Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Momentul Aprilie 1964

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 

OFERTE RETENTIE

* * * * * 10 votes
  • Please log in to reply
17520 replies to this topic

#11575
Valebv

Valebv

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 22.04.2018
Buna seara. Revin și eu cu întrebarea de mai sus...red 10 la 5€ pe pers juridică a primit cineva?

#11576
creative_guy

creative_guy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 11.04.2018
Ma sunat si pe mine un nene de la retentie si mi-a oferit urmatorul pachet :
-nelimitat minute - sms - mms national *
-10 GB trafic national de internet valabil si in roaming in limta a 5.60 GB
-600 minute internationale pe mobil valabile in UE **
-3 pass-uri la alegere ***

* = Minutele naţionale incluse în abonament pot fi folosite şi pentru apeluri internaţionale către reţelele fixe din Austria, Belgia, Cipru, Danemarca, Elveţia, Franţa, Germania, Grecia, Ungaria, Italia, Olanda, Norvegia, Polonia, Portugalia, Spania, Suedia, Marea Britanie , Vatican și rețelele fixe și mobile din SUA și Canada

** = Minutele internaţionale pe mobil incluse se vor consuma pentru apeluri în reţele mobile din Austria, Belgia, Cipru, Danemarca, Elveţia, Franţa, Germania, Grecia, Ungaria, Italia, Olanda, Norvegia, Polonia, Portugalia, Spania, Suedia, Marea Britanie şi Vatican

*** = am ales,E-mail,Maps si Social & Chat

Contract pe 12 luni,fara telefon,abonament lunar 11 Euro (TVA inclus).

Oferta acceptata.

#11577
gradulian

gradulian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 05.03.2014

View Postcreative_guy, on 23 aprilie 2018 - 16:45, said:

Ma sunat si pe mine un nene de la retentie si mi-a oferit urmatorul pachet :
-nelimitat minute - sms - mms national *
-10 GB trafic national de internet valabil si in roaming in limta a 5.60 GB
-600 minute internationale pe mobil valabile in UE **
-3 pass-uri la alegere ***

* = Minutele naționale incluse în abonament pot fi folosite și pentru apeluri internaționale către rețelele fixe din Austria, Belgia, Cipru, Danemarca, Elveția, Franța, Germania, Grecia, Ungaria, Italia, Olanda, Norvegia, Polonia, Portugalia, Spania, Suedia, Marea Britanie , Vatican și rețelele fixe și mobile din SUA și Canada

** = Minutele internaționale pe mobil incluse se vor consuma pentru apeluri în rețele mobile din Austria, Belgia, Cipru, Danemarca, Elveția, Franța, Germania, Grecia, Ungaria, Italia, Olanda, Norvegia, Polonia, Portugalia, Spania, Suedia, Marea Britanie și Vatican

*** = am ales,E-mail,Maps si Social & Chat

Contract pe 12 luni,fara telefon,abonament lunar 11 Euro (TVA inclus).

Oferta acceptata.
Este bun doar dacă-l folosești și din afara țării, părerea mea ! Dacă l-ai acceptat înseamnă că-ți trebuie.

#11578
blotunga

blotunga

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,186
  • Înscris: 09.04.2008

View Postcreative_guy, on 23 aprilie 2018 - 16:45, said:

Ma sunat si pe mine un nene de la retentie si mi-a oferit urmatorul pachet :
-nelimitat minute - sms - mms national *
-10 GB trafic national de internet valabil si in roaming in limta a 5.60 GB
-600 minute internationale pe mobil valabile in UE **
-3 pass-uri la alegere ***

* = Minutele naționale incluse Ăźn abonament pot fi folosite și pentru apeluri internaționale către rețelele fixe din Austria, Belgia, Cipru, Danemarca, Elveția, Franța, Germania, Grecia, Ungaria, Italia, Olanda, Norvegia, Polonia, Portugalia, Spania, Suedia, Marea Britanie , Vatican și rețelele fixe și mobile din SUA și Canada

** = Minutele internaționale pe mobil incluse se vor consuma pentru apeluri Ăźn rețele mobile din Austria, Belgia, Cipru, Danemarca, Elveția, Franța, Germania, Grecia, Ungaria, Italia, Olanda, Norvegia, Polonia, Portugalia, Spania, Suedia, Marea Britanie și Vatican

*** = am ales,E-mail,Maps si Social & Chat

Contract pe 12 luni,fara telefon,abonament lunar 11 Euro (TVA inclus).

Oferta acceptata.
Cum ai 5.6 gb în roaming când calculatorul pe site zice 3.06 dacă abonamentul e 11 euro?

#11579
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postcreative_guy, on 23 aprilie 2018 - 16:45, said:



*** = am ales,E-mail,Maps si Social & Chat



Ai ales 3 pass-uri care nu te ajuta la nimic. Mai bine alegeai pass-ul pentru video, muzica si unul care-ti era mai util din ce a ramas. Pe video si audio se face cel mai mult trafic. Parerea mea. :)

#11580
blotunga

blotunga

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,186
  • Înscris: 09.04.2008

View PostMembruAnonim, on 23 aprilie 2018 - 18:22, said:



Ai ales 3 pass-uri care nu te ajuta la nimic. Mai bine alegeai pass-ul pentru video, muzica si unul care-ti era mai util din ce a ramas. Pe video si audio se face cel mai mult trafic. Parerea mea. :)
Pe audio nu-i așa de mult. Video și social mao degrabă. Whatsapp și facebook papă bandă multă.

#11581
gradulian

gradulian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 05.03.2014

View Postblotunga, on 23 aprilie 2018 - 18:24, said:

Pe audio nu-i așa de mult. Video și social mao degrabă. Whatsapp și facebook papă bandă multă.
Doar Facebook și Messenger consumă mult !  Whatsapp consumă foarte puțin trafic, acesta fiind unul dintre motivele pentru care a fost creat și pentru care a avut și încă mai are succes.

#11582
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010

View PostMembruAnonim, on 23 aprilie 2018 - 18:22, said:



Ai ales 3 pass-uri care nu te ajuta la nimic. Mai bine alegeai pass-ul pentru video, muzica si unul care-ti era mai util din ce a ramas. Pe video si audio se face cel mai mult trafic. Parerea mea. :)
Astra am vrut sa zic și eu :)

#11583
phun_star

phun_star

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 17.07.2009
Am primit si eu RED 10 redus la 5.
7gb trafic din care 1.4 gb in roaming, nelimitat voce si text, 200 min internationale si social si video pass in limita a 100gb trafic rezonabil lunar.

Aveti idee telefon se poate obtine plus o dif de 1-200 lei la un abonament curent de 5 eur dar care se poate crestere pana la 6-7 eur/lunar (tva inclus) sa zicem?
Vor si parintii smartfon :) dar modest si cu un 1gb de internet acolo...

Mersi.

#11584
fisman

fisman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 26.05.2007
Uite ce am eu in MyVodafone.. Am acum abonament de 5 euro.. Telefonul este un Vodafone Smart N8 4G..
Attached File  Screenshot_20180424-121032.png   91.26K   247 downloads

Poate, daca negociezi un pic, primesti si mai mult net..

#11585
creative_guy

creative_guy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 11.04.2018
Ala se vrea a fi abonament? Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

#11586
fisman

fisman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 26.05.2007
A fost un exemplu pentru @phun_star...Nu am zis ca e bun sau rau..

#11587
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,104
  • Înscris: 13.01.2013
Am fost sa platesc facturile alor mei la vodafone store in craiova, real, iar tipa de acolo imi zice ca daca vin cu un prieten sa se aboneze imi da 2 luni gratis pe bune?
Cine se mai aboneaza la Vodafone? ai mei au abonamente de valori mici nu stau sa fac lobby pt 4 euro  X 2

#11588
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010
Amuzant
Attached File  B6F75285-156A-4585-81BD-329EB48590CF.png   494.69K   179 downloads
La viteze slabe și fără VoLTE și VoWiFi, cui îi pasă de 100 GB?

#11589
Catalinr

Catalinr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 768
  • Înscris: 04.05.2004
si care este legatura intre VoLTE, VoWifi si 100Gb de date?

#11590
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010
Dacă nu ai înțeles, asta e!

#11591
radu000

radu000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,316
  • Înscris: 19.01.2004
Salut,
eu am asa ceva la ofertele lor din aplicatia My Vodafone:

Attached File  Screenshot_20180425-211916.png   219.57K   182 downloads

Dupa ce dau Adauga in cos, apare asta:

Attached File  Screenshot_20180425-212033.png   132.67K   169 downloads

ce nu inteleg unde e reducerea aceea de 3 euro?
Plus ca la Video pass nu e mentionat Youtube, doar HBO Go, Vimeo si 4GTV

#11592
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017

View Postradu000, on 25 aprilie 2018 - 20:35, said:

..

Salut,
Sa stii ca beneficiul acela  de 3 euro este valabil , in general, doar lunea(nu chiar in fiecare luni, trebuie verificat ca promotia e diferita de fiecare data aproape)cu ocazia promotiei HAPPYMONDAYS.
Dar cum fiecare are in cont oferte personalizate, totul e posibil.Totusi,parerea mea e ca a ramas asa de luni.

Legat de VideoPass, nu stiu ce are fiecare in cont, dar stiu ce apare pe site-ul lor legat de acest lucru, deci eu sunt de parere ca nu ar trebui sa-ti faci griji(nu exista  videopass-uri diferite Posted Image )

"Trafic de internet în aplicațiile și website-urile de video streaming: 4GTV+ HBO GO, Netflix, Vimeo și YouTube, Lista este dinamică, putând fi modificată ca urmare a condiţiilor tehnice sau comerciale impuse de furnizori.
Traficul efectuat prin accesarea linkurilor din aceste aplicaţii/website-uri, care redirecţionează către website-uri terţe, nu este inclus, fiind consumat din traficul de internet inclus în abonament sau extraopțiuni, sau tarifat conform ofertei de pe contul tău.
Utilizarea Video Pass este permisă pentru nevoile tale proprii și în limite rezonabile.
Activarea Video Pass implică acordul privind prelucrarea datelor de trafic.
Opțiunea este disponiblă pentru abonamentele de internet mobil. La consumarea traficului inițial lunar inclus în abonamentele de internet mobil, vei continua să utilizezi internetul la viteză scazută, inclusiv pentru aplicațiile incluse în opțiunea video."*

sursa:Vodafone

Edited by gump4, 26 April 2018 - 07:44.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate