Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

VIMAX - Mit sau realitate ?

- - - - -
  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#19
gavril1977

gavril1977

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 25.07.2011
Mi-am achizitionat si eu pachetul de 4 flacone de vimax si sper sa faca treaba buna pana la sfarsit , nu ma astept la minuni de 4-6 cm dar macar 2-3 cm daca se vor adune va fi excelent.
Important din cate am inteles de la www.vimaxoficial.ro , este sa le iei zilnic iar eu sunt putin cam uituc , dar o sa imi setez ceasul sa sune zilnic pentru a-mi aduce aminte.
Bafta multa si sa ne auzim cu bine!

Apropo... cei ce ati mai comandat vimax , rezultatele au ramas permanente?

Edited by adadoi, 26 July 2011 - 12:36.


#20
Ghemir

Ghemir

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.08.2011

View Postgavril1977, on 25th July 2011, 16:49, said:

Mi-am achizitionat si eu pachetul de 4 flacone de vimax si sper sa faca treaba buna pana la sfarsit , nu ma astept la minuni de 4-6 cm dar macar 2-3 cm daca se vor adune va fi excelent.
Important din cate am inteles de la www.vimaxoficial.ro , este sa le iei zilnic iar eu sunt putin cam uituc , dar o sa imi setez ceasul sa sune zilnic pentru a-mi aduce aminte.
Bafta multa si sa ne auzim cu bine!

Apropo... cei ce ati mai comandat vimax , rezultatele au ramas permanente?

Sal,
la mine rezultatele au fost permanente pana acum , si le-am terminat de circa 6-7 luni.

#21
scientistul

scientistul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 24.10.2010

View PostGhemir, on 12th August 2011, 03:01, said:

Sal,
la mine rezultatele au fost permanente pana acum , si le-am terminat de circa 6-7 luni.



bah  "  daca tot minti  ' macar invata cum sa o faci  sa fi  credul  "  esti jalnic  .   :D

#22
tytelyno_1944

tytelyno_1944

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.01.2012

View Postgavril1977, on 25th July 2011, 15:49, said:

Mi-am achizitionat si eu pachetul de 4 flacone de vimax si sper sa faca treaba buna pana la sfarsit , nu ma astept la minuni de 4-6 cm dar macar 2-3 cm daca se vor adune va fi excelent.
Important din cate am inteles de la www.vimaxoficial.ro , este sa le iei zilnic iar eu sunt putin cam uituc , dar o sa imi setez ceasul sa sune zilnic pentru a-mi aduce aminte.
Bafta multa si sa ne auzim cu bine!

Apropo... cei ce ati mai comandat vimax , rezultatele au ramas permanente?
                              

                                 DAAA! sant permanente de doi ani! am luat 6 flacoane si am obtinut 4cm  dar si cu exarcitii de pe alt sait! Vreau sa repet dar nu mai stiu de unde am cumparat , adica nu sant sigur de originea flaconelor! FIINDCA TOTI SPUN CA ALE LOR SANT ORIGINALE!
                                                                                                     SA-MI SPUNA CINEVA!

#23
tytelyno_1944

tytelyno_1944

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.01.2012

View PostMarcus13, on 21st February 2011, 19:52, said:

Dragii mei,
As dori sa incep prin a spune ca sunt unul dintre VICTIME care a incercat acest produs si iata-ma aici dupa 4 luni de folosire sa impart experienta mea cu toti acei care viseaza la marirea penisului cu pastile magice si sa investeasca in acest produs ori altul similar. Tin sa precizez ca la fel ca si voi am cautat pe net in mai toate limbile stiute de catre mine mai multe informatii despre acest produs si efecte secundare dar SURPRIZA nu am gasit mai nimic ...DE CE? Ganditi-va si voi....pot garanta ca acesti distribuitori au persoane specializate care nu fac altceva decat sa urmareasca pe net astfel de feedback's si sa le faca disparute in cel mai scurt timp.
Deci dupa cum am zis am luat un pachet pt 6 luni dar am reusit sa ma amagesc folosind 4 luni doar pana au aparut dureri si palpitatii in zona Inimii, balonare, arsuri, insomnii si bineinteles cate altele inauntru de care probabil ca nu se vor afla curand. De marime nu mai zic ca nici dupa 4 luni nu sa simtit macar o diferenta a penisului. Un lucru foarte important dupa primele 15 zile de la prima pastila au aparut si probleme cu ejacularea si cu dorinta de a face sex .
In finalul acestui mesaj as dori sa intelegeti un singur lucru dragii mei "Cu ce te-ai nascut cu aia ramai" si cedeti-ma cand spun ca nu exista nimic sa mareasca problema a foarte multi barbati in lumea asta. Sper ca acest mesaj sa ajunga la cat mai multi dintre voi cei care intentionati sa va aruncati banutii pe fereastra si as dori sa cred ca veti face la fel sa transmite-ti acest mesaj cat mai departe posibil.

       uite ca nu este chiar asa. am luat 6 flacoane [ cu neincredere ] si am constatat ca am in plus 4cm dar am combinat zilnic cu exercitii.  este adevarat ca abia dupa 7-8 luni s-a vazut concret rezultatul!
  vreau sa repet pentru macar 1 cm. fiindca am un fix cu o anumita dimaensiune nu ca as avea nevoie dar poate ca colega de pat are sigur nevoie!

#24
alex9528

alex9528

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 31.01.2012
Trebuie sa ai o anumita varsta pentru a incepe acest tratament?
cate tuburi trebuie sa cumpar pentru a avea cu adevarat efect?

#25
tytelyno_1944

tytelyno_1944

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.01.2012

View Postalex9528, on 31st January 2012, 12:55, said:

Trebuie sa ai o anumita varsta pentru a incepe acest tratament?
cate tuburi trebuie sa cumpar pentru a avea cu adevarat efect?

     EU am 67 de ani si sant f.multumit! este avatajos sa iei 6 fl. si sa repeti! dar trebuie sa ai f.mare vointa si sa faci si exercitii zilnice! deasemeni sa folosesti si crema pentru penis

Edited by adadoi, 01 February 2012 - 09:38.


#26
Montr3y

Montr3y

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 05.04.2012
Salut,

Eu am facut tratament cu vimax 4 luni, am castigat numai 2 cm lungime dar in grosime s-a vazut un rezultat mai bun .eu zic ca difera de la om la om.
Inainte de a-mi achizitiona produsul, am consultat un medic.

Le-am cumparat de pe site-ul oficial al produsului: vimaxoficial.ro ..

#27
Ghemir

Ghemir

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.08.2011
Si in cazul meu pastilele si-au facut efectul doar ca au fost anumite probleme si anume :
Am comandat in prima faza o cutie de la importator ( aia de la vimaxoficial.ro ) si inceputul a fot promitator , iar urmatoarea cutie am luat-o de la alta firma pentru ca nu am fost atent ca pe cutie erau trecute datele importatorului cat si nr. lor de tel. si am comandat de pe un site gasit pe goagle...
Eu bine, daca in prima luna incepuse sa se vada, urmatorul flacon a fost fix apa de ploaie.... , urmatoarele 3 cutii le-am luat tot de unde am luat-o si pe prima si intradevar rezultatele sunt bune (am avut o crestere de vreo 2,5 cm si lungime si s-a si ingrosat).
De aici am tras concluzia ca au dreptate intr-o oarecare masura cei care au postat ca nu au avut efect pastilele, doar ca vina le cam apartine pt ca nu au cascat ochii cand au cumparat.

#28
beni2009

beni2009

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.03.2009
asa este omul in ziua de azi...

numai chimicale si sinucideri doreste omul...

poate apar pastile pentru ca sa se lungeasca mainile si picioarele..

................................................................................................................

mei baieti mei, o femeie te iubeste numai daca: esti harnic, sti sa pretuiesti, sti sa respecti, si in final cu ceea ce ai tu in dar, sti sa faci treaba buna un timp si la urma devi profesionist cu femeia ta

este foarte simplu, dar omul vrea mai mult ... pana la urma, dupa 220 de ani faci cancer la prostata  sau faci la prostbaiat ...

este o minune la fete si femei ca, nu exista pastile pentru marirea asiei... altfel era bai la baieti, trebuie una de armasar dar ce bine ca nu se intampla asta...

deci, lasati tuburile de cancer ca dupa-ia sa nu ai ce cumpara la prezervative o viatza intreaga fara nici un mostenitor...

tuburile sa stiti ca deregleaza sangele, ba mai mult deregleaza bataile inimi.... cine o facut vreodata sex, la urma bataile inimi sunt tari cateva secunde..... deci, ce a lasat natura, a stiut de ce...

aveti grija

#29
CbnRadu

CbnRadu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 09.02.2014
Mi am luat si eu, este cea mai mare prostie pozibila, o iluzie mai mare ca asta chiar nu se poate....fratilor nu mai dati banii pe astfel de tampenii am luat 6 luni de zile zi de zi nu s a vazut absolut nimic, nu stiu cum acest vimax a obtinut aprobari pentru a fi pe piata, poate doar cu spaga, mi am luat o mare teapa, am bagat pastile in mine si nici un rezultat plus bani aruncati. RUSINE!

#30
SfantulLike

SfantulLike

    Oscilatrix Te iubesc <3 .

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,549
  • Înscris: 09.02.2013
Oohoaaa numai spam pe topicul asta.
Macar de ar mari pwla oleaca, as lua si eu :lol:.. de teste

#31
Godefroy

Godefroy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 11.07.2010
Se pare ca Vimax ar contine tadalafil (sora viagrei), nici nu vreau sa ma gandesc ce efecte au asupra inimii luate 6 luni incontinuu. http://www.fda.gov/D...d/ucm383380.htm

#32
Skywalker24

Skywalker24

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.01.2016
Vimax este o escrocherie, in decembrie 2014 am inceput tratamentul pentru 6 luni si pana in prezent nu am vazut absolut nici un rezultat, bani aruncati degeaba...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate