Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Disney Tokyo

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
crysttine

crysttine

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 11.12.2007

 lex404, on 18th February 2010, 14:57, said:

depinde cu ce companie aeriama mergi...eu nu am simtit diferenta de fus orar deloc! (am ajuns la 9 dimineata in Narita... pe la 7 m-am trezit in avion..asa bine dormirai! :) )

nu-ti fie frica de cutremure, eu am prins unul de 8 grade si mancam linistit :)

Am sa plec cu Austrian ; ajung pe Narita la 8.05 , plecand de la Viena la 13.50 (parca).La Turkish nu mai sunt bilete pt.inceputul lunii august.

:nonobad: Cred ca ai glumit cu "....am prins unul de 8 grade si mancam linistit "- si asa ma tot gandesc ce ma fac daca .... :confuzzled:

#20
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,482
  • Înscris: 19.04.2009
stai linistita..daca vei sta intr-o cladire gen BLOC, doar te vei trezi cu vreu 40 de metri in alt loc (blocurile sunt asezate pe niste sine speciale).
eu am stat la casa iar peretii s-au facut in forma de paralelogram..dar senzatia e unica! nu patesti nimic, Japonia e cea mai safe tara la cutremure ;)

#21
crysttine

crysttine

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 11.12.2007

 lex404, on 18th February 2010, 19:09, said:

stai linistita..daca vei sta intr-o cladire gen BLOC, doar te vei trezi cu vreu 40 de metri in alt loc (blocurile sunt asezate pe niste sine speciale).
eu am stat la casa iar peretii s-au facut in forma de paralelogram..dar senzatia e unica! nu patesti nimic, Japonia e cea mai safe tara la cutremure ;)

Lex404 o sa creada lumea ca monopolizam discutia.

Am sa stau aici http://www.parkhoteltokyo.com/ cu siguranta foarte sus.

In general cam cum e vremea la inceputul lunii august, cam in primele 2 saptamani? Te intreb ca sa stiu ce haine sa-mi pun in bagaj.

#22
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,482
  • Înscris: 19.04.2009
din august am impresia ca incep taifunurile (dar nu e o problema mare, daca ai merge in iunie cand e Tsuyu atunci e jale, ploua zilnic si nu faci nimic. taifunurile dureaza maxim o zi. dupa o saptamana calduroasa va veni cu siguranta si un cutremur care se va simti umpic.)
o sa fie cald, destul de foarte cald. dar nu uita de un hanorac si o pereche de pantaloni lungi.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate