Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

RTL Klub HD.

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
livisor27

livisor27

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 13.08.2009
la mine nu merge sonorul.se mai confrunta cineva cu problema asta?

#2
PanaramaFlavia

PanaramaFlavia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 24.10.2008
acum am verificat, merge

#3
livisor27

livisor27

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 13.08.2009
am rescanat frecventa pe care se afla si si-a revenit.

#4
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
mai grav e ca au avut testcard mult timp in loc de emisie si pe sound era un radio bozgoresc :
Attached File  P1160169.JPG   42.56K   27 downloads

Edited by Zvartoshu, 31 March 2010 - 16:04.


#5
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
si ca sa nu zica lumea ca lupu isi face de cap , iata si alta ipostaza , cu heterodina si testcard
http://www.youtube.c...u/0/kh5f-EfegdA

#6
Kukker2

Kukker2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 23.06.2009
RTL Klub noaptea cam de la ora 3.00 pana pe la 6.00 are pauza de emisie.   TV2 si M1 la fel.  nu vad de va mirati.
si radio bozgoresc nu exista cum nu exita oláh rádió ! Asta ca intre prieteni.  :naughty:

#7
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
Lasa pauza de emisie , zi mai bine ce cauta ziua TESTCARD , cum amn prins de 2 ori pana acu pe RTL KLUB .. ala era clar semn ca nu e in rgeula ceva !

#8
Lopatar

Lopatar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,332
  • Înscris: 21.11.2008
Atasamentul Postat, dar si Link-ul de pe 'You Tube' -arata TestCard la Ore de Noapte, Nu de Ziua, ..eu locuiesc in Vestul patriei, si stiu cum le arata Ora de peste Zi, daca le intra TestCard, adica este ora in Format de 24, Nu de 12 -cu A.M. si P.M. ...

Nu stiu ce 'Feed' receptionati voi, dar pe R.C.S. Cablu ANALOGIC -Nu am nimerit asa ceva, in ultima vreme. Evident, Nu stau sa tot verific.


Adevarul este ca.. pe R.T.L. KLUB HU., de cateva Luni.. intra Mira aceea -mai devreme ca inainte, adica Noaptea emit.. si mai putin, deja.

Uneori, si pe T.V. 2 HU..

Insa MAGYAR 1-es T.V. si-a prelungit Programul in Noapte, dar mai ales ca sa dea Reluari ale Emisiunii de Dimineata, -de obicei.

Dar si altele Unguresti, gen A T.V. si HIR T.V. -Nu emit Noptile, cam imediat dupa H 01 a noastra.

#9
doktorofsat

doktorofsat

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,901
  • Înscris: 04.04.2008

Quote

radio bozgoresc
:thumbdown:


Cunosti semnificatia cuvantului ?
De ce o asociezi cu maghiarii?

1 rand bozgor inseamna in sens larg roman de la bloc , roman care a fost adus dupa 1919 sa schimbe prin numar structura populatiei din Transilvania

Stii oare ca "bozgor" a fost inventat de oameni care vorbesc atit limba romana cat si maghiara asa cum sunt si eu!

si provine din maghiaru bozmeg care corect ce scrie baszd meg la care i s-a asociat a doua silaba dl ungur adica gur

si astfel a devenit bozgur modelat in final in bozgor

Mie imi place sa injur mai tare nu cu bozmeg ci cu bazki sau cu bazki a korhaz care inseamna in traducere directa foote-va corhazu! (spitalu)

In schimb cuvantu olah cum zic ungurii la romani nu e o injuratura!olah face parte din aceeasi familie de cuvinte cu olasz = italian!Prin acesta ungurii recunosc ca romanii si italienii au aceeasi limba romanica si aprox aceeasi cultura!

Sper ca m-am facut inteles!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate