Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...
 date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...
 Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic
 Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri

Am vazut un soarece in apartament

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

woopi

woopi

New Member

• Grup: Members
dupa vreo 12 castroane si cratiti puse cu nuca, 4 sticle si borcane cu momeala puse in zonele unde se vad curme ca ar urca si cobora soricei, 7 capcane cu arc si o capcana cu plasa imprumutata de la un coleg de faculta sunt fericitul propietar a 3 soricei si o soricioaica cu burta mai mare decat ea plus un borcan cu 4 melci pe el.
Pisicile mele au fost foarte fericite. Nu va faceti griji, am fost milos cu ei si i-am anesteziat (o coada de ciocan dupa cap) inainte sa devina mic dejun pisicesc.

lucifer76

lucifer76

Bashtan

• Grup: Moderators
Pisica mea s-a suit pe un dulap in magazie, si a inceput sa zgarie o cutie. Am banuit eu despre ce e vorba, si am scos-o in curte. Cum am ridicat capacul, am vazut oroarea. 1 soricel mediu. A pus laba pe el instantaneu.
Am pus 2 capcane in magazie, convins ca nu e doar unul. dupa cateva ore, surpriza, inca o bucata. Am scos capcana iar in curte, si am chemat pisica cea mica pe care am gasit-o azi. Eram convins ca o sa se uite ca mitza in calendar, dar de unde, a inceput ca turbata sa se invarta in jurul capcanei capcana. Ce ti-e si cu instinctul asta. Mica-mica, dar deja stie ce e bun.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/CR1DN1UmyDE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Totusi, Duta nici nu se atinge de soarecii morti. Nu se joaca si nici nu ii mananca.

gabicen

gabicen

Senior Member

• Grup: Senior Members

lucifer76, on 12 noiembrie 2013 - 18:40, said:

Pisica mea s-a suit pe un dulap in magazie, si a inceput sa zgarie o cutie. Am banuit eu despre ce e vorba, si am scos-o in curte. Cum ia]
Totusi, Duta nici nu se atinge de soarecii morti. Nu se joaca si nici nu ii mananca.

Teckelul meu are probleme si cu mustele care bazaie prin apartament.
Daca bazaie o musca o receptioneaza si devine atenta ridicandu-si  jumatatile superioare de la urechi iar daca o intreb "ce cauta musca asta aici" o vaneaza, devine agitata: sare in sus.etc...pana la urma o mesteca tacticos.

Am incercat sa-i explic ca nu este frumos ce face dar ea mi-a zis sa o las in pace fiindca isi exerseaza talentele genetice de teckel/dachshund : http://en.wikipedia.org/wiki/Dachshund
Avand in vedere ca de 27 de ani am teckeli...am inteles-o si am lasat-o in pace..sa vaneze muste daca se simte bine.

Nu mai avem soricel in apartament...a disparut.

Edited by gabicen, 13 November 2013 - 00:30.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate