Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

intrebare zapp online cu acoperire nationala

- - - - -
  • Please log in to reply
97 replies to this topic

#37
danielarvy1

danielarvy1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 29.01.2010
ii multumesc utilizatorului m0shcraciun pentru  mesajul trimis pe pm
din pacate si din motive independente de mine, nu pot trimite mesaje pe privat (habar nu am de ce)
probabil din cauza faptului ca sunt noua pe forum
poate ma poate ajuta cineva si in privinta asta...
o seara placuta tuturor...

#38
D-O-G

D-O-G

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 26.01.2010
Vrei dovadă video? Na dovadă video, să te duci să te împuști Daniele!  :kisstogether:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/JGtE2BvVYTw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Pe forum nu se poate atașa, nu știu de ce..

#39
daniel1999

daniel1999

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 07.04.2009

 D-O-G, on 30th January 2010, 00:16, said:

Vrei dovadă video? Na dovadă video, să te duci să te împu?ti Daniele!  :kisstogether:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/JGtE2BvVYTw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Pe forum nu se poate ata?a, nu ?tiu de ce..

clono lasa-ne, du-te si te culca....
ai transferat credit catre un numar, asta nu dovedeste ca acest credit a ajuns la destinatie sau ca il poti utiliza...
sa te impusti tu, ca ai de ce; oameni bolnaviori...
raporteaza unde vrei tu , la moderator, la supermoderator, etc
numai lasa-ne si nu mai polua forumul cu ineptiile tale..

Edited by daniel1999, 30 January 2010 - 00:21.


#40
D-O-G

D-O-G

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 26.01.2010
Mă Dane, mi-e silă de oameni ca tine pe forumuri care sunt gică contra toată ziua. Bina mă, găsesc eu cartela aia și pun aci screenshot ca să moară dușmanii!

PS: medicamenteeeee!
Problema ta se numește în psihologie legea coerenței, adică dacă ai susținut o tâmpenie, te lupți pănă la moarte să o susții în continuare doar doar o mai scoți cumva.

Edited by D-O-G, 30 January 2010 - 00:24.


#41
daniel1999

daniel1999

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 07.04.2009

 D-O-G, on 30th January 2010, 00:22, said:

Mă Dane, mi-e silă de oameni ca tine pe forumuri care sunt gică contra toată ziua. Bina mă, găsesc eu cartela aia ?i pun aci screenshot ca să moară du?manii!

prietene uite la tine ce limbaj ai: ''sa moara dusmanii'',
ti-e sila de mine? ia cu lamaie...poate iti mai trece din greata....
apropo, ce faci cu un euro credit pe cartela aia? cat o poti folosi? cateva ore?
penibil, patetic, jenant ti se potrivesc de minune

Edited by daniel1999, 30 January 2010 - 00:24.


#42
D-O-G

D-O-G

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 26.01.2010
Daniele, aia ți-e ție, ce fac eu cu cartela? Îți fac ție în ciudă! Așa că ai mare grijă, ar fi păcat să-ți pocnească o venă, în fond, ce vină ai tu că n-a ținut jmechereala ta? Calm, medicamente, trece, amu șezi cumințel, nu-i bai!  :console:

Edited by D-O-G, 30 January 2010 - 00:29.


#43
daniel1999

daniel1999

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 07.04.2009

 D-O-G, on 30th January 2010, 00:29, said:

Daniele, aia ți-e ție, ce fac eu cu cartela? Îți fac ție în ciudă! Așa că ai mare grijă, ar fi păcat să-ți pocnească o venă, în fond, ce vină ai tu că n-a ținut jmechereala ta? Calm, medicamente, trece, amu șezi cumințel, nu-i bai!  :console:

mai era unu pe topicul orange care tot asa, abera de nebun ca el poate sa fenteze legea, ca stie el are portite
cand l-am luat la bani marunti a inceput sa dea din colt in colt si pana la urma nu a mai postat...
propunere: muta-te acolo, cauta-l , gaseste-l,luati-va de manuta si sa va duceti pe campii....
nu vezi omule cu ce argumente penibile vii? filmulete pe youtube, un euro transferat aiurea,,,
nici nu mai vreau sa continui; mi-e lehamite...clone, poluari, argumente de 2 lei (bani)
gata, nu mai postez pe topicul asta
las pe altii....

#44
danielarvy1

danielarvy1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 29.01.2010
revin cu detalii
nici la mine nu functioneaza desi am incercat de cateva ori
probabil ca la unii merge, la altii nu...probabil ca e un bug de retea si nu o sa mai functioneze odata ce tehnicienii de la zapp o sa isi dea seama..
multumesc celor de pe forum pentru ajutorul dat
si inca ceva: baieti (D_O_G si daniel1999) nu va mai certati ca nu rezolvati nimic
poate daca ati colabora ar fi mai bine
o seara buna tuturor...

Edited by danielarvy1, 30 January 2010 - 00:39.


#45
daniel1999

daniel1999

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 07.04.2009

 D-O-G, on 30th January 2010, 00:29, said:

Daniele, aia ?i-e ?ie, ce fac eu cu cartela? Î?i fac ?ie în ciudă! A?a că ai mare grijă, ar fi păcat să-?i pocnească o venă, în fond, ce vină ai tu că n-a ?inut jmechereala ta? Calm, medicamente, trece, amu ?ezi cumin?el, nu-i bai!  :console:

alt cuvant ''de cartier'': ''jmechereala''
asta dovedeste calitatea unor anumite persoane care posteaza pe acest forum...
uite ce scrie domnisoara de mai sus! ca nu merge....

Edited by daniel1999, 30 January 2010 - 00:42.


#46
D-O-G

D-O-G

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 26.01.2010
Poate n-o merge la toată lumea. Daniele, pănă una alta, recomand un consult, agitația nu poate decât să îți dăuneze sănătății.

Attached Files



#47
daniel1999

daniel1999

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 07.04.2009

 D-O-G, on 30th January 2010, 01:56, said:

Poate n-o merge la toată lumea. Daniele, pănă una alta, recomand un consult, agita?ia nu poate decât să î?i dăuneze sănătă?ii.

exact ce am scris si mai devreme
nu dovedeste nimic....
du-te la somn, clona
cat priveste consultul ala trebuia sa si-l faca altcineva

Edited by daniel1999, 30 January 2010 - 08:53.


#48
D-O-G

D-O-G

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 26.01.2010

 daniel1999, on 30th January 2010, 08:53, said:

exact ce am scris si mai devreme
nu dovedeste nimic....
du-te la somn, clona
cat priveste consultul ala trebuia sa si-l faca altcineva
Ești în faza de denial, cea mai nasoală. Îm pare rău pentru tine. Câți ani ai?


PS: Mă bucur că Zapp a răspuns cererilor clienților, știu că multă lume voia asta. Mă miră totuși că abia acum, când situația e incertă. Poate toate cartelele astea vor fi Cosmote pe viitor, oamenii sunt stimulati să țină de ele.

Edited by D-O-G, 30 January 2010 - 09:48.


#49
daniel1999

daniel1999

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 07.04.2009

 D-O-G, on 30th January 2010, 09:45, said:

E?ti în faza de denial, cea mai nasoală. Îm pare rău pentru tine. Câ?i ani ai?


PS: Mă bucur că Zapp a răspuns cererilor clien?ilor, ?tiu că multă lume voia asta. Mă miră totu?i că abia acum, când situa?ia e incertă. Poate toate cartelele astea vor fi Cosmote pe viitor, oamenii sunt stimulati să ?ină de ele.

1. vad ca stiisi limbi straine
2. nu te intereseaza varsta mea
3. la ce te bucuri nu stiu: treaba asta nu se poate si gata...
ce tot insisti atat? a zis si fata de mai devreme ca nu se poate
bati toba ca ...geoana
ti-am mai explicat, esti singurul de pe forumul asta care sustine treaba asta ''cu tarie''; a mers dom'le...mers pe dreaqu
du-te la somn....

Edited by daniel1999, 30 January 2010 - 10:35.


#50
D-O-G

D-O-G

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 26.01.2010

 daniel1999, on 30th January 2010, 10:34, said:

1. vad ca stiisi limbi straine
2. nu te intereseaza varsta mea
3. la ce te bucuri nu stiu: treaba asta nu se poate si gata...
ce tot insisti atat? a zis si fata de mai devreme ca nu se poate
bati toba ca ...geoana
ti-am mai explicat, esti singurul de pe forumul asta care sustine treaba asta ''cu tarie''; a mers dom'le...mers pe dreaqu
du-te la somn....
1. Păi ce Daniele, la voi acolo la școală n-ați făcut limbi străine? Păcat, să știi că îmi pare rău de tine. La noi aici în provincie s-au făcut chiar și la grădiniță. Nu, chiar îmi pare rău pt. tine :(
2. Nu, e problema ta, puișor! :kisstogether:  Că ai 10 ani sau că ai 30 dar te porți ca la 10, te privește. :console:
3. Asta, e, ca să nu suferi atâta, îți zic, nu merge, dom'le, am editat eu acolo doar ca să îți fac în ciudă. E o conspirație. De fapt, nici centrale nucleare nu există. Sunt doar niște chestii mari acolo de ochii lumii.

Edited by D-O-G, 30 January 2010 - 16:33.


#51
daniel1999

daniel1999

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 07.04.2009

 D-O-G, on 30th January 2010, 16:32, said:

1. Păi ce Daniele, la voi acolo la școală n-ați făcut limbi străine? Păcat, să știi că îmi pare rău de tine. La noi aici în provincie s-au făcut chiar și la grădiniță. Nu, chiar îmi pare rău pt. tine :(
2. Nu, e problema ta, puișor! :kisstogether:  Că ai 10 ani sau că ai 30 dar te porți ca la 10, te privește. :console:
3. Asta, e, ca să nu suferi atâta, îți zic, nu merge, dom'le, am editat eu acolo doar ca să îți fac în ciudă. E o conspirație. De fapt, nici centrale nucleare nu există. Sunt doar niște chestii mari acolo de ochii lumii.

a cata dovada ca esti clona....

#52
unchiujim

unchiujim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,294
  • Înscris: 01.04.2007
oameni buni nu va mai certati!adevarul e la mijloc! am reusit sa incarc cu un euro cartela 3G&CDMA  care dupa expirare a devenit NOPAY(habar nu aveam acest lucru !).in perioada de gratie (cand nu era expirata)nu am putut sa o reincarc deoarece nu era NOPAY !~in concluzie (parerea mea)se poate INCARCA CU CREDIT nopay DOAR CARTELA EXPIRATA SI REACTIVATA AUTOMAT PE NOPAY....

#53
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

 daniel1999, on 30th January 2010, 21:14, said:

a cata dovada ca esti clona....
daniel, ce vrei sa demonstrezi?

#54
mike77

mike77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 681
  • Înscris: 04.09.2008

 danielarvy1, on 30th January 2010, 00:15, said:

ii multumesc utilizatorului m0shcraciun pentru  mesajul trimis pe pm
din pacate si din motive independente de mine, nu pot trimite mesaje pe privat (habar nu am de ce)
probabil din cauza faptului ca sunt noua pe forum
poate ma poate ajuta cineva si in privinta asta...
o seara placuta tuturor...

Tocmai am incarcat si eu 1 euro, dupa ce am citit toate de mai sus si intradevar transferul sa efectuat cu succes, am primit sms de confirmare, am intrat pe web de pe cartela SIM 3G si imi arata credit 2.9 Euro :)
E super ce sa zic, sper sa tina treaba, chiar ma gandesc sa iau 3+1 luni Trafic nelimitat2 la 27 euro.
Dar deocamdata o sa mai intreb la RDS poate imi dau ei stick-ul 3G daca le-au primit! :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate