Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

diriginte finisaje exterioare

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Ellyot

Ellyot

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 23.10.2007
Buna ziua,
Va cer o parere in legatura cu niste finisaje exterioare la o casa. Am finalizat (aproximativ) termosistemul si am aplicat o tencuiala decorativa pe peretii exteriori ai unei case. Aproape de receptia lucrarilor am observat ca decorativa nu este data uniform pe pereti, la colturi finisajul nu este prea bine executat  iar polistirenul aplicat are o usoara deviatie la un colt, la o muchie a casei, lucru semnalat din timp si echipei care mi-a realizat lucrarea. Mentionez ca cei care au executat lucrarea sunt aceiasi cu care am facut si structura de rezistenta. Eu unul nu sunt multumit de calitatea finisajelor exterioare iar constructorul asteapta banii pe finisaje. De curand cineva m-a sfatuit sa contactez o firma de dirigentie specializata pe finisaje exterioare. Va rog sa-mi spuneti daca stiti de persoane care pot asigura dirigentie de santier pe asemenea specializari si daca nu cumva ar trebui ca persoanele respective sa fi lucrat efectiv in finisaje exterioare astfel incat sa poata aprecia corect calitatea finisajului. Si o alta intrebare este : daca asemenea persoane exista, cam la ce pret ar trebui sa ma astept pentru ca acea persoana doar sa vina si sa isi dea cu parerea.
Va multumesc.
Eduard

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate