Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Oludeniz - Fethiye

- - - - -
  • Please log in to reply
415 replies to this topic

#73
Amtal

Amtal

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 24.02.2010

View Postcriss_65, on 24th May 2010, 17:33, said:

pt 'Amtal'
anul trecut in august am platit 35 euro/apartament de 4 persoane/noapte fara mic dejun la antas apartament - 3 stele din ovacik. daca vroiai si micul dejun mai plateai 5 euro/persoana. apartamentul era compus din 2 camere (dormitor si living) cu o  bucatarie mica, frigider, 1 balcon , baie,  cu piscina, cu bar, restaurant, internet, o gradina ff fumoasa, masa de biliard etc. adresa este www.antasapart.com. o sa-ti atasez si poze. cat am stat acolo, adica 4 nopti si 3 zile eu am facut safari jeep, croaziera 12 insule, am facut paraglinding, am fost in laguna albastra, am facut plaja in oludeniz
Multumesc. Pozele sunt foarte frumoase si ai avut o idee buna. Ma uit si la aceasta varianta.

#74
Phx'

Phx'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 868
  • Înscris: 16.10.2005
Please, Rott sau alti cunoscatori. Din motive obiective sunt nevoita sa-mi mut sederea la Oludeniz din iulie, tocmai in 20-25 octombrie. Mai am sanse de ceva soare atunci oare?

#75
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostPhx', on 29th May 2010, 23:02, said:

Please, Rott sau alti cunoscatori. Din motive obiective sunt nevoita sa-mi mut sederea la Oludeniz din iulie, tocmai in 20-25 octombrie. Mai am sanse de ceva soare atunci oare?
depinde si de Allah, dar anul ttrecut de exemplu erau cam 27 de grade la sfirsitul lui octombrie, am vazut niste filmari pe utube facute pe 29 octombrie si era lume pe plaja si lume in apa

eu am plecat din oludeniz pe 2 octombrie anul trecut si ziua la ora 14 erau pe plaja la soare peste 40 de grade

Edited by rottweiler2007, 30 May 2010 - 05:52.


#76
Phx'

Phx'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 868
  • Înscris: 16.10.2005

View Postrottweiler2007, on 30th May 2010, 06:51, said:

depinde si de Allah, dar anul ttrecut de exemplu erau cam 27 de grade la sfirsitul lui octombrie, am vazut niste filmari pe utube facute pe 29 octombrie si era lume pe plaja si lume in apa

eu am plecat din oludeniz pe 2 octombrie anul trecut si ziua la ora 14 erau pe plaja la soare peste 40 de grade

Iti multumesc mult. Sper sa fie cald si anul acesta.

#77
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
http://www.tripadvis...ns-cBeachSun-g4

#78
softyty

softyty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 23.02.2008

View Postrottweiler2007, on 14th June 2010, 08:38, said:


Supaer tare. Daca ai cum, sa mai pui cateva randuri de ce ai gasit pe acolo. Ce s-a mai schimbat, in bine sau rau, fata de anul trecut. Merci si distractie maxima.

#79
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postsoftyty, on 14th June 2010, 10:32, said:

Supaer tare. Daca ai cum, sa mai pui cateva randuri de ce ai gasit pe acolo. Ce s-a mai schimbat, in bine sau rau, fata de anul trecut. Merci si distractie maxima.
miercuri la prinz ajung pe plaja la oludeniz

Edited by rottweiler2007, 14 June 2010 - 09:41.


#80
d-ardeleanu

d-ardeleanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,576
  • Înscris: 12.02.2008
Cam cat costa avionul dus-intors spre Oludeniz, care este cel mai apropiat aeroport, merita mers cu masina atata drum ?

#81
Phx'

Phx'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 868
  • Înscris: 16.10.2005

View Postd-ardeleanu, on 18th June 2010, 10:10, said:

Cam cat costa avionul dus-intors spre Oludeniz, care este cel mai apropiat aeroport, merita mers cu masina atata drum ?

Pe mine m-a costat pt octombrie cca 200 euro/pers, cu escala la Istanbul. Adica Bucuresti-Istanbul, cu Tarom, 145 euro/pers si Istanbul-Dalaman, cu Pegasus Airlines, 55 euro/pers. Dar atentie, la Istanbul se schimba aeroportul, si e ceva distanta intre ele. Dar cum avem cca 10 ore intre cele 2 zboruri, mai avem timp sa ne mai si plimbam pe acolo, sa mai revedem locurile dragi...
In plus de asta, mai inchiriem si masina din aeroportul Dalaman, cca 100 euro/5 zile. Nu e ieftin deloc per total, dar cum nu aveam inca 2 zile la dispozitie pt a merge cu masina, plus oboseala...am ales din nou varianta avion!

#82
softyty

softyty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 23.02.2008

View Postd-ardeleanu, on 18th June 2010, 10:10, said:

Cam cat costa avionul dus-intors spre Oludeniz, care este cel mai apropiat aeroport, merita mers cu masina atata drum ?

Se merita cu masina oricum te-ai uita!

#83
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
salutari din oludeniz ! sint pe aici de miercuri, arde soarele de zici ca stai pe gratar ! stau pe plaja de la 9 dim si pina seara dupa ora 20, am venit doar sa fac plaja si un pic de parapanta

pt mine locul asta e cel mai frumos loc de pe pamint ! acum e si CM de fotbal, e o atmosfera extraordinara ! seara e un ecran mare pe plaja plus toate barurile de pe faleza ticsite cu microbisti

pt parapantisti : anul asta va recomand firma EASY RIDERS, toti baietii de la focus s-au mutat la easy riders

#84
Selam

Selam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,804
  • Înscris: 04.02.2007

View Postrottweiler2007, on 18th June 2010, 20:55, said:

salutari din oludeniz !

pt mine locul asta e cel mai frumos loc de pe pamint !
Te cred.
La asa peisaaaaaaaj  :thumbup:  

[ http://www.hassanhosting.com/clive/Turkey/oludeniz1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#85
akire

akire

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 20.01.2008

View Postrottweiler2007, on 18th June 2010, 20:55, said:

salutari din oludeniz ! sint pe aici de miercuri, arde soarele de zici ca stai pe gratar ! stau pe plaja de la 9 dim si pina seara dupa ora 20, am venit doar sa fac plaja si un pic de parapanta

pt mine locul asta e cel mai frumos loc de pe pamint ! acum e si CM de fotbal, e o atmosfera extraordinara ! seara e un ecran mare pe plaja plus toate barurile de pe faleza ticsite cu microbisti

pt parapantisti : anul asta va recomand firma EASY RIDERS, toti baietii de la focus s-au mutat la easy riders

Salut

Poti sa-mi spui, te rog, cat costa sa te dai cu parapanta?
Daca sunt incepatoare pot sa ma dau? ce presupune asta? am nevoie de ceva ore pregatitoare?

Multumesc!

#86
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postakire, on 20th June 2010, 12:02, said:

Salut

Poti sa-mi spui, te rog, cat costa sa te dai cu parapanta?
Daca sunt incepatoare pot sa ma dau? ce presupune asta? am nevoie de ceva ore pregatitoare?

Multumesc!
1. costa intre 50 si 75 euro, depinde de cum negociezi
2. nu te dai singura, te dai tandem
3. ca sa te dai singura tre sa faci scoala de parapanta si ai nevoie de licenta

#87
cristiantr

cristiantr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 27.05.2008

View Postrottweiler2007, on 18th June 2010, 20:55, said:

salutari din oludeniz ! sint pe aici de miercuri, arde soarele de zici ca stai pe gratar ! stau pe plaja de la 9 dim si pina seara dupa ora 20, am venit doar sa fac plaja si un pic de parapanta

pt mine locul asta e cel mai frumos loc de pe pamint ! acum e si CM de fotbal, e o atmosfera extraordinara ! seara e un ecran mare pe plaja plus toate barurile de pe faleza ticsite cu microbisti

pt parapantisti : anul asta va recomand firma EASY RIDERS, toti baietii de la focus s-au mutat la easy riders

Salut Rott

Te rog sa imi spui si mie unde esti cazat...si eventual un pret/noapte

Multumiri

#88
softyty

softyty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 23.02.2008

View Postrottweiler2007, on 18th June 2010, 20:55, said:

salutari din oludeniz ! sint pe aici de miercuri, arde soarele de zici ca stai pe gratar ! stau pe plaja de la 9 dim si pina seara dupa ora 20, am venit doar sa fac plaja si un pic de parapanta

pt mine locul asta e cel mai frumos loc de pe pamint ! acum e si CM de fotbal, e o atmosfera extraordinara ! seara e un ecran mare pe plaja plus toate barurile de pe faleza ticsite cu microbisti

pt parapantisti : anul asta va recomand firma EASY RIDERS, toti baietii de la focus s-au mutat la easy riders

Salutare,
Nu am mai intrat de cateva zile ca suntem ocupati cu bagajele etc. Imi place ce aud, pacat ca nu am reusit sa ne vadem acolo. Daca mai ai ceva noutati (fata de ce mi-ai povestit)... Maine dimineata o luam din loc si miercuri (sper) pe la pranz sa ajungem si noi acolo. La meteo se anunta ceva nori si ploaie in zilele urmatoare, dar cred ca si daca e furtuna nu are cum sa-mi strice concediul. Si asa Easy Riders. Am bagat la cap.

#89
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postcristiantr, on 20th June 2010, 14:04, said:

Salut Rott

Te rog sa imi spui si mie unde esti cazat...si eventual un pret/noapte

Multumiri
am ajuns in romania, am stat la club belcekiz beach

#90
daidai1

daidai1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 05.03.2010

View Postrottweiler2007, on 20th June 2010, 19:32, said:

am ajuns in romania, am stat la club belcekiz beach
maaaamaa speedy gonzalez esti :)...bine ai venit, mai cheltuie si pe aici bani ca are boc nevoie de ei :))

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate