Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Adsense PIN

- - - - -
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
voxx

voxx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 29.03.2007
Am trecut de suma de 10$ prin mai anul trecut si nu am primit nici un pin nimic..Nici in My Account la history nu apare nimic.Am postat si pe forumul lor si nu a raspuns nimeni..Ce sa fac?
[ http://img29.imageshack.us/img29/7685/screenshotve.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
bogdanar

bogdanar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,690
  • Înscris: 07.12.2002
Ai introdus adresa corecta? Pin-ul iti vine via posta clasica. Ai o optiune in cont, daca nu ti-a sosit pin-ul sa ceri retrimiterea lui.

#3
voxx

voxx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 29.03.2007
Adresa este corecta pentru ca am primit si alte scrisori de la ei..Am postat un print screen mai sus..ca nu imi apare nici o optiune.. la My Account > Payment History unde ar trebui sa apara.

#4
bogdanar

bogdanar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,690
  • Înscris: 07.12.2002
Ar trebui sa-ti apara un mesaj de genul: "Your payments are on hold...." in zona in care iti afiseaza catigul zilnic.

#5
voxx

voxx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 29.03.2007
Imi afiseaza acum Your payments are on hold .Era setat sa imi trimita automat banii in fiecare luna.Acum am selectat sa aleg eu cand sa trimita banii.Dar nu imi afiseaza nimic legat de PIN.Am 15$ inca din septembrie 2008 dar nu am mai folosit contul de atunci.Abia acum am inceput sa il folosesc...Nu trebuia sa fie inchis daca nu l-am activat?

Edited by voxx, 18 January 2010 - 20:19.


#6
positivcriss

positivcriss

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 28.08.2009
Dai pe Retrimitere. Nici eu nu l-am primit prima data...am asteptat cam 4  saptamani, iar  a 2-a oara a venit in 3 zile :)

#7
voxx

voxx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 29.03.2007
Pai dupa cum am spus in fiecare post.Nu am nici un link nimic pentru asa ceva..dupa cum puteti vedea si in print screen..nimic legat de acest PIN .Am inteles ca trebuie sa apara in Payments History...dar nu e nimic...Nu trebuia sa am contul suspendat daca nu am pus codul de 2 ani?

Edited by voxx, 18 January 2010 - 21:22.


#8
positivcriss

positivcriss

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 28.08.2009
Ciudat ca e in engleza :) Oricum dai pe  Reports, si acolo ar trebui sa scrie ceva cu ROSU ! Dai click acolo si acolo ar trebui sa fie  PIN-ul ( adica sa dai retrimitere etc. )

#9
voxx

voxx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 29.03.2007
Nimic..din pacate am vazut ca mai sunt persoane ca si mine..dar nu am gasit raspuns sa vad daca au rezolvat sau nu ceva http://www.google.ie...4952ddffb729f36
Oare am activat contul si nu mai tin eu minte..din 2008 daca nu l-am folosit..Ma gandesc, ca daca nu era activat atunci era banat.Se poate verifica daca a fost introdus pinul sau nu?

#10
bogdanar

bogdanar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,690
  • Înscris: 07.12.2002
Din cate stiu, trebuia sa ai in cont 50$ ca sa primesti pin-ul. Asa era acum 4 ani, cel putin.
Si pana la urma de ce te ingrijorezi? Ai facut minim 100$ ca sa se faca plata?

Edited by bogdanar, 18 January 2010 - 21:54.


#11
Danbog_1920

Danbog_1920

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 24.10.2008
Nu, 10$ trebuie...

#12
voxx

voxx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 29.03.2007
Imi este frica sa nu dezactiveze contul...Din cate am inteles eu daca nu bagi codul dupa o perioada de timp iti dezactiveaza contul.Oricum pana la urma cred ca am sa astept pana fac 100 poate atunci apare ceva..

Edited by voxx, 18 January 2010 - 22:46.


#13
voxx

voxx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 29.03.2007
Ok am facut 130 $ si inca nu am primit nici un pin, nici un link pentru asa ceva si nici raspuns de la google.Sa vad ce se intampla pe 15 cand ar trebui sa trimita banii.

#14
voxx

voxx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 29.03.2007
Acum alta problema :).Pe 3 februarie anul acesta am adaugat un cont bancar.Pe 5 februarie imi scrie in cont ca depozitul pentru verificare s-a efectuat cu succes..Astazi am mers la banca si nu este nici un depozit de la ei..ce sa fac?

#15
opa_cristian

opa_cristian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 17.06.2009
Exact aceeasi problema o intampin si eu :(

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate