Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolație coș de fum

Un imn al iubirii (spirituale)

Depistare cartela ?

TV Samsung nu recepționeaza ...
 Reconventionala la apel?

Detector gaz defect.

Inlocuire serpentina boiler termo...

Primele supermaketuri, hypermarke...
 Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...
 Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

internet pe telefon de pe pc

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

aLLLx

aLLLx

Member

• Grup: Members
ma intereseaza daca exista o aplicatie java pentru a intra pe internet folosind conexiunea la internet de pe pc prin bluetooth.(am adaptor bluetooth+bluesoleil pe pc)
deci vreau internet pe telefon de pe pc, nu invers.
sa nu ma luati cu "da ce-ti tre internet pe wc?" :D
multumesc!

Edited by aLLLx, 23 November 2009 - 11:08.

Muale

Muale

Active Member

nu am auzit sa existe pe BT. pe wireless,da. plus ca pe BT ai cativa metrii raza,viteza mica si afectabila in interiorul unei case de div obstacole...

aLLLx

aLLLx

Member

View PostMuale, on 23rd November 2009, 11:39, said:

nu am auzit sa existe pe BT. pe wireless,da. plus ca pe BT ai cativa metrii raza,viteza mica si afectabila in interiorul unei case de div obstacole...

nu conteaza ca bluetooth are o arie restransa de acoperire, pe mine ma intereseaza sa pot naviga pe internet fara restrictii in conditiile in care nu am decat un pc, acesta fiind ocupat de altcineva si nu doresc costuri suplimentare(internet mobil).
am vazut ca prin intermediul softului bluesoleil po sa fac personal area network inter tel si pc si ma gandeam ca asa pot folosi conexiunea internet de pe pc.stiu ca pe symbian se poate, eu vreau pe tel cu sistem de operare propriu.(nokia 6300).

sabyn34

sabyn34

Junior Member

am reusit eu pe sony-ericsson e pe undeva un tutorial insa pentru sony am gasit un program dedicat java care se instaleaza in pc pentru conectrea directa prin BT cu telefonul

Marius3k

Marius3k

Rechin de stepă, "United Gashka" member

• Grup: Senior Members
La telefoanele cu windows mobile te poti conecta la Active Sync prin bluetooth. Active sync poate partaja conexiunea la internet fara probleme. ;)

aLLLx

aLLLx

Member

View Postsabyn34, on 24th November 2009, 22:03, said:

am reusit eu pe sony-ericsson e pe undeva un tutorial insa pentru sony am gasit un program dedicat java care se instaleaza in pc pentru conectrea directa prin BT cu telefonul
ai facut si ceva setari in telefon sau nu?
cum se num prog?

sabyn34

sabyn34

Junior Member

in telefon se mai face o conexiune pe la setarile de date,cauta pe internet ca nu mai tin minte exact dar gasesti un tutorial complet inclusiv cu setarile ce trebuiesc facute
bafta

vlad96bret

vlad96bret

Junior Member

sabyn34 .am un sony ericsson .ma poti ajuta

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate