Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

numele unui joc

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
A_shot_of_JB

A_shot_of_JB

    Easy isn't always simple

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,898
  • Înscris: 25.04.2008
este un joc mai vechi care-mi placea foarte mult dar nu mai stiu cum se numeste.

o mica descriere din ce imi amintesc : te dadea intr-o celula de unde trebuia sa evadezi luand un os de om ,imediat dupa ce ai iesit din celula omorai un gardian hidos ca un troll si trebuia sa evadezi in continuare,toata chestia asta se intampla intr-o pestere foarte mare si tot trebuia sa cauti indici si cum sa iesi de acolo cautai prin butoaie,era ceva gen morrowinds la gameplay si numele parca era cu S... dar probabil sa ma insel ,poate cineva sa ma ajute?

#2
andrei_0

andrei_0

    fishy

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,990
  • Înscris: 15.02.2006
Cat de vechi? Eu parca am jucat Ultima Underworld care seamana cam cu ce spui tu, dar ala e foarte vechi :)

#3
A_shot_of_JB

A_shot_of_JB

    Easy isn't always simple

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,898
  • Înscris: 25.04.2008
nu stiu ca vecheime sa-ti zic, da avea grafica cat de cat ceva de prin anul 2000-2003 cam asa cred, deci nu era dinala vechi cu grafica de 486 , grafica gen elderscrolls III.

#4
DtzDanutz

DtzDanutz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 26.06.2006
Eu tin minte ca ceva in genul asta incepea si Oblivion.

#5
A_shot_of_JB

A_shot_of_JB

    Easy isn't always simple

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,898
  • Înscris: 25.04.2008
nu e oblivion ! esti dat intr-o celula semi intunecata , dinaia veche ca de castel pe jos sunt niste scheleti si trebuie sa iei un os de schelet ca si arma , iesi din celula cu ceva magie parca si acolo te intampina un troll sau ceva aratare hidaosa care era gardian il omori si pe acolo parca mai era o masa cu cateva hartii pe ea si cand iesi de acolo spre"level 2" deschizi o trapa in podea de lemn si cazi jos intr-o alta incapere care are in fata o usa dar are gratii si trebuie sa te plimbi pe acolo prin catacombele alea sa gasesti indicii si cum sa evadezi ....

#6
uzzy86

uzzy86

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 30.12.2006

 A_shot_of_JB, on 15th October 2009, 15:11, said:

este un joc mai vechi care-mi placea foarte mult dar nu mai stiu cum se numeste.

o mica descriere din ce imi amintesc : te dadea intr-o celula de unde trebuia sa evadezi luand un os de om ,imediat dupa ce ai iesit din celula omorai un gardian hidos ca un troll si trebuia sa evadezi in continuare,toata chestia asta se intampla intr-o pestere foarte mare si tot trebuia sa cauti indici si cum sa iesi de acolo cautai prin butoaie,era ceva gen morrowinds la gameplay si numele parca era cu S... dar probabil sa ma insel ,poate cineva sa ma ajute?
the suffering, cumva?

#7
A_shot_of_JB

A_shot_of_JB

    Easy isn't always simple

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,898
  • Înscris: 25.04.2008
era Arx Fatalis jocul ! :) am aflat cu chiu cu vai :D

#8
MCLive

MCLive

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.04.2019
Am nevoie de ajutor!
Nu mai tin minete numele jocului dar tin minte ce se intampla in el: Te dadea intr-o cutie din lemn/metal. cand incepea meciul cutia se rupea si puteai iesii. Puteai face unelte/ arme daca gaseai piatra si bete. Gaseai arme. Erau "automate" din care daca dadeai arma/sulita/arcul primeai o arma mai buna sau ceva ca sa poti lua viata de la alt automat. Vinea o zona ca din PUBG dupa tine. Cam atat imi amintesc. era ca un fel de Survival Games. Va rog raspundeti. Nu gasesc nicaieri pe YouTube!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate