Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Intrebari/Pareri despre suplimente

- - - - -
  • Please log in to reply
460 replies to this topic

#289
DannY-L

DannY-L

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 289
  • Înscris: 16.10.2006
Gain Fast, Creatine Pro Mass sau Gigant Pro Mass?

Edited by DannY-L, 15 June 2011 - 13:38.


#290
ElaxC

ElaxC

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 19.06.2010
As fi interesat  sa incep un program pentru brate , abdomen , piept si spate , inainte de program , recomandati sa iau ceva? Daca da cu cat timp inainte si ce anume , si ce mi'ati recomanda ? Un prieten foloseste niste programe de pe net , ATENTIE nu trage la sala face el abdomene , flotari , tractiuni , sunt mai bune astea , decat sa tragi la sala ?

Ce proteine mi'ati recomanda ? am 1,84 , 70kg, 16 ani

Edited by ElaxC, 26 June 2011 - 16:02.


#291
Carrman

Carrman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,107
  • Înscris: 06.08.2010

 ElaxC, on 26th June 2011, 17:02, said:

Ce proteine mi'ati recomanda ? am 1,84 , 70kg, 16 ani
unde este factura de la metro?

#292
kENNyyy

kENNyyy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 29.06.2011
Baieti ce spuneti , sa merg pe gfx-8 ? Am 15 ani , 56 kg , fac sala de 2 saptamani si vreau sa cresc mai repede in masa musculara .
DAca nu , ce`mi recomandati sa iau ? Nu vreau sa coste nici foarte mult .

#293
Chrisforever

Chrisforever

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,252
  • Înscris: 25.12.2006

 kENNyyy, on 1st July 2011, 18:15, said:

Am 15 ani , 56 kg , fac sala de 2 saptamani si vreau sa cresc mai repede in masa musculara .
Where's the fire? Normal ca vrei mai repede, cine nu ar vrea? Depinde cat si ce esti dispus sa investesti in asta (nu ma refer la bani)

 kENNyyy, on 1st July 2011, 18:15, said:

DAca nu , ce`mi recomandati sa iau ? Nu vreau sa coste nici foarte mult .
Poate niste vitamine.

#294
rockface

rockface

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.08.2009

 kENNyyy, on 1st July 2011, 18:15, said:

Baieti ce spuneti , sa merg pe gfx-8 ? Am 15 ani , 56 kg , fac sala de 2 saptamani si vreau sa cresc mai repede in masa musculara .
DAca nu , ce`mi recomandati sa iau ? Nu vreau sa coste nici foarte mult .
Nu stiu de ce chinuiti cu produsele pronutrition sau redis, la banii astea se poate gasi si scitec sau aminostar... brand american  :coolspeak:

#295
danutzisnowoffline

danutzisnowoffline

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.07.2011
Salut! As dori si eu sa aflu parerile altora. Am 15 ani, 1.87-88 cm, 65 kg, mezomorf. Fac sala de aproximativ 2,5 luni si de atunci am pus ceva masa musculara. Bicepsul s-a miscorat prima data fiindca am pus firba si acum incepe sa creasca "bila". As dori sa incerc "Fosfocreatin-R" ca sa pun masa musculara pe tot corpul. Am un prieten care a luat de la 14 ani si s-a facut cat un dulap. Nu vreau chiar asa mare dar vreau sa cresc in masa musculara. Ce imi puteti recomanda?

#296
rockface

rockface

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.08.2009

 danutzisnowoffline, on 4th July 2011, 15:36, said:

Salut! As dori si eu sa aflu parerile altora. Am 15 ani, 1.87-88 cm, 65 kg, mezomorf. Fac sala de aproximativ 2,5 luni si de atunci am pus ceva masa musculara. Bicepsul s-a miscorat prima data fiindca am pus firba si acum incepe sa creasca "bila". As dori sa incerc "Fosfocreatin-R" ca sa pun masa musculara pe tot corpul. Am un prieten care a luat de la 14 ani si s-a facut cat un dulap. Nu vreau chiar asa mare dar vreau sa cresc in masa musculara. Ce imi puteti recomanda?
Nu te supara dar daca la 15 ani dupa 2.5luni de antrenament cu creatina vrei sa  pui ceva masa atunci la 25 sau 35 de ani ce suplimente vrei sa folosesti?Daca vrei sa fi mai mare trebuie sa mananci mai mult, mult mai mult si maxim ceva proteina de calitate..

#297
danutzisnowoffline

danutzisnowoffline

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.07.2011

 rockface, on 4th July 2011, 17:39, said:

Nu te supara dar daca la 15 ani dupa 2.5luni de antrenament cu creatina vrei sa  pui ceva masa atunci la 25 sau 35 de ani ce suplimente vrei sa folosesti?Daca vrei sa fi mai mare trebuie sa mananci mai mult, mult mai mult si maxim ceva proteina de calitate..
Pai nu stiu inca ce sa fac.. as lua Mass Forte Creatin R, care are putina creatina, dar totusi are fiindca ai dreptate. Mai tarziu are rost sa iau suplimente mai tari, acum vreau doar sa imi mai maresc muschii pt. ca am doar fibra si creste mai greu decat cu unpicut de ajutor :D . Mersi de sfat si imi cer scuze daca am jignit fara sa vreau pe cineva. Mersi inca odata si de acum incolo nu cred ca voi mai posta eu (doar daca apar raspunsuri care contin intrebari si doar la acest topic), e contul tatalui meu si nu vreau sa "stric" ceva :)). Cheers!

#298
mrjuice

mrjuice

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 24.01.2007
Am observat ca Universal Nutrition a scos un nou produs caruia ii face reclama destul de mult, si anume Animal Rage.
A incercat cineva acest produs ? Ma refer la varianta pastile.
As fi interesat de efectele acestui produs la un antrenament, pe termen lung sau scurt.

#299
mrjuice

mrjuice

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 24.01.2007
Tocmai ce l-am comandat, cand imi soseste o sa revin eu cu parerei in caz ca nimeni nu a testat produsul. E nou si se pare ca pareri in Romania pentru acest produs nu prea afli pe internet.
Bine-n-teles ca din cate am citit, ideea produsului e de a da o doza de energie, si clar trebuie asociat cu alimentatie si odihna , corespunzatoare.

#300
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
Astept pareri despre el! :)

#301
dimydesky

dimydesky

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,726
  • Înscris: 10.02.2010
Salut!
Fac 18 ani , am aproape 60 de kg (stiu putin , sunt cam mofturos cu mancarea) , pana acum nu prea am facut sport dar de cand a inceput vacanta ma duc la sala am 3 saptamani de cand merg si as vrea sa iau niste proteine care sa ma ajute la cresterea masei musculare , am auzit despre milk & egg ce parere aveti despre el? eu intentionez sa fac sala si in timpul scolii dar nu intentionez sa iau mult timp proteine , si intr-un fel imi e frica daca numai iau proteine sa nu ma trezesc ca imi scad muschii...
Astept sfaturi si pareri :)

#302
blueee

blueee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 531
  • Înscris: 25.01.2009
Pai daca iei proteine si manci/odihnesti/tragi mult, n-o sa-ti "scada" muschii dupa ce nu le mai iei, cu conditia sa faci tot ce ti-am enumerat la aceeasi intensitate. Despre supliment nu pot sa-ti spun nimic pt ca n-am incercat pana acu' milk & egg ..

#303
PH4Z3

PH4Z3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 03.08.2011
Salut!
Am aproape 18 ani....Inaltime 1.82m....Greutate 67 kg...Precizez ca fac sala de 6 luni, fara nici un supliment....as vrea si eu niste sfaturi sau sa imi recomande cineva niste produse care sa ma ajute sa cresc in masa musculara....Mi sa recomandat http://www.pronutrit...D...dID=0&bID=0  plus un animo acid http://www.pronutrit...D...&bID=0...si precizez ca vreau un produs...sau niste produse care sa dea rezultate...:confuzzled: pentru ca in ultima perioada am cam stagnat...

Orice raspuns e bine venit....orice sfat.....Va multumesc...

#304
PH4Z3

PH4Z3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 03.08.2011
Ceva sfaturi?cateva recomandari?

#305
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
Nu stiu ce sa zic. Cu produse PN, nu prea poti fii sigur de nimic.

#306
PH4Z3

PH4Z3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 03.08.2011

 Lipsum, on 7th August 2011, 15:32, said:

Nu stiu ce sa zic. Cu produse PN, nu prea poti fii sigur de nimic.
ok dar tu ce mi-ai recomanda?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate