Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn
 Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus
 Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...
 Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...
 

BestBuy

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
solex20

solex20

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 15.06.2009
Vreau sa imi cumpar un laptop nou si am vazut cca sunt preturi foarte bune pe BestBuy. Are cineva o idee cam cat costatransportul pana in Romania? Defapt daca pot sa fac comanda din romania. Mersi.
:D

#2
sonic_adi

sonic_adi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 30.11.2004

 solex20, on 28th December 2009, 18:52, said:

Vreau sa imi cumpar un laptop nou si am vazut cca sunt preturi foarte bune pe BestBuy. Are cineva o idee cam cat costatransportul pana in Romania? Defapt daca pot sa fac comanda din romania. Mersi.
:D


Raspunsul il primeai direct de pe site : NU !
Singura varianta e ca un prieten din US sa-l comande la el ( evident in US )  si apoi sa-l puna colet pana in Ro.  Eu asa am facut

:peacefingers:

#3
solex20

solex20

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 15.06.2009
Mersi. O sa expediez un vecin in US prin colet si o sa ma ajute el.  :deadtongue:

#4
sonic_adi

sonic_adi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 30.11.2004
Poti apela la o firma de curierat de genul http://www.transporturi-sua.ro   comanzi  tu la sediul lor din US  si ei iti livreaza coletul in Ro. Mai ai cateva informatii pe site si  evident ii contactezi pentru si mai multe informatii.  Stiu persoane care a lucrat cu firme de genu asta si nu au luat tepe :P


:peacefingers:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate