Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?
 La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!

Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis
 Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire
 Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Fat Burner

- - - - -
  • Please log in to reply
164 replies to this topic

sholo4ever

sholo4ever

Junior Member

• Grup: Members
e de ajuns cardio de 3-4 hai sa zicem 5 ori pe saptamana
30 min incearca sa nu faci numai bicicleta sau numai steper sau numai banda ci sa le combini cumva. grija la articulatii.

BAFTA!!!!!!

mr_alexino

mr_alexino

Active Member

Multam de sfaturi cred ca o sa trec la o dieta cat mai low carb pana acum nu am incercato.

vp-emanuel

vp-emanuel

Senior Member

• Grup: Senior Members
Are cineva componenta Ultra Stack ?
http://www.yatego.co...ack---fatburner

Eu am gasit doar asta (vezi imaginea atasata) dar am inteles ca ar mai fi si alte ingrediente care nu sunt specificate.

Attached Files

paindread

paindread

New Member

Buna ziua!As dori sa stiu daca un arzator de grasime ANIMAL CUTS m-ar ajuta sa scap de grasimea de pe FATZA.Precizez ca fac sala de 2 ani,nu sunt gras,as vrea sa ma mai ingras la corp,dar sa slabesc la fatza.M-ar ajuta acest fat burner ANIMAL CUTS?Daca stiti un alt fat burner care m-ar ajuta rapid sa pierd grasime de pe sub pielea fetei va rog sa imi spuneti.MULTUMESC ANTICIPAT:)

Chrisforever

Chrisforever

Active Member

View Postpaindread, on 1st May 2011, 17:24, said:

Nu exista slabirea localizata!

l3ogdan

l3ogdan

New Member

Salut, as avea si eu nevoie de un sfat. Am 28 de ani, 1.83 si in prezent 89 Kg. De aproape 2 luni de zile am inceput sa merg la sala, cam de 3 ori pe saptamana, unde alerg de fiecare data cam 30 - 35 min / 4.5 - 5.5 km, dupa care mai fac si vreo 150 abdomene in serii de cate 30 si mai lucrez putin si la aparate pentru impins la piept sau lucrat biceps (Cam 4 serii de cate 10 repetari maxim). Ca si alimentatie, am renuntat la paine (eventual doar dimineata mananc 2 felii prajite), fast food, prajeli, sucuri, dulciuri, etc. Mesele principale sunt dimineata si la pranz, iar seara, dupa sala, de obicei imi fac salate, combinand de obicei rosii, ton / piept de pui la gratad, ceapa, porumb.
De cand am inceput acest program am reusit sa dau jos vreo 4 Kg, dar totusi as dori sa pot arde mai mult grasimile de pe burta / zona abdominala. Am avut o discutie cu un antrenor de fitness de la sala pe care o frecventez si mi`a recomandat produsul Animal Cuts - mi`a spus ca impreuna cu efortul fizic sustinut pe care il depun ar trebui sa`mi ofere rezultate clare. As vrea totusi sa aud si alte pareri inainte de a`mi comanda produsul. Mai e cineva pe aici care l`a folosit? Ce rezultate a avut / In cat timp? Exista efecte adverse care ar putea aparea? Exista un alt produs mai bun pe care l`as putea folosi?
Va multumesc anticipat pentru eventualele sugestii / sfaturi referitoare la problema mea.

Lipsum

Lipsum

Moderator extrem de rău

• Grup: Moderators
AnimalCuts e bunicel. Dar nu trebuie sa te bazezi pe el, ceea ce conteaza e regimul alimentar. E bine ceea ce manaci, dar sa nu mananci mult dintr-o data,  imparte mancarea in mai multe parti mai mici, pe care le mananci pe parcursul zilei.
Cat despre abdomene, n-ai nevoie de mai mult de 2 antrenamente pe saptamana si nici un numar de repetari extraordinar, mai bine le faci cu ingreuiere.

razvanraul95

razvanraul95

Junior Member

buna,sunt curios daca lipo6 arde si din masa musculara sau doar tesutul adipos?
am 1,84 si 78kg,15 ani

Lipsum

Lipsum

Moderator extrem de rău

Te ajuta sa arzi grasimea, normal ca daca nu mananci nimic toata ziua in incercarea de a slabi, arde si masa musculara.

rareshok

rareshok

Junior Member

Salut am 1,77 si vreo 74 de kg. Din cate stiu eu la greutate stau ok insa am foarte multa grasime pe corp si as vrea sa scap de ea cat ami repede...imi poti recomanda un fat burner undeva al 60 de lei?

Lipsum

Lipsum

Moderator extrem de rău

Xs sua SpperFatBurner de la VitalLife.

killer123

killer123

Junior Member

Salut . Am 1.77 si 73kg 20 ani .Fac sala de 5 luni si vrea sa ma apuc sa mai dau jos si ultimile parti de grasime de pe burta . Ce fat-burner imi propuneti ? Pana acuma m-am orientat intre Burn-Fx sau L-carnitina . Nu vreau pentru definire ca nu prea am ce sa definesc vreau doar sa dau jos grasimea de pe burta . Regim alimentar am deja. Pret pana in 40-50 lei / luna

Edited by killer123, 13 July 2011 - 12:36.

Lipsum

Lipsum

Moderator extrem de rău

Exact ceea ce ai spus si tu. XS sau L-Carnitina. :)

killer123

killer123

Junior Member

Sunt putin nedumerit : XS = Burn Fx ?

Rubidiu

Rubidiu

New Member

Ce parere aveti de http://www.musclefit...core-ultra.html, am 1.89m, 93 kg, vreau sa mai slabesc putin.

atc

atc

Member

Tot citesc pe aici insa nimeni dintre moderatori sau "cunoscatori" nu mentioneaza un lucru foarte important si anume ca tot ce inseamna "Fat Burner" se bazeaza pe o mare cantitate de cofeina plus alte "extracte de plante" menite sa creasca tensiunea arteriala, un lucru important in procesul de "ardere" al tesutului adipos. O singura pastila / doza din orice arzator vreti voi contine cofeina cam cat 2-3 portii de expresso, iar pentru cei care au si cele mai mici probleme cardiace ar insemna un dezastru ! Un alt mare pericol este deshidratarea masiva care are loc in momentul folosirii acestor arzatori.

De ce nu atentionati "tineretul culturist" de pericolele la care se expun ?

Lipsum

Lipsum

Moderator extrem de rău

De ce nu atentionez expres? Pentru ca:
1. Nu eu ii oblig sa foloseasca;
2. Producatorul/vanzatorul stie mai multe despre efectele produsului;
3. Se pot informa, si e recomandabil ca totdeauna sa citeasca indicatiile de pe ambalaj.

Chrisforever

Chrisforever

Active Member

View Postatc, on 28th July 2011, 11:40, said:

Tot citesc pe aici insa nimeni dintre moderatori sau "cunoscatori" nu mentioneaza un lucru foarte important si anume ca tot ce inseamna "Fat Burner" se bazeaza pe o mare cantitate de cofeina plus alte "extracte de plante" menite sa creasca tensiunea arteriala, un lucru important in procesul de "ardere" al tesutului adipos. O singura pastila / doza din orice arzator vreti voi contine cofeina cam cat 2-3 portii de expresso, iar pentru cei care au si cele mai mici probleme cardiace ar insemna un dezastru ! Un alt mare pericol este deshidratarea masiva care are loc in momentul folosirii acestor arzatori.

De ce nu atentionati "tineretul culturist" de pericolele la care se expun ?
Cred ca exagerezi cand te referi la continutul unui fat-burner prin "cofeina si altele".
Unele pot avea efectele mentionate de tine, dar eu, daca as sti ca am probleme de sanatate, m-as informa inainte sa consum orice produs sau supliment. Dupa cum a spus si Lipsum, nu ii obliga nimeni sa se duca cu capul inainte fara sa stie minimul despre produsul respectiv.
Crede-ma, de multe ori am dat sfaturi de cum ar trebui sa procedeze in antrenamente, alimentatie, suplimente si chiar steroizi si m-am lovit de un raspuns cum ar fi: "lasa ca fac asa cum cred eu, e bine si asa".
Nu cred ca la fiecare sfat oferit ar trebui sa se vina cu "Acesta este un supliment bla bla, pentru informatii suplimetare adresati-va medicului sau farmacistului".

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate