Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

fabrica chibrituri?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
cospine

cospine

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 04.09.2009
ma interesa sa vad daca stitii cate ceva despre afacerile k chibrituri ? Cam ce ar implica asta? Stiu ca Match Point din Cluj de cel mai mare producator din tara si ca importurile din fostele tari sovietice si mai ales din Turcia sunt in floare in zilele noastre. Cam cu ce ma puteti ajuta la ideea asta ?:D :huh:  :rolleyes:

#2
Sorinakis

Sorinakis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 06.02.2006

View Postcospine, on 23rd September 2009, 13:29, said:

ma interesa sa vad daca stitii cate ceva despre afacerile k chibrituri ? Cam ce ar implica asta? Stiu ca Match Point din Cluj de cel mai mare producator din tara si ca importurile din fostele tari sovietice si mai ales din Turcia sunt in floare in zilele noastre. Cam cu ce ma puteti ajuta la ideea asta ?:D :huh:  :rolleyes:

Mai stiu eu pe cineva care vroia sa faca afaceri cu chibrituri in Romania. E de studiat... :D

Afaceri

După câțiva ani, Mircea Badea a renunțat pentru o perioadă la activitatea din televiziune, concentrându-se pe afaceri (o fabrică de chibrituri la Gherla), inițiativă în care a întâmpinat numeroase obstacole[2] și care în cele din urmă a eșuat.[3]

Mircea Badea a achiziționat utilajele fabricii de chibrituri din Gherla de la niște oameni de afaceri care susțin că, la rândul lor, le-au achiziționat la licitație în momentul când firma lui Valentin Brâncoveanu a dat faliment. Valentin Brâncoveanu a susținut în justiție că nu a pierdut niciodată proprietatea, iar probele grafoscopice par să indice același lucru, de vreme ce Mircea Badea nu și-a mai recuperat banii sau dreptul de utilizare din primăvara lui 2003.

Edited by Sorinakis, 23 September 2009 - 13:19.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate