Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Productie jocuri PC - Windows, Mac, Linux, PC-BSD

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
om_de_jad

om_de_jad

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 06.10.2006
Conduc o firma care produce jocuri PC (planuim sa ne extindem activitatea pe iPhone si Android). Produsele noastre ruleaza pe patru sisteme de operare, respectiv Windows, Mac, Linux si PC-BSD.

Daca exista persoane interesate - si isi permit din punct de vedere financiar - sa sprijine acesta activitate ori activitati colaterale, sunt rugate sa-mi dea PM, sa discutam.

Din iunie 2009, de cand ne-am inceput activitatea, am lansat aceste doua titluri:

www.sunblastthegame.com
www.tripsimus.com

Review-urile au fost pozitive, clientii sunt multumiti, dar e nevoie de un impuls :rolleyes: financiar, venit din partea unui om care chiar stie in ce se baga si care e dispus sa se bage pe bune. Cei care au pile prin diverse locuri si stiu sa le foloseasca eficient, de asemenea, sunt rugati sa dea un semn in cazul in care sunt interesati de o colaborare.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate