Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

Tricouri personalizate

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Wuya

Wuya

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 04.12.2009
Intr-adevar, pe Softepedia mai exista un subiect asemanator, dar este datat din 2005 si nu scrie despre ceea ce ma intereseaza. Deci, cred ca am facut bine ca am deschis unul nou  :)
ce caut eu....eu caut un magazin o firma, poate, care sa-mi imprime, pe niste tricouri o poza...am mai cautat prin oras, insa peste tot unde m-am dus, mi-au spus ca imprima doar scrieri (pasaje, litere, ma rog...intelegeti voi). Cand am intrebat de poza, mi-au spus ori ca trebuie sa aleg dintr-un numar clar de modele dintr-un catalog ori mi-au apus ca nu pot sa mi-o imprime decat alb-negru...
eu vreau sa imprim o harta foarte draguta a Romaniei, din perioada interbelica...nu e o harta fizico-geografica, este una a industriilor din diferite zone, foarte colorata si chiar vreau sa o pun pe tricou.
so...daca stie cineva detalii depsre astfel de magazine, va rog sa-mi spuneti!
XoXo!

#2
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006
Sper ca nu se va considera faptul ca incerc sa ajut pe cineva ca reclama.
Eu am imprimat niste chestii pe tricouri si pe sepci la Auchan, si la Carrefour Orhideea. Era unu care facea asta si in Cora, dar cand am auzit cat cerea am fugit..
E bine sa mergi cu tricoul cumparat de tine, evident nemurdarit..
Ce am vrut eu au fost doar niste litere si cifre, dar cred ca daca te duci cu stikul te vor servi.
Preturile nu le mai stiu  pt ca am facut-o anul trecut prin vara.
Succes si BAFTA

#3
Wuya

Wuya

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 04.12.2009
deci ar trebui sa scanez poza, sa o pun pe stick si apoi sa ma duc cu stick-ul la ei...nu cred ca e rea ideea...dar sper sa nu-mi dea cu ele in cap! :lol:
multumesc! :thumbup:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate