Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Donatii/Adoptii Catei

- - - - -
  • Please log in to reply
866 replies to this topic

#37
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005
Adoptati ciinii ca sa nu ajunga pe drumuri...

Attached File  Cold_Dog.JPG   132.42K   162 downloads

#38
none

none

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,838
  • Înscris: 03.06.2005
eu inteleg sa mai glumim din cand in cand dar asta deja ma depaseste.

#39
3com

3com

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 15.05.2005

Quote

Titlul subiectului: ajutati-ma va rog!!!!!!!!!!   Raspunde cu citat (quote)
Am gasit astazi dimineata 11 catelusi aruncati intr-o ghena de gunoi. Au fost mai multi dar multi dintre ei au murit. I-am luat si acum sunt cu totii bine, cei mai mici dintre ei au in jur de 2 saptamanai iar cei mai mari poate 3-4 saptamani.
Am mare nevoie sa gasesc stapani pentru ei, ca in momentul de fata am cam 50 de animalute si chiar nu mai fac fata situatiei.

Daca stiti pe cineva care ar dori sa adopte catelusi, sunt tare dragalasi si merita o sansa.
Va rog!!!!!!

Mariana Iasi

http://img214.images...ilagunoi8dq.jpg
http://img282.images...isalvati2te.jpg
http://img184.images...ebetrist3mb.jpg
http://dog.myforum.r...a-rog-vt76.html

#40
Burzum

Burzum

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 439
  • Înscris: 08.02.2006
Up!

Cainii sunt animale loiale.

#41
web

web

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8
  • Înscris: 02.06.2006
0747957387, 0232.240400
cei din iasi pot apela cu incredere la mariana.

#42
3com

3com

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 15.05.2005
vreo veste despre catelusi?

#43
Burzum

Burzum

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 439
  • Înscris: 08.02.2006
Ce-ti poti dori mai mult decat o fiinta care sa-ti fie loiala toata viata? :)

Ham ham :)

#44
Monikka

Monikka

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.07.2006
Dear all,

imi doresc din tot sufletul un puiut de Beagle sau Baset Hound, chiar si un metis. Are cineva vreo cunostinta care ar putea oferi ? Locuiesc in Bucuresti, la curte si i-as putea oferi conditii optime. Ma poate ajuta cineva ?
In cazul unui raspuns afirmativ, rog mail la [email protected].

Multumesc anticipat.

#45
Monikka

Monikka

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.07.2006
Multumesc pentru recomandare, pentru reclama free la ABN, insa rugamintea mea ramane aceeasi : cunoasteti pe cineva care ar dori sa ofere spre adoptie un puiut de beagle sau baset hound ?

#46
term4545

term4545

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 06.07.2006
Ofer spre adoptie o catelusa foarte frumoasa , varsta 3 luni, corcitura de labrador negru.
Este foarte vesela, jucausa, afectuoasa.
Este deparazitata.
Relatii la tel . 0722.412.178 - Dan Nitu
Bucuresti

#47
palarie

palarie

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 02.02.2005
Mi-as dori un pui de schnauzer pitic, insa nu imi pot permite 200 euro. Daca aveti fara pedigree, numai pt crescut si iubit, va raman recunoscator.
Multumesc.

#48
The_Napster

The_Napster

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,837
  • Înscris: 01.04.2005
Eu am dat 250 euro si isi merita toti banii.
Vezi  semnatura :D

#49
3com

3com

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 15.05.2005
Sunt anunturi  mai vechi dar...cine stie...

Quote

In zona Negustori, Hristo Botev, liceul Kretzulescu, langa rulota de colectat maculatura , a aparut un schnautzer pitic, pierdut sau abandonat, ranit - muscat de torace si de labutele din fata. Cine l-a pierdut sau doreste sa il adopte , sa sune, pentru amanunte la nr.0729035352 http://www.animale.r...chnautzer pitic

Quote

Am gasit in zona str. Paduroiu - Husi, din sectorul 4, o CATELUSA neagra Schnautzer Pitic, aproximativ 2-3 ani, tandra si educata. Cine a pierdut-o sau vrea s-o adopte va beneficia de ajutorul nostru ulterior. OANA (Tel. 332.80.54), ANGELA (Tel. 634.46.41), D-l UNGUREANU (Tel. 0745/13.08.29) """

Edited by 3com, 19 July 2006 - 02:10.


#50
laur37

laur37

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.07.2006
Mai este valabil anuntul?
Eu am un "pui" de labrador galben de 8 luni; ne dorim o fetita sa-i tina de urat in curtea de 2000mp.
telefonul meu este 0727377269
Laurentiu, Ploiesti

Edited by laur37, 27 July 2006 - 12:36.


#51
laur37

laur37

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.07.2006
Daca anuntul este inca valabil, aici sunt!
Ma numesc Laurentiu si de curand am pierdut-o pe Brenda (a murit de batranete) o catea doberman nascuta in curtea mea;
Ii simt lipsa si mi-as dori catelusa dumneavoastra.
Laurentiu 0727 377269 sau
mail: [email protected]
Ploiesti :worthy:

#52
3com

3com

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 15.05.2005
Poate vrea cineva sa adopte 1-2-3 pui de catel abandonati in voia sortii intr-un boschet.
Sunt 3 catelusi alb cu gri si alb cu negru de aproximativ luna jumatate, 2 luni, foarte dragalase, talie mica -medie (aprox 20 cm), aparent fetite, sunt aruncate intr-un tufis la capatul liniei de tramvaie Pipera (in parculetul de joaca pentru copii).
Daca vrea cineva sa ii adopte sau sa ma ajute sa le gasesc un adapost macar pana vrea cineva sa ii adopte va rog sunati la 0743250993 Mag da

Attached Files



#53
v3lsatis

v3lsatis

    【HD】

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,173
  • Înscris: 19.12.2004
is pretentiosi , nu mananca nici parizer  :lol:

#54
aaa

aaa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 23.08.2006
Buna ma numesc Carla si am 1 anisor. Am fost luata de la fostul meu stapan pt ca se purta urat cu mine si actuala mea stapana nu ma poate tine ca incepe facultatea si nu va mai avea timp de mine.
Sunt metis de labrador, jucausa si mancacioasa (sa imi dati numai de 2 ori pe zi ca sunt cam grasuta pt varsta mea). Mananc pepene si ardei gras cu mare placere si imi place sa aduc batul si sa ma joc in apa.
Sunt cuminte si prietenoasa. Daca cineva ma vrea sa ii dea un beep stapanei mele ca va suna ea (asta ca sa nu deranjam prea mult) si ne putem intalni sa ne cunoastem.
PS: Daca sunteti din Bucuresti as dori sa ma lasati sa mai vad catelusa macar o data pe luna pt ca tin f mult la ea. Deasemenea as vrea sa mai contribui cu mancare, jucarii, si la medic (pt viitoarele vaccinari).
Multumesc anticipat.
Cine e interesat sa o ia acasa imi poate da un buzz la [email protected] si ii pot da un clip micut cu ea cand se joaca cu o minge maree:)) e tare haioasa.
va pup

Attached Files


Edited by aaa, 23 August 2006 - 19:50.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate