Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id
 DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...

Avem sanse sa avem energie electr...

DIGI.NET - abonamente, opţiuni, echipamente etc.

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
8185 replies to this topic

stiinta_craiova

stiinta_craiova

Active Member

• Grup: Members
Salutare in cât timp primești un echipament reciver tv comandat in Craiova?

khristian78

khristian78

Senior Member

• Grup: Senior Members
Am și eu o întrebare românească: daca locuiesc în oraș, iar un prieten in rural- are servicii full RDS popular, pot trece ani internet fix pe numele lui și instalat la mine la oraș? Instalat pe fiber link popular la 17 lei

Shotbb

Shotbb

Junior Member

• Grup: Junior Members

Vizualizare mesajkhristian78, pe 24 ianuarie 2024 - 21:18, a scris:

Am și eu o întrebare românească: daca locuiesc în oraș, iar un prieten in rural- are servicii full RDS popular, pot trece ani internet fix pe numele lui și instalat la mine la oraș? Instalat pe fiber link popular la 17 lei
Poți trece pe numele lui, dar nu vei primi fiber link popular la 17 Lei, vei primi fibră 500 la 30 Lei.
Nu merge idea ta

d4m4g3

d4m4g3

The best or nothing.

Sunt tentat sa trec la Digi de la Vomafone si ma uitam pe site-ul lor.

TV Digital pare ca are putine canale fata de ceilalti, Comedy Central HD nu, ID ceva cu criminali, altele nu sunt. Sunt putine si la numar in sine, ciudat.
Internetul este stabil? Trebuie montat modem cu fibra, nu? Astea merg cu routerul meu personal incat sa nu mai modifici nimic din partea mea de echipamente?

Pe site-ul lor totodata nu vad oferte ci doar pachet cu pret normal. Ma uitam la ceva TV Digital cu MaxPack sau HBO, 5 x card CI+, Fiber 500. Nu stiu cam cat costa astea realistic, ca la vomafone aveam TV Maxim cu tot ce am zis la ~37 si mai nou ~44lei.

EricJohn

EricJohn

Senior Member

Poate prinzi oferta cu 12 luni reduse la jumătate. Altfel e pe la 85 lei ce ai enumerat tu acolo. Cel puțin așa am socotit eu.

Verifică și oferta orange.

Verifică și oferta orange.

catalinman

catalinman

RCS & RDS

Din Bucuresti sau de unde esti ? Ca pe anumite zone sunt si reduceri extra. ;)

d4m4g3

d4m4g3

The best or nothing.

Bucuresti, da, iar vizavi de zona nu stiu unde pot afla ce si cum. Daca nu e oferta sa fie atat de scump, dublu decat hotii aia de la VDF...nasol.
La Orange nu mai am ce sa verific ca nu au fibra aici, apare disponibil doar 4G pe site-ul lor.

Edited by d4m4g3, 25 January 2024 - 14:00.

catalinman

catalinman

RCS & RDS

Discutam pe PM, iti trimit un mesaj chiar acum. ;)

Shotbb

Shotbb

Junior Member

• Grup: Junior Members

View Postd4m4g3, on 25 ianuarie 2024 - 13:50, said:

Sunt tentat sa trec la Digi de la Vomafone si ma uitam pe site-ul lor.

TV Digital pare ca are putine canale fata de ceilalti, Comedy Central HD nu, ID ceva cu criminali, altele nu sunt. Sunt putine si la numar in sine, ciudat.
Internetul este stabil? Trebuie montat modem cu fibra, nu? Astea merg cu routerul meu personal incat sa nu mai modifici nimic din partea mea de echipamente?

Pe site-ul lor totodata nu vad oferte ci doar pachet cu pret normal. Ma uitam la ceva TV Digital cu MaxPack sau HBO, 5 x card CI+, Fiber 500. Nu stiu cam cat costa astea realistic, ca la vomafone aveam TV Maxim cu tot ce am zis la ~37 si mai nou ~44lei.
Pentru ce ai spus tu te costă 85/87 lei depinde daca vrei maxpack sau doar HBO.
La Digi primești router inclus doar pentru abonamentul de 1000 mbps, deci adaugi 3 lei în plus și ajungi la 90 Lei
La Digi nu există pachete,la Digi nu există reduceri pe 24 luni, cel mult pe 12 luni in 50%.
Netul este mai bun la Digi, dar tv-ul este mai slab, pachetul 4k costă 5 lei.
Dacă vrei maxim la Digi pe partea de tv și net de doar 500 mbps, ajungi pe la 100 lei
Nu uita că la Digi sunt probleme cu stocurile de echipamente.

florian26

florian26

Member

Salut! Am o comandă pentru un CI+ din Noiembrie si niciun un semn ca voi primi unul până acum. Am văzut la vânzarea pe OlX. Dacă cumpar un CI+ Smart Cam il pot inrola pe abonamentul meu? Știu că pe vremuri se putea cumpara sau lua in chirie/ custodie. Mulțumesc

florini78

florini78

Member

Nu poti. Trebuie sa mergi in cel mai apropiat magazin Digi sau cineva de pe aici care lucreaza la Digi poate iti accelereaza treaba.

ogo

ogo

Senior Member

View Postflorian26, on 31 ianuarie 2024 - 11:22, said:

Salut! Am o comandă pentru un CI+ din Noiembrie si niciun un semn ca voi primi unul până acum. Am văzut la vânzarea pe OlX. Dacă cumpar un CI+ Smart Cam il pot inrola pe abonamentul meu? Știu că pe vremuri se putea cumpara sau lua in chirie/ custodie. Mulțumesc

18.07.2023 13:22 Echipament - DIGI SMART- PROCESARE
sa vedem :)

Morphinus

Morphinus

Active Member

Good luck.
Am un prieten dupa 1 an si ceva ce inca le asteapta, suplimentare pentru un CI si  decodor.
Posted image

liberlamare

liberlamare

Senior Member

mergea singur dupa ele si colinda toata china sa gaseasca omul ce le fabrica

tickle_monster

tickle_monster

New Member

• Grup: Candidate Members
Buna ziua.

Am facut comanda la Digi pentru un mesh, si de 3 luni (din 15.11.2023) astept sa apara pe stoc.

A reusit cineva sa primeasca ruter mesh de la digi in ultimul timp? Care a fost timpul de asteptare?

Multumesc frumos

altair_xms

altair_xms

Active Member

Am făcut la fel de 6 luni ... nu te baga nimeni în seama, doar propaganda (sau poate prea multe cereri)

daniel28

daniel28

Senior Member

Am făcut și eu cerere pe net în Noiembrie 2022 și nici un semn. Dupa 1 luna de așteptare m-am dus la un POP în mall și erau pe stoc și am luat imediat. Tipul din POP a anulat apoi cererea depusă pe site.

Edited by daniel28, 18 February 2024 - 11:11.

ioanradu

ioanradu

Member

Nu te poti baza pe o cerere depusa, aiurea.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate