Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Problema Chat Xat

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
cocosmin

cocosmin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 21.09.2008
Salut! Mai nou am aflat de un chat care se numeste Xat si am dorit sa-l pun pe un blog de-al meu. Mi-am facut cont pe site, mi-am facut un grup, iar cand am intrat in chat, am observat ca nu sunt "owner"(eram logat). M-am chinuit...,lam setat in toate felurile...si tot nu sunt "owner"
  Va rog, ajutatima!
   Multumesc anticipat!

#2
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,434
  • Înscris: 15.07.2008

View Postcocosmin, on 2nd January 2010, 21:05, said:

Salut! Mai nou am aflat de un chat care se numeste Xat si am dorit sa-l pun pe un blog de-al meu. Mi-am facut cont pe site, mi-am facut un grup, iar cand am intrat in chat, am observat ca nu sunt "owner"(eram logat). M-am chinuit...,lam setat in toate felurile...si tot nu sunt "owner"
  Va rog, ajutatima!
   Multumesc anticipat!
Intra pe adresa ta de Xat (Exemplu: http://xat.com/"nume de grup" )    ,apoi in coltul din dreapta click pe  "Edit" apoi la "Password",bagi parola ,Submit.Apesi dupa aceea  pe butonul "CHAT BOX Settings" si o sa-ti apara chatul in care o sa devi din nou OWNER adica o sa se faca omuletul din nou portocaliu din verde.Dupa aceea apesi pe Update & Get  Code ! OWNER-UL  il pierzi de obicei cand ti se schimba IP-ul la calculator (adica cand ai IP dinamic) .Daca mai ai problema asta faci la fel. :thumbup:

Edited by stlk, 02 January 2010 - 21:40.


#3
cocosmin

cocosmin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 21.09.2008
Nu merge...am urmat toti pasii.....am intrat pe adresa grupului (acolo apare ca nu sunt owner)... am dat la edit, am bagat acolo parola...am dat la setari.... si tot apar ca user...nu stiu :(

#4
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,434
  • Înscris: 15.07.2008

View Postcocosmin, on 2nd January 2010, 22:23, said:

Nu merge...am urmat toti pasii.....am intrat pe adresa grupului (acolo apare ca nu sunt owner)... am dat la edit, am bagat acolo parola...am dat la setari.... si tot apar ca user...nu stiu :(
Ai reusit sa te faci "OWNER" ? .Daca te-ai inregistrat  sa-ti faci chat si daca ai activat chatul de la tine din E-mail(parca iti trimetea un link de activare a chatului in E-mail-eu numai tin minte exact deoarece chatul meu are cam vreun an de cand e facut), atunci poti fi MAIN OWNER(propietarul principal) si poti face OWNER-i,moderatori ,membri  cati vrei tu ! Apropo ce adresa ai la chatul XAT sau la blogul unde ai pus chatul,ca sunt tare curios cum te afiseaza pe tine acolo !Iti dau si eu adresa de XAT a mea AICI sa te uiti cam cum trebuie sa fi MAIN OWNER(daca vezi o steluta neagra la mine e din cauza ca sunt inregistrat pe xat,deci am mai facut inca o inregistrare,prima a fost pentru creare de grup/chat si a doua pentru a fi si membru Xat.(la primul raspuns am scris OWNER in loc de Main OWNER imi cer scuze !).

Edited by stlk, 07 January 2010 - 21:38.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate