Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Dan Udrea

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
studio_21

studio_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 10.04.2014

View Postreovel, on 19 ianuarie 2010 - 19:19, said:

Le editezi? Posted Image
Incerc sa-mi dau seama ce intelegi tu prin cuvantul "editezi". Sti ca orice aparat foto (salveaza poza sub un profil foto - creat de camera - automat editeaza 1 data poza in camera)  - Apoi poza este re-editata de user.

#38
udreadan

udreadan

    Mavic PRO

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,869
  • Înscris: 03.11.2007
Sofisuze

#39
crokodilu

crokodilu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,906
  • Înscris: 28.12.2006
Ce pot sa zic e ca viloiul si stalpii de curent din fundal parca parca i-as clona de acolo. Nu prea imi dau seama ce ai putea face in astfel de situatii, banui ca nici un f0.95 cu dof mic nu te ajuta.

#40
udreadan

udreadan

    Mavic PRO

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,869
  • Înscris: 03.11.2007
Un milion de cabluri a trebuit sa scot. Mai mult am clonat decat am lucrat la expunere, culori, etc.
Asta a fost locatia in care au dorit. Ca loc e superb amenajat, dar ce e dincolo de poarta e dezastru. Cablurile care au mai ramas in poze reprezinta mai putin de 10% din ce e in realitate.
Si stai, ca daca nu ar fi fost nori pe cer, chiar ca nu stiu ce puteam face.
Nici imagini stranse nu puteam trage, ca deh, s-a dorit fotografie pentru prezentarea hainelor. Asta e.....

Edited by udreadan, 09 May 2014 - 10:10.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate