Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Asus K61IC vs Acer 6930G

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
alinrotaru2006

alinrotaru2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 17.12.2006
Asus K61IC
Acer 6930G

La Asus nu imi place ca procesorul e cam slabut si in afara de site-ul respectiv nu l-am gasit niciunde, iar de Acer am ca se incalzeste tare si ca nu e foarte fiabil.
Are cineva vreunul din cele doua ? Cum se comporta ?
Daca aveti pareri sau alte laptopuri pe la aceleasi performante, nu ezitati sa scrieti.  B)

#2
msjohntm

msjohntm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 969
  • Înscris: 08.04.2006
Oricum Asus e mai usor cu 1Kg si cu tehnologie mai noua, rezolutie mai mare. E f bun procesorul. Se discuta aici-luat cu  3 milioane mai ieftin.

Edited by msjohntm, 12 November 2009 - 00:39.


#3
piuicodrut

piuicodrut

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 08.12.2007
Am eu Asus k61ic cu 4gb ram si hdd de 500gb ... lam achizitionat acum cateva saptamani,pana acum sunt multumit de el ca performante ... este foarte bun ... dar are minus bateria care nu tine foarte mult nici in saving ... iar vrajeala cu bluestutz sa nu o crezi ... pt k nu are !! peste tot se lauda cu bluestutz ... dar sa sti k nu are .. in schimb are o multime de alte chesti super faine!merita fiecare leu ! daca mai ai alte intrebari imi poti da PM ... si itzi raspund cu placere ! ciao

#4
julia_kitty

julia_kitty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,853
  • Înscris: 07.02.2008
ASUS, clar.

#5
DannyCopa

DannyCopa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 06.10.2009

View Postalinrotaru2006, on 11th November 2009, 22:29, said:

Asus K61IC
Acer 6930G

La Asus nu imi place ca procesorul e cam slabut si in afara de site-ul respectiv nu l-am gasit niciunde, iar de Acer am ca se incalzeste tare si ca nu e foarte fiabil.
Are cineva vreunul din cele doua ? Cum se comporta ?
Daca aveti pareri sau alte laptopuri pe la aceleasi performante, nu ezitati sa scrieti.  B)


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate