Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

INTRUNIREA SANTA FE-ISTILOR

- - - - -
  • Please log in to reply
96 replies to this topic

#91
Octavian___

Octavian___

    Membru de ocazie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,966
  • Înscris: 06.04.2007
Nu domle...si mai mari daca se poate, 5-6 mega si aruncate asa pe forum.
Scuze de ironie.
Un pic prelucrate (la marime) era mai bun.

Da' nu asta conteaza, frumos ce ati facut.  :OK:

#92
Sorin D534

Sorin D534

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 549
  • Înscris: 22.07.2007
Da, corect, tu ai pus emoticon-ul, dar n-am prins "nuanta"!...  -_-

#93
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,911
  • Înscris: 09.12.2004
are cineva asemenea optiune pe masina?? :lol:
Attached File  aparatoare.jpg   105.66K   87 downloads
si totusi, cred ca este utila...

#94
giorgel

giorgel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 24.03.2009
carevasazica, intrunirea santafe reloaded....
bag seama ca pana acum tot cei 5 suntem confirmati.
anul trecut a zis si TOM ca "se baga la combinatie", sa vedem daca mai este de aceeasi parere, daca nu o fi vandut agregatul.

offtopic: daemonus, am "tunat" jackson-ul la aproape 40W. maine il bag in paine, l-am montat pe patrol astazi.

#95
Sorin D534

Sorin D534

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 549
  • Înscris: 22.07.2007

View Postdaemonus, on 18th September 2010, 09:07, said:

The place is set: Cheile Gradistei.
The time is set: 22-24 oct. 2010
Pe scena: eu+nevasta+copil, Laurentiu+sotia (posibil si copii), Serban+Cristina, Sorin + sotia (posibil si copilul), cumnatu-meu+sotia(posibil si copilul), Giorgel+sotia (posibil si copilul).

Sa inteleg ca vom avea si un "intrus"?... Mitsubishi Outlander-ul cumnatului?!...  :w00t:
Il vom "distruge psihologic"!...  :bicycle:

Sorin + sotia (imposibil si copilul) :)

Edited by Sorin D534, 19 September 2010 - 07:46.


#96
Crispy23

Crispy23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 612
  • Înscris: 04.04.2009
Cam tarziu ce-i drept....dar, tot ma chinui de cateva zile sa scriu cateva randuri.Am fost destul de prins cu treburi si la servici si acasa....acum am luat cateva minute pauza... :P ... si am zis sa mai dau cate un ochi pe aici sa vad ce s-a mai hotarat.
Asa cum ii spunea si Cristina lui Catalin ( Daemonus), nu vom reusi anul asta sa fim prezenti la intrunire, din pacate. Am fost rugati de niste prieteni de familie sa le fim nasi...au nunta pe 23.10.....si s-au trezit cu o luna inainte ca i-au lasat nasii....ne-au dat planurile peste cap, dar nu am putut sa-i refuzam....asa ca ramane sa ne vedem altadata sau pe rand, cu cine are placerea/timpul si da un semn cand trece prin Sinaia.

#97
giorgel

giorgel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 24.03.2009

View PostCrispy23, on 22nd September 2010, 21:56, said:

Cam tarziu ce-i drept....dar, tot ma chinui de cateva zile sa scriu cateva randuri.Am fost destul de prins cu treburi si la servici si acasa....acum am luat cateva minute pauza... :P ... si am zis sa mai dau cate un ochi pe aici sa vad ce s-a mai hotarat.
Asa cum ii spunea si Cristina lui Catalin ( Daemonus), nu vom reusi anul asta sa fim prezenti la intrunire, din pacate. Am fost rugati de niste prieteni de familie sa le fim nasi...au nunta pe 23.10.....si s-au trezit cu o luna inainte ca i-au lasat nasii....ne-au dat planurile peste cap, dar nu am putut sa-i refuzam....asa ca ramane sa ne vedem altadata sau pe rand, cu cine are placerea/timpul si da un semn cand trece prin Sinaia.

vad ca s-a asternut mare liniste pe aici...

imi pare rau ca nu vor putea veni serban si cristina

noi ceilalti, ne mai intalnim, sau nu? sa stiu si eu, altfel imediat imi gasesc o iesire cu patrolul...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate