Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Cum modific un template la blogger

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
scroll9

scroll9

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 12.07.2009
Salutare oameni buni trec la subiect ptr.ca  e cam trz,  ce vreau sa spun e ca am un blog si mam cam atasat de aspectul lui cu exeptia headerului si nu stiu ce tre sa sterg ca sa il fac pe placul meu ,am facut o poza ca sa se inteleaga mai bine ce vreau sa spun si anume iute aici:Visit My Website .
Astept cu nerabdare rsp. voastre  va multumesc.
Daca e nevoie fac si la textul HTML.

Edited by scroll9, 19 December 2009 - 01:43.


#2
nelu011

nelu011

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 26.03.2008

View Postscroll9, on 19th December 2009, 01:42, said:

Salutare oameni buni trec la subiect ptr.ca  e cam trz,  ce vreau sa spun e ca am un blog si mam cam atasat de aspectul lui cu exeptia headerului si nu stiu ce tre sa sterg ca sa il fac pe placul meu ,am facut o poza ca sa se inteleaga mai bine ce vreau sa spun si anume iute aici:Visit My Website .
Astept cu nerabdare rsp. voastre  va multumesc.
Daca e nevoie fac si la textul HTML.
eu fac totul cu dreamwiever,și el totodata scrie și codul la ceea ce faci tu ,adica la design ,tu aplici imaginea sau ceea ce vrei și el scrie codul prt ceea ce ai facut,și e și simplu de folosit, dupa parerea mea , bafta

#3
fussyd3vil

fussyd3vil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 949
  • Înscris: 21.10.2008
Daca ai spune cum se cheama tema respectiva ai lamuri mult mai usor problema. Are nevoie de niste mici modificari in style.css.
Nelule, esti pe dinafara. Nici macar nu te-ai uitat la poza ca sa intelegi ce vrea. Si sa zici ca dreamweaver iti da si dea gata.. intri in sf`uri.

#4
scroll9

scroll9

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 12.07.2009

View Postfussyd3vil, on 19th December 2009, 07:49, said:

Daca ai spune cum se cheama tema respectiva ai lamuri mult mai usor problema. Are nevoie de niste mici modificari in style.css.
Nelule, esti pe dinafara. Nici macar nu te-ai uitat la poza ca sa intelegi ce vrea. Si sa zici ca dreamweaver iti da si dea gata.. intri in sf`uri.



TEMA SE NUMESTE SILVERLINE SI E LUATA DE AICI:VEZI TEMA

#5
scroll9

scroll9

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 12.07.2009
plsss of topic imi pare rau sa o spun dar matti dezamagit nici un rsp.oricum imi schimb tema,tex all

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate