Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
RPL2021: Instructiuni auto-recenzare

Info Coronavirus/Vaccin vs. Fake News

Ajutor pentru refugiatii ucraineni

BMS Max745
 Baieți/barbați care nu sunt pasio...

Zgarietura cilindru motor motosapa

Cum sa gasesti avocat asa repede ...

Recomandare BMW X3, buget 30K Euro
 ANAF Zile lucratoare mai 2022/ de...

baterie laptop nou

Unde incarci butelia cu argon pen...

Munteanu Gheorghe Piatra Neamt Lu...
 Rammstein - Dicke Titten

Ce este asta?

Retinut permis fara proces verbal

Salamander sau Aluplast

Quickmobile.ro - Pareri / Sugestii / Reclamatii

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
1304 replies to this topic

horean

horean

Member

• Grup: Members
Nuuuu, cine ar fi crezut? Poate nu le-a plăcut cafeaua.

vladcosmin

vladcosmin

Member

De ce nu e bine sa va luati dupa anumite bloguri, unde interesul e sa faca reclama.
I-au laudat in nenumarate randuri, ca sunt seriosi, ofera garantie, etc:
https://www.androidr...BQDeO3NuBixLMFk

Cand au avut probleme cu produsul cumparat de la Quickmobile, au apelat la producator pentru ca le-a fost frica sa trimita produsul in garantie la cei carora le faceau reclama, adica Quickmobile Posted Image) :
https://www.androidr...DIHxMQUmA3l_ppE

Amuzant, este? Posted Image

Edited by vladcosmin, 04 March 2021 - 12:17.

gumball3000

gumball3000

...

• Grup: Senior Members
cam ciudat totusi, ma asteptam sa vanda versiunea de china pe quickmobile, caz in care nu prea avea cum sa-l trimita in polonia ca sa i-l repare gratis

Nouth

Nouth

New Member

• Grup: Junior Members
Salut. Am facut si eu o comanda la quickmobile de niste casti wireless. Plata cu cardul. Fix dupa ce am facut plata am dat si peste aceste forumuri cu plangeri si peste niste clipulete de pe yt. Am zis sa las asa, sa astept sa.mi vina castile. Castile erau si inca sunt "disponibile la furnizor" si in circa 7 zile zicea tipa aia de la telefon ca trebuie sa vina. Am asteptat, statusul comenzii s.a actualizat pe 31 mai ca sunt confirmate de furnizor, dar pana nici acum nu au fost pregatite pentru curier. Am dat anulare comandam.  

Acum, intrebarea mea, o sa.mi primesc banii inapoi pe card? Si daca da, in cat timp?  

Mizu

Mizu

moroșan

• Grup: Senior Members
Legal 30 de zile.

SorinCioby

SorinCioby

New Member

• Grup: Candidate Members
Buna ziua,
Legat de site-ul QuickMobile si al lui ServiceReturn sunt una si aceeasi firma si se ocupa cu furtul cu acte in regula din buzunarul clientului !
ServiceReturn deserveste si alte firme care fac parte din aceiasi firma si da au preturi mai bune dar garantie nu ai de nici un fel !
QuickMobile si ServiceReturn nu repara telefoanele venite in garantie chiar daca defectele fac obiectul garantiei. Cand veti trimite in service totul pare in regula dar nu este ! Va vor spune ca nu ai trimis factura desi ei o au inregistrata pe site daca faci garantie extinsa, vor pune poze false sau chiar vor deteriora telefonul tau in asa fel ca sa iti anuleze garantia ! ANPC are nenumarate reclamatii si ii amendeaza mereu - dar ei nu au nici o problema cu asta !
Nu cumparati de la QuickMobile deoarece nu aveti parte de garantie din prima zi ! Sunt persoane care au reclamat produs defect in primele zile - saptamani si au ramas cu produsul nereparat sau mai rau au primit un produs defect. Produs defect din cauze ce nu depind de client si tin de garantie - primind rezolutia de defect din cauza clientului  = Frauda ! Produselre se scot din garantie prin motive provocate de ei de cele mai multe ori = Frauda !

December

December

Liberate te ex inferis !

• Grup: Moderators
Ăăăăăă.... știm :)

Pedro2008

Pedro2008

New Member

Prosteala continuă și în 2022, interesantă este finanțarea www.service-return.com :"Programului Operațional Regional 2014-2020, Axa prioritara 2 – Îmbunătățire competitivității întreprinderilor mici și mijlocii, Prioritatea de investiții 2.2 – Sprijinirea creării și extinderea capacităților avansate de producție și dezvoltarea serviciilor, în baza contractului de finanţare încheiat cu Ministerul Dezvoltării Regionale şi Administraţiei Publice, în calitate de Autoritate de Management pentru Programul Operaţional Regional 2014-2020, prin Agenţia de Dezvoltare Regională Nord-Vest, în calitate de Organism Intermediar."

geluadi2000

geluadi2000

Member

asta e next level - se trece la BDSM !     Posted Image

Edited by geluadi2000, 18 February 2022 - 20:01.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate