Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...

Modul alimentare rulou/jaluzea ex...

Recuperare fișiere dupa form...
 

Buzz FM Buzău

- - - - -
  • Please log in to reply
671 replies to this topic

#55
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Daca nici macar nu au ce oferi la ce sa mai transmita si online? Blank-uri lungi si dese, cheia marilor succese. :naughty:

#56
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Un usor dezechilibru intre canale aparent insesizabil.

#57
SebyD

SebyD

    Radio de la A la... Play!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,433
  • Înscris: 20.11.2010
Weekendul asta am ajuns in zona Buzau. Am observat ca Buzz FM este doar un tonomat fara fise, dar imi place cum e facut. Muzica foarte bine aleasa, de bun gust, fara dance-urile romanesti obositoare. Rotatia playlist-urilor este gandita in asa fel incat sa nu te plictisesti. Am ascultat sambata mai bine de 8 ore si am fost foarte incantat. Piese de la hiturile internationale de azi bine selectate, pana la muzica dance a anilor '90 si bineinteles, nelipsitii ani '80. Pacat ca Ion Vasile nu are bani sa il ridice, sa puna si niste oameni pe acolo si sa fie asa cum ar trebui.
Un singur repros as avea la adresa lor... unele piese se repeta destul de des. Banuiesc ca nu sunt foarte multe in baza de date a softului de emisie :)

#58
Boby_Crist

Boby_Crist

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 12.04.2011
Pacat ca nu se murdareste precum focus! Acolo a fost cea mai mare comicitate in materie de "reclame ale falimentului" . Acesta o avea curaj sa faca program ?

Sebi , in materie de programe radio , Campus tot asa ii trage cu programele usuratice?

Edited by Boby_Crist, 22 August 2011 - 13:23.


#59
SebyD

SebyD

    Radio de la A la... Play!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,433
  • Înscris: 20.11.2010
Campus e la fel cum il stii.. Fosta echipa Buzz FM formata din Paul Oprea si Miky Milea fac acum matinalul, in rest nimic nou. Si-au mutat locatia emitatorului, implicit antena si acopera mai bine judetul. Asta ar fi singura schimbare notabila :)

Edited by SebyD, 22 August 2011 - 13:43.


#60
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,829
  • Înscris: 28.11.2006
Azi-noapte dupa 12 era in blank. Acum si-a revenit.

Cat despre playlist, e mai variat decat acum cateva luni, cand s-a lansat, dar daca e sa aleg, prefer Radio Cafe.

#61
stefano_nc

stefano_nc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 851
  • Înscris: 27.03.2008
salut eu sunt din BUZAU si votez cu BUZZ fm (ARE MUZICA BETON) :coolspeak: BUZZZZ :thumbup:

#62
Boby_Crist

Boby_Crist

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 12.04.2011
Buzz acesta era 87.8Mhz , acu aud minisat si de la Otopeni spre Bucuresti si de la Bucuresti spre Afumati . Deci sa urcat pe 87.9Mhz . Bleah .

#63
Boby_Crist

Boby_Crist

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 12.04.2011
Veriga slaba BBC este beton de slaba in zona Colentina si in zona Dna Ghica .. acolo ii aud pe astia bine de tot , pacat ca nu are si rds pe fm sa vad cum da cu BUZZ in ecran .. ah !

#64
SebyD

SebyD

    Radio de la A la... Play!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,433
  • Înscris: 20.11.2010
Pai daca nu au jingle-uri, de ce ar avea RDS? Merg pe trend-ul "Radioul fara nume". Pacat de muzica si structura playlist-ului.

#65
Boby_Crist

Boby_Crist

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 12.04.2011
Pacat , e bine ca au mp3 playerul langa emisie si cu random-ul pus , ca daca nu il avea si pe ala nu il stiam ca exista acolo , ii incurcam cu piratii , ah pardon!

Edited by Boby_Crist, 30 August 2011 - 14:38.


#66
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,829
  • Înscris: 28.11.2006
De cateva zile, pe langa distorsiunile enervante pe inalte, a aparut si un dezechilibru intre canale. Dreapta se aude mai tare ca stanga. Pacat de muzica, pentru ca ar fi avut potential.

#67
Vodafen

Vodafen

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 05.04.2012
Este un radio PERFECT in drivetime. Insa pacat ca terenul acoperit de 87-9Fm este mai mic decat ce a fost la 89-7Fm cafe, ca aveam cu ce sa ne dam sau laudam. Succes si la cat mai mult teren romanesc acoperit.

Edited by Vodafen, 05 April 2012 - 15:26.


#68
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Pe directia sud-est (inspre Fetesti) bate chiar foarte bine.

#69
Vodafen

Vodafen

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 05.04.2012
De la pod Cernavoda pana dupa Ghimpati se aude stas.

#70
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Asa este.

#71
Vodafen

Vodafen

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 05.04.2012
Dupa cum am trecut de Bragadiru si am intrat in Cornetu a inceput paraiala la propiru intre Buzz si Viocan manelistul. Cum am trecut de curba si am intrat pe pod, 87-9FM se auzea ca localul.

#72
Vodafen

Vodafen

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 05.04.2012
In zona Mosteni Buzz se ia la bataie cu 87-8FM R. Minisat.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate