Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Business Developer Manager

Sistem fotovoltaic 5kw off grid

Repunere minge in teren
 Telefon de pe Amazon sau site rom...

Digitalizare in domeniul Horeca

Asigurare la B7 cat mai ajunge?

cumparare masina inmatriculata in...
 Certificat fiscal auto

[CUM] Cum ati fi reactionat in ac...

Credex și altex fara dobanda

schimbare nume familie copil
 Problema mașina de spalat ve...

Ajutor incepator

Preturile https://www.colins.ro/ ...

LP - One Last Time

Garantia Produselor ?

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

tedeu

tedeu

Junior Member

• Grup: Members
Buna ziua,

Am cumparat o imprimanta si am trimis-o la garantie .
cand a fost vorba s-o trimita innapoi, mi-au spus ca au schimbat-o deoarece nu stiu ce avea cea veche ... (Detalii)

Am intrebat daca imi da la cea noua o garantie tot de 12 luni si mi-au spus ca nici macar nu imi prelungeste garantia pentru perioada cat a stat la service.

Stiu ca am luat de la careffour un aparat foto, si cand s-a stricat mi l-au schimbat cu unul nou si mi-a dat alt certificat de garantie cu o garantie noua incepand cu data primirii aparatului.

Cei de la care am luat imprimanta, nu vor sa imi prelungeasca/reinnoiasca garantia pana nu le arat unde anume scrie in lege ca trebuie sa faca acest lucru.

Ma puteti ajuta va rog ?
Imi puteti da legea in care scrie acest lucru ...
Stiu sigur ca scrie undeva, dar nici google nu ma prea ajuta :-S

Multumesc mult !

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate