Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Cum pot participa la campania electorala in Bucuresti?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
bobosf

bobosf

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 26.08.2009
Ok. Cand au fost alegerile locale pentru primari, era o perioada in care partidele din oras la mine , "angajau" (vorba vine, ne plateau) pentru felurite chestii, pliante, plicuri, sondaje, etc, etc, tot ce tine de campania electorala. Ideea e ca am castigat ceva banuti atunci si nu a fost chiar asa de greu, a castigat partidul la care am fost eu si au avut si o petrecere super.
Intrebarea mea este , avand in vedere ca sunt alegerile acum si a inceput campania [cred] unde pot in Bucuresti sa fac si eu asa ceva? Adica avand in vedere  bugetul la astfel de campanii ar fi pacat sa nu iau si eu o firimitura din el.
Daca poate veni cineva cu informatii, aici sau PM ii multumesc mult!
Multumesc,

#2
mihai!

mihai!

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,800
  • Înscris: 15.04.2006
   Pai contactezi in Bucuresti fliala municipala sau de sector a partidului pentru care ai lucrat la locale. 

   Sau...daca mai ai contacte in partidul din orasul tau ,ii poti ruga sa iti faca legatura cu cineva la Bucuresti.

#3
iulyaaaa

iulyaaaa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 11.12.2006

View Postbobosf, on 24th October 2009, 14:14, said:

Ok. Cand au fost alegerile locale pentru primari, era o perioada in care partidele din oras la mine , "angajau" (vorba vine, ne plateau) pentru felurite chestii, pliante, plicuri, sondaje, etc, etc, tot ce tine de campania electorala. Ideea e ca am castigat ceva banuti atunci si nu a fost chiar asa de greu, a castigat partidul la care am fost eu si au avut si o petrecere super.
Intrebarea mea este , avand in vedere ca sunt alegerile acum si a inceput campania [cred] unde pot in Bucuresti sa fac si eu asa ceva? Adica avand in vedere  bugetul la astfel de campanii ar fi pacat sa nu iau si eu o firimitura din el.
Daca poate veni cineva cu informatii, aici sau PM ii multumesc mult!
Multumesc,
Te duci la sediul unui partid, care iti doresti tu- de pe langa casa ta sau pe cine vrei cu adevarat sa sustii, si intrebi daca nu au nevoie de un om... Daca doresti, poti deveni chiar membru al acelui partid, fiind necesar sa platesti o taxa de membru... Daca nu vrei asa, intreaba si tu pe cei care impart pliante, pixuri etc si cere un nr de telefon al unui coordonator al respectivului partid. Bafta!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate