Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

GARMIN Nuvi 765T

- - - - -
  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#55
SuperDuper

SuperDuper

    Crushed

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,295
  • Înscris: 25.04.2006
Cum este harta City Navigator Europe NT (2011.32) pentru uzul in Romania in comparatie cu cea RO.A.D? Intreb pentru ca nu am ajuns inca in Romania cu el...

#56
nvmarian

nvmarian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 29.03.2007
Daca mergi doar pe asfalt este ok.

Fata de 2009.11 au aparut mai multe drumuri dar nu are detaliile lui RO.A.D.

Attached Files



#57
SuperDuper

SuperDuper

    Crushed

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,295
  • Înscris: 25.04.2006
Multumesc!

#58
hadriano

hadriano

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 29.02.2008
Din pacate, tre sa spun ca al meu garmin 765t mi-a fost furat.Nu am apucat sa ma bucur de el decat un an.Asta in tara macaronarilor, nu stiu cum mi-a deschis masina si am ramas fara el.In scimb mi-a ramas ventuza si cablul cu antena FM.Hoti hoti da prosti frate.Ma rog, una peste alta ma bate gandul sa iau unul la fel, mai ales ca am si husa,ventuza, cablul.Chestia e ca nu se mai gasesc, fiind scos din productie.Nu am folosit f des toate optiunile, dar cand am vrut si am avut nevoie au fost ok:bluetooth-ul, Fm transmiterul, mp3 playerul.Altul la fel de dotat nu se mai face.Cine e mai informat, ce sfaturi sugestii imi poate da?Ce mi-a ramas de la cel furat, se poate folosi la unul din modelele actuale ce se gasesc prin magazine?In concluzie, aveti grija cu ce lasati prin masina, mai ales daca e ceva de peste 200 euro, plus ca minunile astea contin si o groaza de date personale,adrese, numere de tel, etc. Va salut cu stima

#59
Teodov

Teodov

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 25.05.2010

View Posthadriano, on 14th March 2011, 11:56, said:

Din pacate, tre sa spun ca al meu garmin 765t mi-a fost furat.Nu am apucat sa ma bucur de el decat un an.Asta in tara macaronarilor, nu stiu cum mi-a deschis masina si am ramas fara el.In scimb mi-a ramas ventuza si cablul cu antena FM.Hoti hoti da prosti frate.Ma rog, una peste alta ma bate gandul sa iau unul la fel, mai ales ca am si husa,ventuza, cablul.Chestia e ca nu se mai gasesc, fiind scos din productie.Nu am folosit f des toate optiunile, dar cand am vrut si am avut nevoie au fost ok:bluetooth-ul, Fm transmiterul, mp3 playerul.Altul la fel de dotat nu se mai face.Cine e mai informat, ce sfaturi sugestii imi poate da?Ce mi-a ramas de la cel furat, se poate folosi la unul din modelele actuale ce se gasesc prin magazine?In concluzie, aveti grija cu ce lasati prin masina, mai ales daca e ceva de peste 200 euro, plus ca minunile astea contin si o groaza de date personale,adrese, numere de tel, etc. Va salut cu stima

Gasesti pe okazii aparate Nuvi 7XX. Daca vrei nou poti sa comanzi din Anglia, au preturi foarte bune.

#60
nvmarian

nvmarian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 29.03.2007
La aparatul meu, cumparat in martie 2009 de la rqa, a inceput sa-i moara bateria.
Am sunat la magazin si intrebat daca se poate schimba bateria la ei si am primit raspunsul ca NU.
Bateria trebuie cumparata si schimbata de posesorul aparatului sau trebuie trimis aparatul la "mama" Garmin din UK pentru inlocuirea bateriei!
-Stie cineva de unde se poate cumpara o baterie ca cea din imaginea atasata?
-A trimis cineva aparatul la service in UK? Cat a costat?

Am vrut sa mai comand un 1390LMT pentru un coleg dar ma mai gandesc...

Attached Files



#61
Teodov

Teodov

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 25.05.2010

View Postnvmarian, on 21st October 2011, 11:11, said:

La aparatul meu, cumparat in martie 2009 de la rqa, a inceput sa-i moara bateria.
Am sunat la magazin si intrebat daca se poate schimba bateria la ei si am primit raspunsul ca NU.
Bateria trebuie cumparata si schimbata de posesorul aparatului sau trebuie trimis aparatul la "mama" Garmin din UK pentru inlocuirea bateriei!
-Stie cineva de unde se poate cumpara o baterie ca cea din imaginea atasata?
-A trimis cineva aparatul la service in UK? Cat a costat?

Am vrut sa mai comand un 1390LMT pentru un coleg dar ma mai gandesc...

Din Romania nu se poate cumpara baterie pt Nuvi 765.

#62
nvmarian

nvmarian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 29.03.2007
Ba trebuie să se poată. Aparatul ăla l-am cumparat să-l folosesc până "fuge" din mașină nu până se duce bateria din el.  :angry:

#63
luk2011

luk2011

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,823
  • Înscris: 05.12.2004
Suport auto Garmin - ventuza cu brat
http://www.navigatiegps.ro/suport-auto-garmin-ventuza-cu-brat.html

Unde gasesc pe Internet suport auto pentru Nuvi 765t la un pret mai bun decat cel de sus ?

#64
amami

amami

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,676
  • Înscris: 20.09.2010
aici :
http://www.ebay.it/s...6.c0.m270.l1313
Dar nu stiu daca livreaza si in romania.Sunt preturi pentru  toate gusturile

#65
alexandru_erwyn

alexandru_erwyn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 16.04.2008
daca nu ai gasit poti lua de aici:

http://mercador.ro/o...html#fe58248109

#66
pedro1951

pedro1951

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 16.03.2010
Va salut,
Am un nuvi 765T actualizat la zi iar functionarea lui ca navigator este excelenta,are tot ce-i trebuie unui navigator.
In schimb atunci cand functioneaza setat pe difuzorul lui are un zgomot de fond(fasait)permanent chiar daca trec setarile de volum pe zero.Cand setez pe FM nu se mai aude acel fasait si nici cand imperechez casca prin bluetooth.
S-a mai confruntat cineva cu acest inconvenient?Sau asa trebuie sa fie!?Nu de alta dar imi este teama sa nu ma ,,lase"cand imi e lumea mai draga undeva prin Europa.
Orice ajutor si intrebari sunt binevenite.Va multumesc
ps.suport de parbriz si toate accesoriile pentru nuvi 765 se gasesc pe saitul:Garmin Romania.

#67
wb626ek

wb626ek

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,392
  • Înscris: 05.11.2014
Posibil sa fie de la difuzor. Daca mai ai garantie, nu mai astepta.

#68
host13

host13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 31.12.2007
Am eu 760 sau 765 (nu mai stiu exact ),il tin degeaba,daca te intereseaza putem Vb(daca vrei sa-l ai ca rezerva)

Edited by host13, 17 October 2016 - 10:26.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate