Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Oferte Turcia 2010

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
869 replies to this topic

#37
vigoro

vigoro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 16.04.2007

View Postrottweiler2007, on 24th January 2010, 22:47, said:

deci sa inteleg ca RW e inchis toata vara  ???????????????? spune zau cu limba scoasa ! ce imi plac mie astia care isi dau cu parerea !

Poate ca ai dreptate atunci si Club Hotel Letoonia este vandut in intregime in perioada 22/10/10
-30/04/11. In plus, la RW e SS in cateva zile doar din toata vara, dar deh, poate ca in restul timpului tie iti ploua undeva, deci nu se pune la socoteala ca fiind vara. Ce-mi plac mie astia care-si dau cu parerea.

#38
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postvigoro, on 25th January 2010, 07:14, said:

Poate ca ai dreptate atunci si Club Hotel Letoonia este vandut in intregime in perioada 22/10/10
-30/04/11. In plus, la RW e SS in cateva zile doar din toata vara, dar deh, poate ca in restul timpului tie iti ploua undeva, deci nu se pune la socoteala ca fiind vara. Ce-mi plac mie astia care-si dau cu parerea.
citeste ce ai scris : Alea sunt stop sale pentru perioadele in care respectivele resorturi sau portiuni din resorturi sunt inchise.

cum adica bre vigoro sint inchise resorturile sau portiuni din resorturi ???????  :naughty:
tu intelegi ce ai vrut sa zici ? sau nici tu nu intelegi ?

#39
vigoro

vigoro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 16.04.2007

View Postrottweiler2007, on 25th January 2010, 08:24, said:

citeste ce ai scris : Alea sunt stop sale pentru perioadele in care respectivele resorturi sau portiuni din resorturi sunt inchise.

cum adica bre vigoro sint inchise resorturile sau portiuni din resorturi ???????  :naughty:
tu intelegi ce ai vrut sa zici ? sau nici tu nu intelegi ?

Poate in viziunea ta de expert, resorturile nu au decat un corp de cladire? Experienta mea cumparator de servicii de turism arata ca in general, renovarile se faca per corp de cladire nu prin inchiderea integrala. Revenind la stop sales, cat tine o vara la RW dupa parerea ta?

#40
Ingerik

Ingerik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 31.10.2005
care este diferenta intre:
Promo Standard Room Sea View
si
Standard Room Sea View

Am observat pe diverse site-uri aceste camere Promo cu un pret mai redus, dar care este diferenta? (in afara de pret) ce au sau mai bine zis ce nu au fata de camerele normale, sau se refera strict la o promotie

Edited by Ingerik, 25 January 2010 - 13:59.


#41
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postvigoro, on 25th January 2010, 11:45, said:

Poate in viziunea ta de expert, resorturile nu au decat un corp de cladire? Experienta mea cumparator de servicii de turism arata ca in general, renovarile se faca per corp de cladire nu prin inchiderea integrala. Revenind la stop sales, cat tine o vara la RW dupa parerea ta?
deci tu crezi ca RW intra in renovare si incep sa inchida etajele ? sau vreo aripa, zdrang pun schele pe el....mai baga ceva la cap : turcia nu e romania ! aia nu au voie sa faca renovari decit pina la sfirsitul lui aprilie ! dupa 1 mai orice santier se inchide ! nu ti mai da cu parerea ca devii hilar

View PostIngerik, on 25th January 2010, 13:50, said:

care este diferenta intre:
Promo Standard Room Sea View
si
Standard Room Sea View

Am observat pe diverse site-uri aceste camere Promo cu un pret mai redus, dar care este diferenta? (in afara de pret) ce au sau mai bine zis ce nu au fata de camerele normale, sau se refera strict la o promotie
la ce hotel ?

#42
Ingerik

Ingerik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 31.10.2005

Quote

la ce hotel ?

@ rottweiler2007


ex: Porto Bello Hotel Resort and Spa

Iar apoi intre Didim Beach Resort sau Club Tarhan Hotel pentru 10 nopti... ce as putea alege? 6 de relax si ultimele de alegatura la kusadasi si soke pt diferite excursii

Edited by Ingerik, 25 January 2010 - 14:33.


#43
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostIngerik, on 25th January 2010, 14:30, said:

@ rottweiler2007


ex: Porto Bello Hotel Resort and Spa

Iar apoi intre Didim Beach Resort sau Club Tarhan Hotel pentru 10 nopti... ce as putea alege? 6 de relax si ultimele de alegatura la kusadasi si soke pt diferite excursii
nu stiu la hotelurile astea; dar de regula promo room sint cele mai proaste camere dintr un hotel...de ex aquafantasy din kusadasi are niste camere mai ieftine undeva intr un subsol si alea sint promo room

Edited by rottweiler2007, 25 January 2010 - 15:39.


#44
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
care este diferenta intre:
Promo Standard Room Sea View
si
Standard Room Sea View


La Porto Bello in concept  uite ce scrie:
Total Number of Rooms   : 346 newly updated guestrooms with (279
Standard, 3 Handicapped Room, 28 Family Room,
28 Junior Suite, 8 Senior Suite) all rooms offering
views of the Sea.  


Oricum la acest hotel au multe camere cu vedere la mare partiala (din lateral) SEA SIDE.

Unde ai gasit impatirea asta cu Promo?

#45
LILIELI

LILIELI

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 21.04.2008

View Postrottweiler2007, on 25th January 2010, 15:37, said:

nu stiu la hotelurile astea; dar de regula promo room sint cele mai proaste camere dintr un hotel...de ex aquafantasy din kusadasi are niste camere mai ieftine undeva intr un subsol si alea sint promo room
Camere promo de ce zici tu ca is cele mai oribile camere?Deoarece pe vaucher tot camere duble scrie fara nici un promo,deci la receptie e ok

View PostLILIELI, on 25th January 2010, 19:00, said:

Camere promo de ce zici tu ca is cele mai oribile camere?Deoarece pe vaucher tot camere duble scrie fara nici un promo,deci la receptie e ok
Noi am fost anul trecut la aqua fantasy si la subsoluri erau cazati doar personalul hotelului nici vorba de turisti

#46
megh

megh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 27.08.2007
nu prea vad vorbindu-se despre hotelurile din oras
care este opinia voastra despre ele fata de cele din afara Kusadasiului?
care sunt distantele pana la plaja? cum este plaja pe directia lor? apa este f adanca la mal?
intreb toate acestea pt ca m-ar interesa daca ar fi ok sa ma cazez in oras pt a avea unde iesi seara la plimbare
multumesc

ps: ce parere aveti despre Liman Hotel? http://www.limanhote...m/ingilizce.htm

scuzati-mi multitudinea de intrebari :rolleyes:

#47
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostLILIELI, on 25th January 2010, 19:04, said:

Camere promo de ce zici tu ca is cele mai oribile camere?Deoarece pe vaucher tot camere duble scrie fara nici un promo,deci la receptie e ok


Noi am fost anul trecut la aqua fantasy si la subsoluri erau cazati doar personalul hotelului nici vorba de turisti
sint agentii care mai vind uneori promo la aquafantasy dar nu le spun si musteriilor iar asta se intimpla frecvent in anul 2008....cind subsolul ala era plin cu turisti intepati de AB

#48
dumitrescuionut

dumitrescuionut

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 02.04.2009

View Postrottweiler2007, on 25th January 2010, 20:57, said:

sint agentii care mai vind uneori promo la aquafantasy dar nu le spun si musteriilor iar asta se intimpla frecvent in anul 2008....cind subsolul ala era plin cu turisti intepati de AB
Ia nu ma mai speriati cu vesti despre Aquafantasy asta! Tocmai cand vreau sa duc si eu kinderii la balaceala...Apropo are cineva vreo parere si un pret despre world family room macar de anu' trecut sa mi fac o parere...eu am mai fost la Xanadu, GloriaGolf, Susesi, Rixos etc...sunt din aceeasi categorie? Daca nu macar sa mi spuna careva sa nu ma complic ca i bag la masina (pe kinderi) si ii duc eu in fiecare zi daca nu e de stat...
merci

putin off topic..ce au facut astia cu Totul despre turcia 2? L au inchis ca n a mai scris nimeni din 22.01? e ciudat...

#49
zugry

zugry

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,441
  • Înscris: 27.04.2007

View Postdumitrescuionut, on 25th January 2010, 23:55, said:

putin off topic..ce au facut astia cu Totul despre turcia 2? L au inchis ca n a mai scris nimeni din 22.01? e ciudat...


nu e off-topic, si eu am intrebat si am primit raspuns: Totul despre turcia 2 cica era o mare varza, asa ca acum l-au despartit pe subiecte mai mici...  :naughty:

despre Amelia Beach Resort, in Side, poate spune cineva ceva?

#50
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005

View Postzugry, on 26th January 2010, 10:01, said:

nu e off-topic, si eu am intrebat si am primit raspuns: Totul despre turcia 2 cica era o mare varza, asa ca acum l-au despartit pe subiecte mai mici...  :naughty:

despre Amelia Beach Resort, in Side, poate spune cineva ceva?

Da un search pe forum si s-a scris de acest hotel in Totul despre Turcia 1 si 2.

#51
teo_paul

teo_paul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 10.10.2005
Cine imi poate recomanda si mie un hotel de 5* din Marmaris?
Multumesc.

#52
coliver

coliver

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 236
  • Înscris: 08.01.2009

View Postdumitrescuionut, on 25th January 2010, 23:55, said:

Ia nu ma mai speriati cu vesti despre Aquafantasy asta! Tocmai cand vreau sa duc si eu kinderii la balaceala...Apropo are cineva vreo parere si un pret despre world family room macar de anu' trecut sa mi fac o parere...eu am mai fost la Xanadu, GloriaGolf, Susesi, Rixos etc...sunt din aceeasi categorie? Daca nu macar sa mi spuna careva sa nu ma complic ca i bag la masina (pe kinderi) si ii duc eu in fiecare zi daca nu e de stat...
merci

putin off topic..ce au facut astia cu Totul despre turcia 2? L au inchis ca n a mai scris nimeni din 22.01? e ciudat...
Nu poti compara  Xanadu, GloriaGolf, Susesi, Rixos cu Aquafantasy. E ca si cum ai intreba daca Mercedesul e din aceeasi categorie cu Loganul . :o

#53
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postzugry, on 26th January 2010, 10:01, said:

nu e off-topic, si eu am intrebat si am primit raspuns: Totul despre turcia 2 cica era o mare varza, asa ca acum l-au despartit pe subiecte mai mici...  :naughty:

despre Amelia Beach Resort, in Side, poate spune cineva ceva?
acum l-au facut mai varza ! eu ii propusesem moderatoarei me and my self sa il sparga pe statiuni nu ca acum ca daca vrea cineva sa discute despre kebapul din istanbul face un topic separat....

#54
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Urmeaza un carnat de subiecte noi

Cum e la Miracle?
Cum e la Kervansaray?
Cum e la Carpe Diem?

Subiectul despre Turcia daca nu mai e carnat acum e tocana:)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate