Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

cum pastrez marimea unui film dupa convertire?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
sebaz

sebaz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.11.2007
Cu ce soft as putea sa fac o transformare buna in formatul mp4 din alte formate. Momentan am incercat cu WinAvi Mp4 Converter, dar dintr-un film de 46MB mi-a facut transformarea la 849MB!!!!!!! Am bifat la optiuni sa imi pastreze formatul de imagine si framerate-ul...Ce alte sugestii aveti? Ms mult.

#2
edigee

edigee

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,158
  • Înscris: 16.10.2008
Incearca cu VirtualDub si bifeaza la video "direct stream copy". Cu ce e codat filmul?(DivX, Xvid). Vezi mai intai cu Gspot sau cu Media Info ce caracteristici are exact video-ul tau.

Edited by edigee, 20 October 2009 - 21:34.


#3
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Cauta un program care te lasa sa setezi marimea finala printre ceilalti parametri.

enjoy,
Mtz

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate