Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Oferte Turcia 2010

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
869 replies to this topic

#865
ANTURIUM

ANTURIUM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 14.02.2007
@softyty, zic ca-i un pic exagerat 650 e, dar depinde si cate nopti intermediare ai calculat.

In alta ordine de idei, ce hoteluri de clasa A stiti care ofera gratuitate la copilul de 7 ani? Din ce vad: Rixos-nu, Corneliile-nu, Gloriile-nu, Delphinul din Lara-nu, Susesi-nu, Barut Lara-nu, Ela-nu.
Am gasit doar Lykia Belek si Voyage Belek-dar nu cred ca sunt la clasa A.

#866
softyty

softyty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 23.02.2008

View PostANTURIUM, on 8th September 2010, 13:17, said:

@softyty, zic ca-i un pic exagerat 650 e, dar depinde si cate nopti intermediare ai calculat.

In alta ordine de idei, ce hoteluri de clasa A stiti care ofera gratuitate la copilul de 7 ani? Din ce vad: Rixos-nu, Corneliile-nu, Gloriile-nu, Delphinul din Lara-nu, Susesi-nu, Barut Lara-nu, Ela-nu.
Am gasit doar Lykia Belek si Voyage Belek-dar nu cred ca sunt la clasa A.

Eu am zis 650e ducand la maxim cheltuielile + taxe  (RO+BG+TR+BG) + cazare. Stii cum e cand pleci in tari straine, mai bine pleci cu mai multi bani decat sa ramai fara. A, si pretul la benzina, l-am calculat ca si cand ai baga numai in Turcia. Per total sa zicem ca iesi cam pe la aceeasi bani, dar mergi 3500 km si "pierzi" 4 zile pe drum. Vezi ca e un post cu ce hoteluri ofera gratuitate pentru copii.

http://forum.softped...howtopic=643860

Edited by softyty, 09 September 2010 - 08:51.


#867
cleriq

cleriq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 24.02.2007
salutare.
De cateva zile tot citesc forumul cautand sa-mi fac o idee despre turcia,pret-calitate,statiuni,si intr-un final am ametit de tot:)
Daca se poate, m-ar interesa niste sfaturi pentru luna de miere in august anul urmator,dupa 15
M-ar interesa o oferta charter,cu avionul(daca se poate PM cu nume de agentii mai de incredere), all inclusive, si bugetul disponibil e maxim 1500 euro(preferabil chiar mai putin,acela fiind bugetul maxim,am vazut ceva oferte pe la 1150 euro)
VOm fi proaspat casatoriti asa ca nu ne intereseaza ceva gen family,in schimb vrem liniste si sa ne relaxam,nu galagie,muzica,si disco,cred ca stiti cum e dupa nunta:)
Multumesc

Edited by cleriq, 19 October 2010 - 00:08.


#868
ANTURIUM

ANTURIUM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 14.02.2007
Deja poti deschide un topic nou "Oferte Turcia 2011". Oferta agentiilor pentru vara 2010 s-a cam inchis de-acum.
Ce-a mai ramas pe site-uri se refera la oferte pt. Revelion.

#869
chrismo

chrismo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 15.02.2009

View Postcleriq, on 19th October 2010, 01:00, said:

salutare.
De cateva zile tot citesc forumul cautand sa-mi fac o idee despre turcia,pret-calitate,statiuni,si intr-un final am ametit de tot:)
Daca se poate, m-ar interesa niste sfaturi pentru luna de miere in august anul urmator,dupa 15
M-ar interesa o oferta charter,cu avionul(daca se poate PM cu nume de agentii mai de incredere), all inclusive, si bugetul disponibil e maxim 1500 euro(preferabil chiar mai putin,acela fiind bugetul maxim,am vazut ceva oferte pe la 1150 euro)
VOm fi proaspat casatoriti asa ca nu ne intereseaza ceva gen family,in schimb vrem liniste si sa ne relaxam,nu galagie,muzica,si disco,cred ca stiti cum e dupa nunta:)
Multumesc
Ori vezi ofertele nemtilor (nu stiu sigur daca au aparut cataloagele TUI/DERTOUR pt. vara 2011) si uneori au superpromotii pana la 31.12 anul curent pt.anul viitor, dupa care cumperi biletele de charter din Romania (calculand cam 250/300 e /pers avionul) ori astepti pachetele, care la unele firme incep prin ianuarie (asa am cumparat eu, dar cu transport individual). Am verificat chiar acum pe cele 2 site-uri germane, dar inca nu sunt afisate cataloagele 2011. Deci mai stai cel putin pana la sfarsitul lunii, cred (de obicei pe la sfarsitul lui octombrie posteaza cataloagele de vara pt. anul urmator), ca sa-ti faci o idee. Oricum, dupa ce am simulat pe cataloagele din vara asta, la un pic peste 1500e/2 pers te incadrezi la hoteluri f.bune (gen Delphin Palace, care este un hotel fff bun), cu conditia sa cumperi pana prin martie. Si concediu de nunta suuuuuper!

Edited by chrismo, 19 October 2010 - 20:13.


#870
cleriq

cleriq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 24.02.2007
Multumesc mult pentru raspuns,am sa mai astept. M-am uitat pe mai multe site uri si am observat ca momentan ofertele sunt numai pentru revelion. Mersi mult si pentru urari.:)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate