Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Lista celor de la fngcimm

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
alexutzu988

alexutzu988

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.10.2009
Buna,

Va rog frumos sa-mi spuneti si mie ce reprezinta faptul ca m-am vazut pe lista aflata pe site-ul celor de la fngcimm.

Mentionez ca dosarul meu a ajuns la fond pe 28.09.2009 si astazi cand au updatat listele m-am vazut acolo.Am sunat la banca si astia inca nu stiu nimic...cel putin cei de la sucursala mi-au spus ca inca nu au primit nimic din centrala.

Aveti idee daca acelea sunt listele cu dosarele APROBATE?

Va multumesc anticipat.

Cu stima,
Alexandru S.

#2
alexmaria12

alexmaria12

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 01.07.2009

View Postalexutzu988, on 8th October 2009, 16:53, said:

Buna,

Va rog frumos sa-mi spuneti si mie ce reprezinta faptul ca m-am vazut pe lista aflata pe site-ul celor de la fngcimm.

Mentionez ca dosarul meu a ajuns la fond pe 28.09.2009 si astazi cand au updatat listele m-am vazut acolo.Am sunat la banca si astia inca nu stiu nimic...cel putin cei de la sucursala mi-au spus ca inca nu au primit nimic din centrala.

Aveti idee daca acelea sunt listele cu dosarele APROBATE?

Va multumesc anticipat.

Cu stima,
Alexandru S.

Aceea este lista cu dosarele aprobate si care au fost preluate de catre delegatul bancii.
Care delegat le duce in centrala
De aici, depinzand de banca, mai face 1-5 zile (lucratoare) pana in sucursala (din ce am citit la altii pe forum; la mine a ajuns in sucursala azi, eu fiind pe listele din 1.10). Dupa care va trebui sa mergi la banca, sa platesti comisioanele, sa semnezi etc.

#3
marshall_balance

marshall_balance

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 11.08.2008
Chiar trebuia sa deschizi un nou subiect pentru asta? Cred ca puteai sa citesti si tu topicurile celelalte si iti raspundeai singur la intrebare, sau in cel mai rau caz sa pui intrebarea asta pe topic-ul cu liste...Ar trebui sa mai faca si moderatorii curat pe aici ca sunt o gramada de subiecte deschise aiurea...

#4
alexutzu988

alexutzu988

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.10.2009

View Postmarshall_balance, on 8th October 2009, 17:46, said:

Chiar trebuia sa deschizi un nou subiect pentru asta? Cred ca puteai sa citesti si tu topicurile celelalte si iti raspundeai singur la intrebare, sau in cel mai rau caz sa pui intrebarea asta pe topic-ul cu liste...Ar trebui sa mai faca si moderatorii curat pe aici ca sunt o gramada de subiecte deschise aiurea...
Scuza-ma domnule marshal insa nu cred ca am deranjat pe nimeni adresand o intrebare.Daca intelegeam ceva din acele topicuri cu siguranta nu mai deschideam un subiect nou.

Numai bine.

#5
marshall_balance

marshall_balance

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 11.08.2008

View Postalexutzu988, on 8th October 2009, 19:42, said:

Scuza-ma domnule marshal insa nu cred ca am deranjat pe nimeni adresand o intrebare.Daca intelegeam ceva din acele topicuri cu siguranta nu mai deschideam un subiect nou.

Numai bine.

Nu ma intelege gresit, nu am nimic cu tine, doar ca e foarte aiurea cu atatea subiecte-intrebare...Pe majoritatea listelor, pe prima pagina scrie "Dosarele aprobate si preluate de banci", deci e clara semnificatia listelor...trebuie doar umpic sa-ti dai interesul si atat. Dar noi preferam sa intrebam si sa asteptam dupa aia sa scrie nush cine, decat sa ne dam interesul sa gasim raspunsul singuri. Sunt foarte multi pe aici care fac asa si astfel se pierde esenta acestei arii de discutii. Eu unul m-as apuca si as citi intr-o ora ultimele 50 de pagini de pe topic-ul mare si mi-as da seama de tot in locul vostru!!!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate