte.Merci

Venind dinspre Beldibi sau Antalya, urmezi soseaua principala spre Kemer, treci de Kemer fara a intra in oras si vei observa indicator de obiectiv turistic catre Tahtali chiar inainte de a intra in Tekirova. De la Sungate pana la baza muntelui sunt in jur de 20 km. Nu ai cum sa ratezi si nu ai nevoie de gps sau harta. La baza muntelui te intampina un nene care iti da un pliant ce se refera la regulile de conduita pe care trebuie sa le urmezi la urcare. Mergi pe serpentine 7 km si ajungi la statia de plecare a telecabinei. Ce sa-ti spun despre munte, pe mine m-au impresionat atat privelistile incantatoare pe care le aveai asupra solului, cat si tehnologia folosita pentru construirea telefericului dar si racoarea si aerul extrem de curat de sus, de la 2365 m. Sus, am urmat drumul pietruit care serpuia cativa zeci de metri spre sol, am ?vanat? cer senin printre nori sa putem fotografia marea, am stat putin pe terasa, am respirat si ne-am simtit cu capul in nori la propriu?

Attached Files

Edited by gabialbici, 05 July 2010 - 20:03.

dm1

dm1

Junior Member

View PostMichelangelo10, on 4th July 2010, 13:39, said:

1. evitati cumparaturile din complex sau din extra barul din camera. Exista vis-a-vis de resort, in partea stanga un mic bazar unde veti gasi cam tot ce e inauntru doar ca la mai putin de jumatate de pret.

sa inteleg ca tot ce se consuma din minibarul din camera se plateste, nu este inclus in pachetul de all exclusive all inclusive?
multumesc

ANTURIUM

ANTURIUM

Member

Se plateste tot ce este in extra-barul de deasupra minibarului.Ai si o lista langa tv, cu preturile  :confuzzled:
Ce e in minibar este free.

Jidanu

Jidanu

Member

View Postgabialbici, on 5th July 2010, 21:00, said:

Venind dinspre Beldibi sau Antalya, urmezi soseaua principala spre Kemer, treci de Kemer fara a intra in oras si vei observa indicator de obiectiv turistic catre Tahtali chiar inainte de a intra in Tekirova. De la Sungate pana la baza muntelui sunt in jur de 20 km. Nu ai cum sa ratezi si nu ai nevoie de gps sau harta. La baza muntelui te intampina un nene care iti da un pliant ce se refera la regulile de conduita pe care trebuie sa le urmezi la urcare. Mergi pe serpentine 7 km si ajungi la statia de plecare a telecabinei. Ce sa-ti spun despre munte, pe mine m-au impresionat atat privelistile incantatoare pe care le aveai asupra solului, cat si tehnologia folosita pentru construirea telefericului dar si racoarea si aerul extrem de curat de sus, de la 2365 m. Sus, am urmat drumul pietruit care serpuia cativa zeci de metri spre sol, am ?vanat? cer senin printre nori sa putem fotografia marea, am stat putin pe terasa, am respirat si ne-am simtit cu capul in nori la propriu?
Multumesc mult pt detalii si astept sa vina odata Septembrie sa plecam.

dm1

dm1

Junior Member

View PostANTURIUM, on 7th July 2010, 09:47, said:

Se plateste tot ce este in extra-barul de deasupra minibarului.Ai si o lista langa tv, cu preturile  :confuzzled:
Ce e in minibar este free.

multumesc

delilu

delilu

New Member

View Postdm1, on 7th July 2010, 22:29, said:

multumesc
Noi (2 adulti si un copil de 9 ani) mergem 11 nopti din 20 iulie a.c....
Dupa ce citisem ca este wireless in camera free, m-am cam dezumflat cu lipsa netului, sau ma rog cu plata...:(

criss_65

criss_65

Active Member

pt 'delilu'
abia astept review-ul tau...
o zi buna,

delilu

delilu

New Member

View Postcriss_65, on 15th July 2010, 13:11, said:

pt 'delilu'
abia astept review-ul tau...
o zi buna,
si eu sunt curioasa cum va fi. Anul trecut la Diva Premier a fost super, si la bani mai putini decat acum 3.300 de euro pentru 11 nopti si din ce am citit aici si pe alt forum, parerile sunt contradictorii.

dm1

dm1

Junior Member

inca o intrebare pentru cei care au fost la Rixos:
exista cumva in camera fierbator de apa, se poate obtine de la receptie sau trebuie sa ne ducem de acasa? ne interseaza, intrucat dimineata si seara trebuie sa preparam laptele pentru copil.
multumesc

ANTURIUM

ANTURIUM

Member

Nu am avut fierbator de apa in camera. Mai bine va luati de acasa.

ginette

ginette

Junior Member

nu a mai venit nimeni de la sungate?pe amfostcolo sunt pareri foarte contradictorii;deja plecam usor dezamagiti

iliee

iliee

Junior Member

nu plecati dezamagiti.totul este ok!!

ginette

ginette

Junior Member

View Postiliee, on 1st August 2010, 22:15, said:

nu plecati dezamagiti.totul este ok!!
multumim frumos pentru incurajare

rottweiler2007

rottweiler2007

iubirea-i mare

• Grup: Senior Members
intotdeauna despre orice vor fi pareri contradictorii.

Edited by rottweiler2007, 02 August 2010 - 19:38.

Mac_apple

Mac_apple

New Member

Noi plecam pe 23 august la Rixos, si pana atunci tot citesc cu interes diverse opinii. Din pacate unele se contrazic cu altele.
Ba e foarte bine, ba e foarte rau... Si noi ca si ginette, parca incepem sa fim un pic dezamagiti...
Desi partile care unora li se par foarte negative, mie nu mi se par atat de importante (de exemplu ca intre 21:20 si 00:00 e restaurantul inchis...) deci e chestie de gusturi, nu stiu ce sa spun.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate