Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Primele supermaketuri, hypermarke...

Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...
 Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie
 CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri
 Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul
 

EMAG - Pareri / Sugestii / Reclamatii

* * * - - 11 votes
  • This topic is locked This topic is locked
6677 replies to this topic

#4771
bogdan_popescu

bogdan_popescu

    Jesus is coming soon!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,543
  • Înscris: 13.05.2008
am luat acum 2 saptamani la megaoferta 2 deodorante Garnier Extreme cu 14 lei bucata, azi m-am uitat de curios in Auchan si erau 9,53 lei la pret intreg :w00t:

#4772
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
faptul ca nu ai comparat si tu un pret acolo ca sa stii daca trebuie sau nu, e numai vina ta, nu a lor. ei puteau sa ceara si 100 de lei la super mega extra oferta.

#4773
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
super oferta dupa standardul lor sau dupa al clientilor?

#4774
tudor_ionutz2000

tudor_ionutz2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,892
  • Înscris: 16.04.2007
Nici nu mai conteazã. De vreo 7 ani de când cumpãr de la ei, de fiecare BF au avut câteva oferte f bune. Adicã reduceri pe bune. Care evident ca s-au terminat in câteva minute.
Dacã toți vor boicota, o sa cumpar și eu liniștit:-)

#4775
Bibulus

Bibulus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,866
  • Înscris: 05.08.2014
Cumperi tot si pe urma scoti la vanzare pe okazii --- afaceristule ! Posted Image

Oferta buna are emag in fiecare an de black friday -- adica baga niste produse cu adevarat reduse. Asta e "marca" lor, se bate lumea pe tigai, ssd ieftine, esspresoare -- nu conteaza, important e ca baga niste prouse cu reduceri babane. Pe alea e bataia si cine nu apuca ssd macar isi ia tigaie, zice si el ca a participat la black friday.

Edited by Bibulus, 18 October 2017 - 10:02.


#4776
wittman

wittman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 17.04.2006
Joia trecuta am facut comanda de o pereche de casti JVC - ultima pe stoc pe acea culoare, aparea ca data livrarii ziua de vineri dupa ora 16 (livrarea in showroom). De atunci statutul comenzii a fost "Produse pe drum spre showroom". Astazi am sunat la relatii clienti si surpriza, cica s-a procesat pentru altcineva mai repede comanda (desi am mail si sms de confirmare) si puteam sa astept mult si bine pentru comanda mea. Posted Image

#4777
-same-

-same-

    Inactive member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,466
  • Înscris: 21.12.2013
Si eu am avut mereu probleme cand am comandat produse in stoc limitat.

#4778
MediumPlayer

MediumPlayer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,338
  • Înscris: 11.08.2016
Este o problema care va ramane, probabil, nerezolvata. In loc sa anuleze comenzile care nu mai pot fi livrate si sa anunte clientii pe mail/SMS despre acest lucru propunandu-le un alt produs, eventual, le lasa acolo si, intr-un tarziu, le anuleaza fara sa mai anunte clientii. Posted Image Si am impresia ca nu numai la emag e problema asta.

Edited by MediumPlayer, 23 October 2017 - 15:08.


#4779
Sidorin

Sidorin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,487
  • Înscris: 12.07.2010
Cu câteva luni în urmă am comandat o scară de aluminiu (stoc limitat), după o zi am primit un telefon prin care îşi cereu scuze (scara e lovită, bla, bla...) şi mi-au spus că sunt nevoiţi să anuleze comanda, oferindu-mi (numai dacă accept) un model superior cu preţ doar un pic mai mare. Am acceptat bucuros!...

#4780
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017

View PostBibulus, on 18 octombrie 2017 - 10:02, said:

Cumperi tot si pe urma scoti la vanzare pe okazii --- afaceristule ! Posted Image

Oferta buna are emag in fiecare an de black friday -- adica baga niste produse cu adevarat reduse. Asta e "marca" lor, se bate lumea pe tigai, ssd ieftine, esspresoare -- nu conteaza, important e ca baga niste prouse cu reduceri babane. Pe alea e bataia si cine nu apuca ssd macar isi ia tigaie, zice si el ca a participat la black friday.
Bine spus "niste" produse, "niste" produse la cat sa zicem? 1 milion de persoane? De B.F. cate sute de miii/sau 1 milion de persoane acceseaza emag in cautare de oferte?
Si vina o poarta cei care cumpara orice produse gasesc la oferta, treptate au iesit brandurile/firmele de la oferta si au intrat tot felul de noname, fake-uri redenumite, fac referire la B.F. strategie adoptata de majoritatea magazinelor de pe la noi.

Si nu mai zic de cei care cumpara produse la oferta DOAR DIN CAUZA  ca sunt la oferta si apoi nu au ce face cu ele, dau exemplu de telefoane ieftine cu care nu ai ce face, dau exemplu de camera foto care tot apare pe emag si apoi reapare si okazii si olx, chiar am incercat sa cumpar o asemenea camera de pe olx, nu, tineau de pret, asa ca au ramas cu ele si cauti camera respectiva si inca o gasesti sigilata pe olx.

Ma gandeam acum cat la suta cheltuie un roman mediu in medie pe haine si pe electrice?

#4781
intel_inside

intel_inside

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 387
  • Înscris: 25.06.2009
Și iată cum încep ușor ușor să crească prețurile înainte de Black Friday. iPhone 7 a fost 2900 iar acum 3100 :) Să tot cumperi! Posted Image

#4782
sfantu.dracu

sfantu.dracu

    Taur de Balaur

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,164
  • Înscris: 28.06.2005
A mai scris cineva ca Emag a cumparat PCGarage acum vreun an jumate?

Edited by sfantu.dracu, 26 October 2017 - 13:29.


#4783
-same-

-same-

    Inactive member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,466
  • Înscris: 21.12.2013

View Postintel_inside, on 26 octombrie 2017 - 13:01, said:

Și iată cum încep ușor ușor să crească prețurile înainte de Black Friday. iPhone 7 a fost 2900 iar acum 3100 Posted Image Să tot cumperi! Posted Image
Eu il vad la 2999: https://www.emag.ro/...rch-Action=view

#4784
MediumPlayer

MediumPlayer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,338
  • Înscris: 11.08.2016
... redus de la 3500. Cred ca intel_inside se referea la pretul intreg, care e si mai mare.

#4785
N4S

N4S

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 12.04.2008

View Post-same-, on 26 octombrie 2017 - 14:22, said:

A fost 3.099 ieri

Edited by N4S, 26 October 2017 - 14:47.


#4786
-same-

-same-

    Inactive member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,466
  • Înscris: 21.12.2013

View PostN4S, on 26 octombrie 2017 - 14:46, said:


A fost, dar a scazut.

20 aprilie 3299 lei http://web.archive.o...a/pd/DNDVF2BBM/
7 iunie 3299 lei http://web.archive.o...a/pd/DNDVF2BBM/
11 sept 2999 lei http://web.archive.o...a/pd/DNDVF2BBM/
4 oct 2999 lei http://web.archive.o...a/pd/DNDVF2BBM/

Mie nu mi se pare ca afirmatia cum ca au inceput sa creasca preturile pentru black friday e fondata. (Cel putin nu in acest caz)

View PostMediumPlayer, on 26 octombrie 2017 - 14:45, said:

... redus de la 3500. Cred ca intel_inside se referea la pretul intreg, care e si mai mare.
Fals, se vede ca pretul de baza de 3499 e constant din aprilie cel putin.

Edited by -same-, 26 October 2017 - 15:04.


#4787
intel_inside

intel_inside

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 387
  • Înscris: 25.06.2009
Dacă te uiți prețul de lansare în Septembrie 2016 a fost de 3300 lei!!, iar pe 18 noiembrie 2016  a fost 3200 (http://web.archive.o...-a/pd/DNDVF2BBM). Nicidecum 3500 lei de la cât e redus acum. Nu mai știu exact în ce zi, acum recent, că îl urmăresc de ceva timp, a fost 2899. Ciudat să crească prețul la un telefon căruia ar trebui să îi scadă valoarea pe zi ce trece, mai ales că a apărut și 8. Asta e părerea mea.

#4788
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Cel mai ieftin a fost pe 4 octombrie. 2650 de lei, a va uita pe istoricul pricey.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate