Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...
 AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital

Ce valoare stabiliti la RSSI la u...
 

intrebare zapp online cu acoperire nationala

- - - - -
  • Please log in to reply
97 replies to this topic

#91
Gabyyy93

Gabyyy93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,325
  • Înscris: 17.12.2009

View Posttotal_commander, on 5th June 2012, 14:23, said:

acum alta intrebare: daca in zona pe care o vizitez am semnal pe cosmote g (gprs) o sa am semnal pe cartela prepay zapp?

Nu. Cartelele 3G emise de Zapp nu pot intra pe 2G Cosmote. :peacefingers:

#92
total_commander

total_commander

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 997
  • Înscris: 21.05.2012

View PostGabyyy93, on 5th June 2012, 14:54, said:

Nu. Cartelele 3G emise de Zapp nu pot intra pe 2G Cosmote. :peacefingers:
perfect, asta e raspunsul pe care il asteptam

#93
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,577
  • Înscris: 12.03.2006
Am schimbat cartela,cu una noua!Tot nu se conecteaza la pagina de reincarcare!Stie cineva ce setari se mai fac la conexiune:apn,user,parola,etc?

#94
crissty

crissty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,334
  • Înscris: 25.01.2007

View Postarab, on 5th June 2012, 19:22, said:

Am schimbat cartela,cu una noua!Tot nu se conecteaza la pagina de reincarcare!Stie cineva ce setari se mai fac la conexiune:apn,user,parola,etc?
apn zapp,si cam atat

#95
ionut.tabacaru

ionut.tabacaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 08.08.2005

View Postarab, on 5th June 2012, 19:22, said:

Am schimbat cartela,cu una noua!Tot nu se conecteaza la pagina de reincarcare!Stie cineva ce setari se mai fac la conexiune:apn,user,parola,etc?
Eu cred ca nu ai o problema la nivelul SIM-ului, ci la nivelul contului prepay. Dupa o periodada, daca un SIM 3 G Zapp nu este folosit, el este deconectat. Ai platit pentru acel SIM? Apelul se face la *99#. Ti se conteaza si nu ti se deschide pagina de activare a optiunii?

Edited by ionut.tabacaru, 05 June 2012 - 20:11.


#96
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,577
  • Înscris: 12.03.2006
Culmea e ca mi-au dat cartela noua,gratis!Contul nu a mai fost folosit de vreo 2 ani!Stiam ca sim-ul nu se deconeacteaza la acest tip de cartela si la acest operator!De la Germanos au zis ca este un sim activ!Am si ceva euro pe el,ramasi de 2 ani!Acum am un voucher de reincarcare!

#97
ionut.tabacaru

ionut.tabacaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 08.08.2005

View Postarab, on 5th June 2012, 21:17, said:

Culmea e ca mi-au dat cartela noua,gratis!Contul nu a mai fost folosit de vreo 2 ani!Stiam ca sim-ul nu se deconeacteaza la acest tip de cartela si la acest operator!De la Germanos au zis ca este un sim activ!Am si ceva euro pe el,ramasi de 2 ani!Acum am un voucher de reincarcare!
Ma bucur ca ai abtinut cartela gratis. Eu am avut multe SIM-uri 3 G si asa am patit, cu mai multe telefoane reuseam sa le folosesc. Teoretic, nu trebuie sa expire. Dar...de ce nu ai facut o proba a SIM-ului la Germanos? Pana la urma Apelul dial-up la *99# se realizeaza?

#98
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,577
  • Înscris: 12.03.2006
Proba la Germanos...habar n-au,mai multe stiam eu...! :angry:

Am setat *99# si apn ""zapp" si m-a redirectionat browserul web, spre pagina de reincarcare,am reusit sa reincarc contul deja!

P.S. Am schimbat mai multe modem-uri,printre altele!

Ma bucur ca exista forumul si oameni bine-voitori ca voi!Era asa simplu...!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate