Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Poker, cine mai joaca

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
bsstoyou

bsstoyou

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.08.2008
Salut! Si eu am descoperit poker-ul online mai demult... Acum sunt afiliat cu unele din cele mai recunoscute, daca vreti sa jucati de fun si totusi sa castigati si niste bani(daca aveti noroc sau skill) puteti sa incepeti prin a vizita www.pokerhouse.co.cc , ofera free poker money la TitanPoker, PartyPoker,PokerStars....  cam 50$+100$.  Mult succes!!

#20
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006
Inainte pierdeam si eu noptile la turnee de poker ( real money) dar acum am un  an de cand m-am lasat de acest sport.

#21
dassaev

dassaev

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,442
  • Înscris: 06.09.2005
Este foarte greu sa castigi ceva bani in turnee. Mai usor se castiga in la ring game...

#22
lostoul811

lostoul811

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 14.01.2007
Sunt convins ca sunt foarte multe persoane care joaca poker online. Sunt curios ce realizari aveti, cum va descurcati, ce strategii aplicati, daca castigati/pierdeti, etc Eu personal joc pe PartyPoker insa nu reusesc sa trec de la limitele mici la cele putin mai mari. Am primit un bonus de 50$ de la siteul de la semnatura si dupa 2 saptamani si jumatate am ajuns sa am in cont 104$. Insa a fost foarte greu si la un moment dat am ajuns pe la 26$. Joc la mese de 0.05 cu 0.1 si acum am inceput sa joc la 3-4 mese deodata.

Edited by lostoul811, 02 November 2009 - 18:52.


#23
dassaev

dassaev

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,442
  • Înscris: 06.09.2005
joci SSS?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate