Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

probleme mașina de spalat rufe

Magazine care vand bere la keg

Proiect ciudat legat de metaverse...
 Daniel Fenechiu: Nu vom aște...

Transfer in acelasi pc cu FTP

Și daca industria europeana ...

Alimentare camera ip distanta 50m
 Nelamurire instalare internet

Cheie licenta Windows11

Sfat plantare arbori pentru o mic...

rachiu din gemuri si dulceturi
 Bara de cautare sa o mut jos?

Accesorii multitool Black and Dec...

Suma maxima.

Pilonul II - date de piata, tendi...

Problema Sony vegas

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

m1n0s

m1n0s

New Member

• Grup: Members
Salut !
Am inceput sa editez in video vegas pe versiunea 8.0a , acum vreo 7 luni.Am facut pauza de vreo 2 luni si acum cand l-am reinstalat are numai probleme.
De exemplu : cand vreau sa bag un format mp4 sau mkv sau avi apare o eroare de genu "sony quick time plug-in" . Am instalat ce imi cerea si tot la fel .Bun.Mi-am instalat si tot la fel.M-am informat si am aflat ca se opereaza in .wmv .Nu-i bai. Operez in .wmv .Basca a mai aparut o problema:cand decupez din clipu original m-i se sacadeaza clipul(imginea din vegas).am instalat 8.0c-ul am reinstalat windows-ul dar TOT LA FEL ACEEASI PROBLEMA ,m-i se sacadeaza vegasul si eu am nevoie sa decupez imediat iar daca se sacadeaza imaginea eu numai pot lucra ! VA ROG AJUTATI-MA !!!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate