Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Receiver DREAMBOX 7020

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
satelix

satelix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 03.04.2005
tocmai am citit in info satelit despre el si as vrea sa stiu pretul si de unde se poate achizitiona.o adresa ceva.va multumesc.

#2
onyx

onyx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 929
  • Înscris: 12.10.2002

satelix, on Jun 7 2005, 20:21, said:

tocmai am citit in info satelit despre el si as vrea sa stiu pretul si de unde se poate achizitiona.o adresa ceva.va multumesc.

<{POST_SNAPBACK}>


http://www.elstar.ro

#3
onyx

onyx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 929
  • Înscris: 12.10.2002
totusi.....daca esti incepator in treaba asta o sa-ti dea ceva bataie de cap sa-l pui la punct. Ai neaparata nevoie de un PC si eventual o legatura de net.Trebuie sa te stii putin cu LINUX ca sa te descurci cu el. Pt cunoscatori e o scula redutabila ;)

PS: E foarte bun si DM500  :coolspeak:

#4
satelix

satelix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 03.04.2005
Multumesc onyx pt sfat nu sunt chiar incepator si sper sa ma descurc.Adresa  ta e ok si am gasit tot ce ma interesa.Auzeam de un programator pheonix se poate folosi pt reincarcarea cartelei de la dm 7020 sau la strong 6355 cu cam MR.UNDE GASESC PT A CUMPARA ACEST PROGRAMATOR. :coolspeak:

#5
MrMxyzptlk

MrMxyzptlk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,479
  • Înscris: 30.08.2003
ce cartele vrei sa reincarci moo? cu un Dreanmbox 7020 nu trebuie sa reincarci nimic ci cu emulatoare si chei aferente, fara nici o cartela prinzi tot ce se poate, si sa nu vorbim despre optiunea de sharing ...

#6
onyx

onyx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 929
  • Înscris: 12.10.2002

satelix, on Jun 8 2005, 06:48, said:

Multumesc onyx pt sfat nu sunt chiar incepator si sper sa ma descurc.Adresa  ta e ok si am gasit tot ce ma interesa.Auzeam de un programator pheonix se poate folosi pt reincarcarea cartelei de la dm 7020 sau la strong 6355 cu cam MR.UNDE GASESC PT A CUMPARA ACEST PROGRAMATOR. :coolspeak:

<{POST_SNAPBACK}>


nu ai nevoie de absolut nimic pt ca emuleaza tot ce vrei. Are si 2 cititoare de card in care merge orice card original. Din pacate nu te pot ajuta cu sfaturi pt configurare pt ca procedurile de instalare sint diferite fata de seria veche (500, 7000, 56xx). Iti recomand sa iti faci un cont aici http://www.i-have-a-.../index.php?sid= gasesti cam tot ce ai nevoie si softul e la DATABASE.

#7
satelix

satelix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 03.04.2005
Va multumesc pt raspunsurile voastre.Drept sa va spun pina acum toate receiverele pe care le-am avut au fos strong 4355 6355 4125 evolution si aveam cam pus in ele cu cartela pe care o incarcam lunar.Ma gindeam ca si dream box merge la fel dar m-ati lamurit ca nu este asa.Vreau sa imi cumpar unul vara asta.INCA ODATA MULTUMESC. :peacefingers:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate