Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

Ajutor - Am o intrebare !

- - - - -
  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#19
anaadi2003

anaadi2003

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 10.06.2010

View Postrazvanait99, on 11th June 2010, 15:03, said:

La agentia de unde mi-am luat eu biletele un sehur de 2 pers FB la Savoy costa 1138 LM

Interesant! Imi poti spune numele agentiei si despre ce perioada discutam?
Multumesc!

#20
dennis67

dennis67

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 157
  • Înscris: 17.08.2007
Te rog trimite-mi si mie pe PM numele agentiei de unde ai oferta cu preturile excursiilor.

Attached Files



#21
zion12345

zion12345

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 28.05.2007
Salutare! Am si eu o mica "problema". Eu si sotia am facut o rezervare pentru Egipt, la Hurghada, in septembrie (7-21), doua saptamani si recent am aflat ca vom avea un copil. In acea perioada va fi in luna a 5-a si nu stim ce sa facem. Ce ziceti? Se mai merita sa mergem? Ne este teama pentru ca stim bine de problemele care sunt acolo cu apa. Chiar daca ea va consuma apa imbuteliata, mancarea tot e gatita cu apa ce poate provoca diverse intoxicatii. Sejurul a fost luat cu early booking si a costat aproape 1100 de euro, pana acum am achitat 880 de euro (avans 80%). Hotelul la care avem rezervare e King Tut de 4*. Avem si asigurare storno insa nu stiu daca ne putem recupera toti banii.

#22
zion12345

zion12345

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 28.05.2007

View Postzion12345, on 29th June 2010, 00:27, said:

Salutare! Am si eu o mica "problema". Eu si sotia am facut o rezervare pentru Egipt, la Hurghada, in septembrie (7-21), doua saptamani si recent am aflat ca vom avea un copil. In acea perioada va fi in luna a 5-a si nu stim ce sa facem. Ce ziceti? Se mai merita sa mergem? Ne este teama pentru ca stim bine de problemele care sunt acolo cu apa. Chiar daca ea va consuma apa imbuteliata, mancarea tot e gatita cu apa ce poate provoca diverse intoxicatii. Sejurul a fost luat cu early booking si a costat aproape 1100 de euro, pana acum am achitat 880 de euro (avans 80%). Hotelul la care avem rezervare e King Tut de 4*. Avem si asigurare storno insa nu stiu daca ne putem recupera toti banii.

Cedez pachetul turistic la pretul de 1000 de euro. PM daca sunteti interesati.

#23
anabia

anabia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,064
  • Înscris: 07.01.2010
A spus doctorul ca nu e necesara deplasarea, in urma unui consult?
Daca nu, atunci nu vad rostul renuntarii! La 5 luni se poate zbura lejer, fara probleme, repet numai cu ok-ul medicului.
Sanatate!

#24
zion12345

zion12345

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 28.05.2007

View Postanabia, on 9th July 2010, 13:02, said:

A spus doctorul ca nu e necesara deplasarea, in urma unui consult?
Daca nu, atunci nu vad rostul renuntarii! La 5 luni se poate zbura lejer, fara probleme, repet numai cu ok-ul medicului.
Sanatate!

Nu zborul ne ingrijoreaza ci problemele care ar putea aparea acolo. In plus, la 40 de grade nu va putea decat sa stea la umbra in hotel. Ne pare foarte rau dar trebuie sa amanam Egiptul. Bebe e prioritatea acum :)

#25
yahoo07

yahoo07

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 10.09.2006
Nu aveti de ce sa va faceti griji. Intoxicatiile sunt rare pentru ca nu-si permit sa puna la bufet mancare stricata iar curatenia este impecabila mai ales daca cotizati cu cateva pounds la baiatu de serviciu. Temperaturile sunt cei drept ridicate, insa se poate sta sub umbrela cu o sticla de apa rece langa pentru hidratare.

#26
zion12345

zion12345

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 28.05.2007

View Postyahoo07, on 14th July 2010, 02:24, said:

Nu aveti de ce sa va faceti griji. Intoxicatiile sunt rare pentru ca nu-si permit sa puna la bufet mancare stricata iar curatenia este impecabila mai ales daca cotizati cu cateva pounds la baiatu de serviciu. Temperaturile sunt cei drept ridicate, insa se poate sta sub umbrela cu o sticla de apa rece langa pentru hidratare.

Deja se pare ca avem parte de o sarcina nu tocmai lejera. Deci suntem 100% hotarati sa renuntam, desi ne-am fi dorit enorm sa mergem.

#27
moschino

moschino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 735
  • Înscris: 08.05.2008
daca sarcina depaseste 4 luni,nu este recomandat  sa mergi cu avionul.
oricum,pana la urma ati renuntat,sper sa gasiti pt cineva sa vindeti pachetul.

#28
naicul63

naicul63

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.01.2010
Pentru cine este interesat am atasat preturi la excursii optionale din Hurghada valabile pt. iunie 2010

Attached Files



#29
adiliki222

adiliki222

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 596
  • Înscris: 15.12.2009

View Postnaicul63, on 14th July 2010, 12:32, said:

Pentru cine este interesat am atasat preturi la excursii optionale din Hurghada valabile pt. iunie 2010

Ce rost mai au daca sunt deja expirate?:)

#30
tak30ver

tak30ver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,287
  • Înscris: 16.01.2009
sa ne ofticam de ce preturi bune avea kartago in iunie...sau de faptul ca nu se intelege mai nimic de pe acolo.

#31
virtualx

virtualx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,600
  • Înscris: 30.05.2005
preturile bune erau doar daca luai pachet de minim 3 ! eu asa am facut ...

#32
naicul63

naicul63

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.01.2010
Cred ca nu m-am exprimat corect! Preturile cred ca sunt valabile si acum si probabil tot anul. Noi am primit oferta la fata locului in iunie . Adnotarile sunt facute de noi (de ex. plecarea de la hotel la Cairo ora 1:50 sosire inapoi ora 22 - 22:30)

#33
zion12345

zion12345

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 28.05.2007

View Postzion12345, on 9th July 2010, 12:36, said:

Cedez pachetul turistic la pretul de 1000 de euro. PM daca sunteti interesati.

950 de euro!

#34
rizzuca

rizzuca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 16.06.2006
In drumul de intoarcere din Thailanda avem escala de 4 ore in Cairo International Airoport. Are rost sa iesim din aeroport sa ne invartim pe acolo? Se poate fara viza?
mercic!

#35
rizzuca

rizzuca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 16.06.2006

View Postrizzuca, on 9th January 2011, 23:32, said:

In drumul de intoarcere din Thailanda avem escala de 4 ore in Cairo International Airoport. Are rost sa iesim din aeroport sa ne invartim pe acolo? Se poate fara viza?
mercic!

Am primit raspuns deja la alt subiect la intrebare :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate