Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Zodia Sagetatorului

- - - - -
  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#37
yasmi

yasmi

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,504
  • Înscris: 20.02.2009
Ca aveti gura cea mai mare, daaa. :rolleyes:

#38
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008
Cine???Noi.... ;)

#39
Miri-

Miri-

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 12.06.2010

 spare-me, on 14th June 2009, 10:55, said:

confirmed !
fac o statistica :

cati dintre voi sunteti stangaci ? sau ambidextri ?
me 1 !
stangace

#40
NASTYPRIMUL

NASTYPRIMUL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 20.09.2008
Va legati de amanunte cu miinile.
Dar eu am intilnit pe un forum un personaj f agresiv, care a spus ca e din sagetator. Pur si simplu cind ii pica pe niste persoane, nu-i mai lasa sa posteze. Ii ingina. Stiti la ce ma refer. Si jigneste la greu, fara sa i se poata reprosa prea mult din limbaj. Inteapa, dar la modul rau. Nu glumet.
Bineinteles ca fost dat afara o data si urmeaza. Spune ca e platit.
Nu stiu, e si asta caracteristica zodiei? Ca eu am avut prieteni din sagetatori si parca nu se comportau asa. a scos din sarite pe f multi prin adresarea obraznica.
Ma intereseaza fiindca nu stiu daca e ceva patologic sau e chiar o caracteristica a sagetatorilor. Adica daca le spui ca nu sint frumosi....la unghii :naughty: , ti-i faci dusmani totali.
Si am observat ca totusi zodiile cu oamenii cei mai pasnici sint varsatorii si leii. Urmeaza fecioarele. Si sint agreati ptr asta.
Cei mai agresivi sint berbecii si scorpionii urmati imediat de sagetatori. Intre, sint celelalte 6 zodii.
Asta e o medie. Exceptiile sint ca in orice statistica.

#41
nico_nicolici

nico_nicolici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 19.06.2010
estem tari ce sa mai..! :))

#42
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008
La inceput a fost Cuvantul...si apoi am trecut la alcatuit propozitii :)

http://forum.softped...howtopic=557163

#43
ionescuemil76

ionescuemil76

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 57
  • Înscris: 05.01.2012

 NASTYPRIMUL, on 13th June 2010, 22:25, said:

Va legati de amanunte cu miinile.
Dar eu am intilnit pe un forum un personaj f agresiv, care a spus ca e din sagetator. Pur si simplu cind ii pica pe niste persoane, nu-i mai lasa sa posteze. Ii ingina. Stiti la ce ma refer. Si jigneste la greu, fara sa i se poata reprosa prea mult din limbaj. Inteapa, dar la modul rau. Nu glumet.
Bineinteles ca fost dat afara o data si urmeaza. Spune ca e platit.
Nu stiu, e si asta caracteristica zodiei? Ca eu am avut prieteni din sagetatori si parca nu se comportau asa. a scos din sarite pe f multi prin adresarea obraznica.
Ma intereseaza fiindca nu stiu daca e ceva patologic sau e chiar o caracteristica a sagetatorilor. Adica daca le spui ca nu sint frumosi....la unghii :naughty: , ti-i faci dusmani totali.
Si am observat ca totusi zodiile cu oamenii cei mai pasnici sint varsatorii si leii. Urmeaza fecioarele. Si sint agreati ptr asta.
Cei mai agresivi sint berbecii si scorpionii urmati imediat de sagetatori. Intre, sint celelalte 6 zodii.
Asta e o medie. Exceptiile sint ca in orice statistica.

Da, poate fi una din caracteristicile negative ale zodiei, dar nu e asa des intalnita.
Mai degraba suna a scorpion asta cu picatul pe cineva si intepatul la greu si dusmanul total. Un sagetator nu-l poti face dusman total. Ca el a doua zi uita ce i-ai facut, nu "tine rachiuna".  Da, te poate jigni urat, asta doar daca l-ai scos din sarite total. Un sagetator nu prea se ia de cineva fara a fi provocat serios.
Di oricum, un singur exemplu nu poate fi relevant ptr toti sagetatorii.
In rest...nu prea-s de acord cu tine cu topul celor mai putin agresivi. Enerveaza tu un leu, ca ti-o iei urat. Chiar si o fecioara, femeile cel putin sunt "rele de gura".
Depinde si de circumstantele in care ai observat diverse persoane.

#44
yasmi

yasmi

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,504
  • Înscris: 20.02.2009

 ionescuemil76, on 6th January 2012, 00:44, said:

Un sagetator nu prea se ia de cineva fara a fi provocat serios.

Atita numa ca tot timpul se simte provocat si o ia personal. :lol:

#45
ady000

ady000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 496
  • Înscris: 30.10.2009
E adevarat ca barbatii sau femeile sagetator au o atractie aparte fata de zodia scorpion ?eu sunt sagetator si imi plac la nebunie scorpioancele...acuma nu stiu daca si femeile scorpion au aceiasi atractie pentru barbatii sagetator....ma refer in general lasand la o parte aspectul si alte chestii.

#46
sfantu.dracu

sfantu.dracu

    Taur de Balaur

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,160
  • Înscris: 28.06.2005
Treaba ta dacă-ți place să fii îngrădit.
Eu sunt săgetător și-mi plac femeile.

#47
ady000

ady000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 496
  • Înscris: 30.10.2009

 sfantu.dracu, on 27th January 2012, 16:37, said:

Treaba ta dacă-ți place să fii îngrădit.
Eu sunt săgetător și-mi plac femeile.
Eu am vrut sa intreb daca te atrage in mod special partea feminina a zodiei scorpion mai tare decat celelalte zodii normal ca , daca vezi o bunaciune te uiti dupa ea.

#48
yasmi

yasmi

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,504
  • Înscris: 20.02.2009
posibil ca explicatia sa fie ca amindoi sunt niste futaciosi. :thumbup:

#49
xryspa

xryspa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 987
  • Înscris: 08.04.2012

 sfantu.dracu, on 28th October 2009, 14:50, said:

Săgetătorul:

Mereu în căutarea marelui răspuns la întrebarea "de ce?".
Dispune de un acut simț al umorului.

s-o plctisit lumea de vesnicul ''de ce'' ul meu! :P


 Securistu, on 9th June 2010, 10:16, said:

Se stie ca noi suntem cei mai tari din Zodiac :)

parol ca asa-i!  :naughty:

#50
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008
Care mai esti ma sagetator p-aci???....

#51
xryspa

xryspa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 987
  • Înscris: 08.04.2012

 Securistu, on 27th July 2012, 21:37, said:

Care mai esti ma sagetator p-aci???....
Ghici! :)

#52
anto84

anto84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,435
  • Înscris: 08.09.2012

 ady000, on 27 ianuarie 2012 - 18:31, said:

E adevarat ca barbatii sau femeile sagetator au o atractie aparte fata de zodia scorpion ?eu sunt sagetator si imi plac la nebunie scorpioancele...acuma nu stiu daca si femeile scorpion au aceiasi atractie pentru barbatii sagetator....ma refer in general lasand la o parte aspectul si alte chestii.

Mdea, atractia exista, dar zodiile astea cu greu se pot intelege pe termen lung.

#53
Tigress98

Tigress98

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 05.09.2012

 NASTYPRIMUL, on 13 iunie 2010 - 22:25, said:

Va legati de amanunte cu miinile.
Dar eu am intilnit pe un forum un personaj f agresiv, care a spus ca e din sagetator. Pur si simplu cind ii pica pe niste persoane, nu-i mai lasa sa posteze. Ii ingina. Stiti la ce ma refer. Si jigneste la greu, fara sa i se poata reprosa prea mult din limbaj. Inteapa, dar la modul rau. Nu glumet.
Bineinteles ca fost dat afara o data si urmeaza. Spune ca e platit.
Nu stiu, e si asta caracteristica zodiei? Ca eu am avut prieteni din sagetatori si parca nu se comportau asa. a scos din sarite pe f multi prin adresarea obraznica.
Ma intereseaza fiindca nu stiu daca e ceva patologic sau e chiar o caracteristica a sagetatorilor. Adica daca le spui ca nu sint frumosi....la unghii Posted Image , ti-i faci dusmani totali.
Si am observat ca totusi zodiile cu oamenii cei mai pasnici sint varsatorii si leii. Urmeaza fecioarele. Si sint agreati ptr asta.
Cei mai agresivi sint berbecii si scorpionii urmati imediat de sagetatori. Intre, sint celelalte 6 zodii.
Asta e o medie. Exceptiile sint ca in orice statistica.

Da... Eu-s sagetatoare si tin dusmanie numai cand e ceva serios si grav care ma marcheaza (adica foarte rar. pana acum numai o data mi s-a intamplat asta, pentru ca majoritatea timpului, i don't give a f*ck.) Normal, motivele dusmaniei, cele pentru care inca tin,  sunt cele pe care sagetatorul le iubeste, principiile pe care le respecta... adica sa nu accept sa fiu calcata in picioare. si libertate.
         in rest sunt foarte pasnica iar daca ma supar pe cineva a doua zi chiar nu mai am nimic pentru ca nu-mi place sa fiu suparata pe cineva :(  prea multa energie negativa. prea mult stres. in schimb daca e ura, vine de la sine si nu o pot opri...

   ma consider sagetatoare autentica pt ca mereu vreau sa fiu mai buna, sa progresez, mereu cu sageata indreptata mai sus si cu zambetul pe buze :) ma inteleg perfect cu toata lumea, dar sa nu ma calce pe coada! chiar si cu profii ma inteleg bine, iar ei ma indragesc. daca cineva imi face ceva eu trebuie sa ma razbun :))) dar nu port ranchiuna...  imi place sa rad, imi place sa fac glume, cu toate ca nu am multi prieteni... iar cei pe care-i am nu-s foarte apropiata, pentru ca am mai fost dezamagita. pastrez distanta iar singurii prieteni adevarati care-mi raman e familia...
   am citit mai sus ca ochii sagetatorului au o sclipire de copil... ei bine, asa este!!! eu sunt un copil mare :| mama imi spune mereu sa fiu mai feminina, dar tot aceeasi baietoasa am ramas de mica :)))) in plus ochii mei chiar au acea sclipire... nu ma laud ca-s frumoasa, dar nici urata nu-s! pentru asta, simt, cu toate ca nu stiu daca-i adevarat, o invidie din partea unei colege... cred eu ca s-a obisnuit sa o numeasca lumea "cea mai frumoasa din clasa", dar majoritatea zice ca eu sunt si cred ca fata-mi poarta pica. in fine deja am deviat de la subiect... :))))
   dar eu oricum nu ma supar pt ca tinta mea nu e sa fiu cea mai frumoasa din clasa, ci cea mai desteapta!! oricum deja sunt si mereu am fost.  goal achieved! :))))

p.s. daca vi se pare ca nu-s deloc modesta, ca am un ego mare, ei bine, eu doar am zis ceea ce gandesc eu cu adevarat... :)))

#54
maia3

maia3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 451
  • Înscris: 30.04.2008
Sagetatorii sunt cei mai optimisti, aventurosi si easy-going din tot zodiacul.

Perfecti ca amici, groaznici ca iubiti.

Recomand tuturor sa aiba cel putin un sagetator in grupul de prieteni!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate