Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

Stimulente AJOFM

Cumparare auto cu nr Germania afl...
 [email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...
 

Caut emisiunea -NASU- B1 T.V cu invitatii George Pruteanu si Nicolae Guta

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Shieu

Shieu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 24.06.2009
Daca cineva are sau cunoaste vreo arhiva unde pot gasi aceasta emisiune cu invitatii George Pruteanu , Adi Minune si Nicolae Guta
sa-mi zica si mie please... emisiune e parca din 2007 sau mai demult 2006 nu stiu exact la B1 TV

#2
Villa_Villa_Maravilla

Villa_Villa_Maravilla

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.02.2015

 Shieu, on 26 ianuarie 2010 - 17:10, said:

Daca cineva are sau cunoaste vreo arhiva unde pot gasi aceasta emisiune cu invitatii George Pruteanu , Adi Minune si Nicolae Guta
sa-mi zica si mie please... emisiune e parca din 2007 sau mai demult 2006 nu stiu exact la B1 TV


Si eu caut aceasta emisiune, valoreaza foarte mult, chiar nu are nimeni acea inregistrare?

#3
ccf_cristi

ccf_cristi

    Asa si?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,496
  • Înscris: 13.10.2010
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/CQLVap1WAis?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#4
smokke2

smokke2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,959
  • Înscris: 02.12.2012

 ccf_cristi, on 03 iunie 2015 - 13:27, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/CQLVap1WAis?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Imi sa rad cand ii vad pe maimutoii aia

#5
Nicco26

Nicco26

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 18.02.2013
Asta este doar sfarsitul emisiunii..,lipseste partea cea mai importanta...ar fi perfect daca ar posta cineva intregul filmulet..

#6
Mareng0

Mareng0

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.05.2020
Eram curios daca cineva a reusit sa gaseasca pana la urma o arhiva unde poate fi viozionata emisiunea completa. Va multumesc!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate