Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

caut videoclipuri muzica usoara veche perioada comunista anii 80"

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
nashuu

nashuu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 07.04.2009
Imi place muzica usoara romaneasca veche , e muzica adevarata in comparatie cu ceea ce avem acum pe piatza ( manelele nu imi plac sunt toate la fel : au ca tema banii, femeile si muuuuuuuuuuuuuuuuuult tupeu) . Sa fiu sincer eu sunt anti-manele, nu imi plac , ma oripileaza genul asta de muzica. Dar sa revin la subiect am cautat cu torrent, warez si nu am gasit urma de un videoclip original de buna calitate cu artisti cum ar fi : Angela Similea, Hrusca, Dan Spataru, Corina Chiriac, etc . Are cineva un link de unde as putea sa descarc. Am incercat de pe youtube dar calitate zero audio video de proasta calitate. Ma poate ajuta cineva . O zi buna.


#2
pitycutz

pitycutz

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 210
  • Înscris: 04.11.2009
Videoclipuri cu acesti artisti gasesti foarte rar sau chiar deloc.In ziua de astazi lumea nu prea le mai da importanta.Cauta melodiile mp3.Asta o sa mai gasesti.

Edited by pitycutz, 28 November 2009 - 14:39.


#3
nashuu

nashuu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 07.04.2009
mp3 am mai gasit dar vidoclipuri nimic chiar nu stie nimeni nimic????????????????

#4
alexjoy

alexjoy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 24.05.2007
La acea vreme existau aparitiile scenice TV in loc de videoclipuri. Eu am ceva in colectie. Ma poti contacta la [email protected] Sper ca nu am venit prea tarziu - dupa 10 ani - cu raspunsul... Numai bine.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate